תואר שני במנהל עסקים בחדשנות עסקית

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

תוכנית ה- MBA המעורבת במשרה חלקית ב- ESMT Berlin בחדשנות עסקית היא דרך אידיאלית להמשיך לעבוד במשרה מלאה תוך כדי קבלת הידע והמיומנויות לתמוך לא רק בהתפתחות האישית שלך, אלא גם בצמיחה ובהפיכתה של החברה שלך.

התוכנית מכוונת לאנשים עם ניסיון מקצועי מינימלי של שלוש שנים המעוניינים להיות סוכני שינוי יעילים בארגונם. בין אם אתה חלק מחברה בוגרת שצריכה לעורר חדשנות משבשת או סטארט-אפ שמחפש להתאים את גודל, תוכנית זו עשויה להיות הצעד הבא בקריירה שלך.

למדו על נושאי MBA חיוניים, ואחריהם קורסים שעוצבו במיוחד על מרכזיות לקוחות, אסטרטגיה יזמית וחדשנות, עסקים דיגיטליים וזריזות.

גמישות היא הליבה של תכנית לימודים זו שנתית המועברת פנים אל פנים ובפלטפורמת הלמידה הווירטואלית החדשנית ביותר בעולם על ידי הפקולטה ברמה העולמית של ESMT . הגישה המשולבת שלנו כוללת 80% לימודים מקוונים ו 20% באופן אישי מעל 14 סופי שבוע בברלין או במינכן (כל התלמידים לומדים במודול הראשון בברלין).

ESMT של חברות עתיד חינוך ניהול (FOME) ברית המבטיחה הגישה שלך לסביבת הלמידה המעורבת החדשנית ביותר בעולם.

עובדות מפתח

 • משלוח מעורב עם 80% און ליין / 20% פנים אל פנים.
 • מוביל לתואר ESMT Berlin (60 ECTS).
 • משך התוכנית של 24 חודשים.
 • 14 מודולים פנים אל פנים (חמישי אחר הצהריים - שבת).
 • מבוסס קבוצה: אתה מתחיל ומסיים באותה קבוצה של אנשים, ומאפשר לך לבנות רשת.
 • מיקומים: בחר ללמוד בברלין או במינכן עבור כל מודול.
 • צריכת ספטמבר 2020.
 • רשת הבוגרים הבינלאומית ביותר בגרמניה.
 • תחומי מיקוד: טרנספורמציה עסקית, חדשנות דיגיטלית, זריזות, שיבוש, ניתוחים.
 • שכר לימוד: 38,000 אירו (שיעור ציפורים מוקדמות של 29,500 אירו עד יוני 2020).

ESMT הוא כיום אחד משני בתי הספר לעסקים בגרמניה המופיעים בכל דירוג בינלאומי בין הדירוגים המובילים בבתי הספר לעסקים. בדוק היכן הדירוג של התוכניות שלנו.

132343_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpg

מה "מעורבב" ומדוע הוא אידיאלי?

Blended משלב את מיטב הלמידה המקוונת והפרצוף-פנים. אתה נהנה מהגמישות של למידה מקוונת אינטראקטיבית בקצב האישי שלך, תוך כדי למידה גם מבני גילך ומהפקולטה ברמה העולמית, הן באופן מקוון והן באופן אישי. לכל קורס יש רכיבים פנים אל פנים וגם רכיבים מקוונים. שמור על העבודה הנוכחית שלך, שפר את המומחיות שלך ובנה את הרשת שלך בתוכנית אחת.

מדוע מפתח פנים אל פנים?

שילוב הפעלות מקוונות עם חינוך פנים אל פנים מאפשר לך לעבוד בצורה אינטנסיבית יותר עם חברי כיתתך ומשפר את שיתוף הפעולה המקוון שלך לאחר מכן. האלמנטים האינטראקטיביים במרכז הדיגיטלי המקוון של ESMT מאפשרים לך לפתח קשרים אישיים בין האלמנטים פנים אל פנים.

שלח לנו את קורות החיים לבדיקת פרופיל

סקרן לראות אם ה- MBA במשרה חלקית בחדשנות עסקית מתאים לך ולקריירה שלך? שלח את קישור הפרופיל שלך ב- LinkedIn או את קורות החיים לצוות הקבלה שלנו לצורך הערכת פרופיל.

דרישות קבלה

כדי להגיש בקשה, היית צריך

 • שלוש שנות ניסיון מקצועי לתארים מתקדמים.
 • תואר ראשון או תואר שני.
 • ציוני GMAT / GRE חזקים או ביצועים חזקים במבחן הקבלה של ESMT .

איכויות מפתח שאנו מחפשים אצל הפונים

 • השקפה בינלאומית ויכולת בין תרבותית.
 • הלך הרוח שינוי וחדשנות.
 • השאיפה והמוטיבציה לעבוד במשרה מלאה וללמוד במשרה חלקית.

מועדים

15 ביוני 2020: מועד אחרון לשכר לימוד מוקדם לציפורים

15 באוגוסט 2020: מועד אחרון לבקשה

קבלות ESMT מפעילות תהליך בחירה מתגלגל, כאשר מקומות זמינים בכיתה התמלאו במהלך כל השנה. המרחב בכיתה מוגבל ומומלץ בחום ליישום מוקדם. הבקשות נבדקות ברגע שהושלמו.

עמלות ומימון

מועמדים שיגישו בקשה שהושלמה עד ה- 15 ביוני 2020, יקבלו הפחתת שכר לימוד אוטומטית של 8,500 אירו, בהקטנת הלימודים מ 38,000 יורו ל 29,500 יורו, הכוללת גישה לפלטפורמת הלמידה ולתוכן, ורישיונות מקרה ללימודים נדרשים. תוצאות ESMT נלוות (GMAT, GRE, מבחן קבלה של ESMT , ציוני מיומנויות באנגלית) ניתן להגיש לאחר תאריך זה. שכר הלימוד משולם בשלושה תשלומים לכל אורך התוכנית.

הלוואות: ESMT מציע גישה להלוואות חינוכיות באמצעות Prodigy Finance ו- Brain Capital.

ניכויים ממס: מדינות רבות, כולל גרמניה, מאפשרות שכר לימוד להשכלה גבוהה ועלויות נלוות, לספור כהוצאות לניכוי מס.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The schools’ expertise focuses on the development of entrepreneurial leaders with a global focus on social responsibility and the management of technology. ESMT is one of the top ranked business schoo ... קרא יותר

The schools’ expertise focuses on the development of entrepreneurial leaders with a global focus on social responsibility and the management of technology. ESMT is one of the top ranked business schools in Germany with a global network of alumni in over 50 countries. קרא פחות