תואר שני במנהל עסקים בינלאומי - 12 חודשים

כללי

קרא עוד על תוכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

למה את רוטרדם MBA?

תן חשיבה הולנדית כונן הקריירה שלך קדימה.

MBA הבינלאומי שלנו נותן לך יותר מאשר שורה חדשה על קורות החיים שלך. זה נותן לך דרכון מקצועי לקריירה שאתה רוצה, בכל מקום בעולם.

להצליח בעסקים לוקח יותר מאשר לדעת את העובדות. זה לוקח פרספקטיבה גלובלית, גישה חדשנית, נפש קריטית, וכן להתמקד בשיתוף פעולה וקיימות. ב RSM, אנו מעצבים כל מחלקה עם ערכים אלה בחשבון.

זוהי הדרך ההולנדית לעשות עסקים. זה שמר על הפקולטה שלנו בוגרי MBA שלנו לקראת מגמות, משמרות בשוק, הנוף העסקי במשך עשרות שנים. והיא ממשיכה להניע הצלחה אישית ומקצועית באירופה ובעולם.

אנחנו באופן עקבי אחד מבתי הספר המובילים באירופה, אבל לא תמצאו שאנחנו מתרברבים על זה. זה עוד ענווה ערכית הולנדית. ואנחנו יודעים את ההצלחה של התלמידים שלנו, סגל, ובוגרים לדבר בקול רם מספיק.

126801_StudentsMBA20183.jpg

הגישה שלנו מתמקדת בארבעה תחומים

התפאורה המגוונת שלנו נותנת לך הלך רוח גלובלי

למד על אנשים מרחבי העולם על ידי ישיבה לידם בכיתה. ב- RSM, 97 אחוז מתלמידי ה- MBA שלנו הם בינלאומיים, ולכן כל יום אתה עובד באופן צמוד עם אנשים מרקע שונה.

המשאבים המקצועיים שלנו מקדמים את הקריירה שלך

אנחנו מתייחסים ברצינות לתכנון הקריירה. RSM מציע אימון אישי, חונכות ורשתות ברחבי ניסיון MBA שלך. אז בזמן שאתה מתמקד מאסטרינג את העקרונות של העסק, אנו מתמקדים לעזור לך למצוא את הצעד הבא.

הגישה המהפכנית שלנו הופכת אותך למנהל יוצא דופן

גלה את התובנות העסקיות האחרונות מהמוחות המובילים המייצרים אותם. ואז לחדד את היכולת שלך להוביל ביעילות בכל מצב. תכנית פיתוח המנהיגות האישית שלנו (PLD) מה שמניע את הזולת - וחשוב מכך - מה שמניע אותך כאדם - כך שתלמד כיצד לנהל אותם טוב יותר.

החשיבה הקיימת שלנו מציבה אותך לפני הכלכלה העולמית

המנהיגים הטובים ביותר לנקוט פעולות לטובת העסק, החברה והסביבה בבת אחת. זוהי משימה קשה, אבל בוגרי MBA שלנו עומדים עד האתגר. אנו מדגישים עסקים בר קיימא בגישה שלנו ומייצרים מנהיגים אתיים בתהליך.

הגישה היזמית שלנו תהפוך את הרעיונות שלך לחידושים

כמשתתף במנהל עסקים, תהיה לך גישה ישירה לידע ולרשת של מרכז ארסמוס ליזמות במגדל המדע של רוטרדם, בו מתגוררים למעלה מ -50 חברות חדשניות. כאן, המרכז מסייע לחברות הזנק, לחברות קטנות ובינוניות ולתאגידים, ומארח אירועי יזמות.

אם אתה רוצה לקחת את הקריירה שלך לשלב הבא, להגיע רוטרדם. גלה כיצד חשיבה הולנדית יניע את הקריירה שלך יותר מאשר אי פעם דמיינתי.

126808_CAP_0826_resized.jpg

תכנית לימודים והוראה

 • מונח 1: ינואר - מרץ
  יסודות ההנהלה
 • מונח 2: אפריל - אמצע יוני
  תרגול הניהול
 • מונח 3: אמצע יוני - אוגוסט
  אפשרויות קריירה מתקדמות
 • מונח 4: ספטמבר - דצמבר
  לימודי בחירה במנהל עסקים והזדמנויות בינלאומיות

הקריירה שלך

RSM פירושו החזר ROI גדול.

כולנו מדברים את השפה, אז בואו נדבר על עסקים. כסטודנט, את הזמן והמשאבים שאתה משקיע במשרה מלאה שלך Rotterdam MBA יפיק תשואות לאורך הקריירה שלך.

ב RSM, אנחנו עובדים ללא לאות כדי לעזור לכל תלמיד להצליח לאחר סיום הלימודים. ראשית, אנחנו מושקעים בך ובמסע שלך. ככל שתעשה טוב יותר בעולם, כך נהיה חזקים יותר כקהילה מקצועית.

זוהי הנחת יסוד פשוטה: עבודת החלומות שלנו היא הגדרת לך אדמה שלך.

מצא את הדרך שלך. התחל במרכז.

המרכז לפיתוח קריירה (CDC) הוא היעד העיקרי שלך עבור שירותי הקריירה. סידור פגישה והמאמנים המיומנים שלנו יכירו אותך ואת המטרות שלך - איזה סוג של עבודה אתה נהנה, איפה אתה רוצה לחיות, איזה סוג של תרבות העבודה מתאים לך את הטוב ביותר, ועוד.

גלה את ההבדל RSM.

לאחר שזיהינו את היעדים שלך, ניצור תכנית פעולה שתסייע לך להגיע אליה. לאורך הדרך, תהיה לך גישה הרבה משאבים קריירה. לרענן את הטכניקות בראיון שלך, לשפר את כישורי המצגת שלך וללמוד שיטות עבודה מומלצות לבניית הרשת המקצועית שלך.

בית הספר לעסקים גדול צריך לעבוד קשה כדי לשפר את סיכויי הקריירה שלך. ברוטרדם, זה בדיוק מה שאנחנו עושים עבור כל אחד מהתלמידים שלנו.

עדכון אחרון: אוג 2020

אודות בית הספר

Over the past 40 years, Rotterdam School of Management, Erasmus University has firmly established its reputation as one of Europe’s leading business schools.

Over the past 40 years, Rotterdam School of Management, Erasmus University has firmly established its reputation as one of Europe’s leading business schools. קרא פחות

אקרדיטציות