תואר שני במנהל עסקים בטרנספורמציה דיגיטלית

כללי

תיאור התכנית

הפוך עסקים עם חדשנות דיגיטלית

לא משנה לאן תפנו, העסק הופך באופן קיצוני על ידי דיגיטציה. הזדמנויות רווחיות חדשות מחכות ליוזמים בעוד שהחברה המובילה כיום מופרעת על ידי חדש.

בין אם אתה רואה זאת כהזדמנות או אתגר, אתה יכול להתמודד עם מצב זה חזיתית עם ה- MBA Professional Transformation Digital

נושאים חדשים לגמרי

בימינו הדיגיטציה, השיבוש והנתונים הגדולים נמצאים בראש סדר היום של התאגידים בכל מקום מכיוון שלשינוי המהיר יש השפעה על כל הענפים. תוכנת MBA מיוחדת זו, שתוכננה לצייד אתכם ביסודות הטכנולוגיות הללו ובמגוון כלי ניהול, תהיה הקישור שלך בין ידע ניהולי לתהליכי דיגיטציה. הגישה מאוד מתוחכמת כך שתוכל לחבר את מה שלומדים להקשר של העולם ההולך וגובר.

גמישות גבוהה ומספר רשתות חדשות

יתרון אחד של התוכנית הוא מידת הגמישות הגבוהה שלה בכל הקשור לעוצמת הלמידה ומשך התוכנית: בנוסף לרכישת הבנה של נושאי ניהול כללי (Core Core) ניתן יהיה להשלים חלקים מההתמחות מראש. לדוגמא, מי שרוצה לקחת מודולי מדעי נתונים בהתחלה, או שכבר עשו זאת בתוכנית קצרה WU Executive Academy למינהל WU Executive Academy , יוכל כעת להשתמש בהם לכלל ה- MBA כולו כולל הליבה העסקית. מבנה זה מכפיל את הזדמנויות הרשת הזמינות: לא תפגשו רק עמיתים מה- MBA, אלא תוכלו גם ליצור רשת עם מומחים אחרים בתחום. אנשי קשר רבים ושונים אלה הם בעלי ערך רב מבחינה קריירתית.

תוֹכֶן

תוכנית MBA זו כוללת 4 חלקים מרכזיים

  • "גרעין עסקי"
  • "מדע נתונים" (תכנית של 12 יום)
  • "טרנספורמציה דיגיטלית" (4 ימים)
  • ואחת בחירות.

אתה יכול להשפיע על תוכן ה- MBA שלך על ידי בחירה מבין מגוון הצעות; בחלק מהמודולים יש מיקוד של כונן אסטרטגיה, בעוד שאחרים טכניים יותר. הדוגמאות הנוכחיות כוללות "Blockchain Transforming Business", "עיצוב ארגוני", "ראייה אסטרטגית", או "Governance Data".

בנוסף, אתה יכול לבחור את התזמון של כמה מהמודולים שלך ובכך להשפיע על עוצמת ומשך MBA שלך.

מומחיות החלה מיד

תואר שני במנהל עסקים זה יספק לך מומחיות המיושמת מיידית וכלים מרכזיים. זה מאפשר לך לקבל ראייה אסטרטגית טובה יותר וליישם את מה שאתה יודע ביעילות כשחוזרים לתפקיד שלך.

קבוצת היעד

  • אנליסטים נתונים השואפים לתפקיד ניהולי
  • מומחים מהתחום הטכני, שרוצים להעמיק את כישורי המנהיגות שלהם ולקבל הבנה טובה של נושאי הניהול הכללי.
  • מנהלים מצליחים הרואים את עתידם בתחום הדיגיטציה ומדעי הנתונים ורוצים לרכוש את המומחיות הדרושה.
  • מנהלים שרוצים להעמיק ולעדכן את הידע שלהם באמצעות תוכנית MBA.
עדכון אחרון: נוב 2019

אודות בית הספר

The WU Executive Academy, the business school of the Vienna University of Economics and Business (WU) brings more than 100 years of experience and an excellent reputation to the field of executive edu ... קרא יותר

The WU Executive Academy, the business school of the Vienna University of Economics and Business (WU) brings more than 100 years of experience and an excellent reputation to the field of executive education. Thus it belongs to the leading business universities worldwide. The executive education portfolio of the WU Executive Academy includes MBA and Master of Laws programs, university certificate programs, custom programs and open programs. In recent years, the WU Executive Academy has become one of the leading providers in Central and Eastern Europe. קרא פחות