תואר שני במנהיגות בחינוך

כללי

תיאור התכנית

תודה על התעניינותך במנהל עסקים במנהיגות חינוך באוניברסיטת אינדיאנה. זוהי תוכנית ייחודית שתוכננה בשותפות עם מכללת סקוט לעסקים, המחלקה למנהיגות חינוך של מכללת באיה לחינוך והקרן הלאומית למלגות וודרו וילסון. מטרת תוכנית MBA מרגשת זו היא לגייס ולהכין דור חדש של מנהיגים חינוכיים שיש להם את הידע, הכישורים והכלים לשיפור משמעותי בלמידה בבתי הספר באינדיאנה.

תכנית ייחודית זו מיועדת אך ורק למחנכים מקצועיים עובדים אשר זוהו על ידי מנהיגי מחוזות בית הספר באינדיאנה כבעלי יכולות החיוניות להובלה אפקטיבית של בתי הספר K-12 של אינדיאנה. תכנון התכנית מאפשר לך להשלים את התוכנית תוך 14 חודשים תוך שמירה תעסוקה במחוז בית הספר שלך. יתר על כן, אותם סטודנטים שנבחרו לתכנית יקבלו מלגה מהקרן הלאומית למלגות וודרו וילסון שתכסה את כל ההוצאות הקשורות להשלמת התוכנית.

MBA זה שהוסמך על ידי AACSB יתמך על ידי הפקולטה המצטיינת של מכללת סקוט לעסקים והמנהיגות החינוכית של Bayh College of Education שהוסמכה על ידי NCATE. עם סיום מוצלח של תואר שני במנהל עסקים בחינוך, הבוגרים ימלאו את הדרישות לרישיון ברמת הבנייה באינדיאנה.

עדכון אחרון: ספט 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Welcome to Scott College of Business at Indiana State University! In late 2009, our College was named after Donald W. Scott in recognition of Don and Susan Scott’s generosity and support. With the sup ... קרא יותר

Welcome to Scott College of Business at Indiana State University! In late 2009, our College was named after Donald W. Scott in recognition of Don and Susan Scott’s generosity and support. With the support of the Scott family and many other friends and alumni, the Scott College of Business is positioned for continued success and advancement of our mission and our vision. קרא פחות