תואר שני במינהל עסקים (IMBA)

כללי

קרא עוד על תוכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

ספינת הדגל שלנו 'MBA בינלאומי' היא תוכנית לפיתוח קריירה המתמקדת בהכנת היזמים והמנהיגים העסקיים השואפים של מחר לעסוק באופן פעיל ולנווט בין הגורמים המשתנים ולעתים קרובות משבשים במקום השוק העולמי. סטודנטים ב- IMBA ילמדו לקרוא ולתרגם את אי הוודאות הגלובלית הללו ולהתאים במהירות את הנסיבות הללו כדי להשיג יתרון תחרותי בארגון. גישות קיימות לניהול עסקי, למקרי מקרה עסקיים ולחידושים עסקיים חדשים ייבחנו ויבקרו במסגרת הקשר בינלאומי.

מה יכסה הקורס הזה?

נושאי החוסן והקיימות העסקיים - המושמעים על רקע למידה קונטקסטואלי של חיזוי עולמי - הם מרכיבים מרכזיים בתכנית הדגל שלנו לתואר שני.

ממימון בינלאומי לאסטרטגיה שיווקית ומנהיגות דיגיטלית לניהול פרויקטים, בסוף התוכנית פיתחתם נקודת מבט אסטרטגית, משולבת והוליסטית על ארגונים וניהול. תהיו בטוחים ביכולות המנהיגות שלכם ותהיו מוכנים לקידום קריירה בניהול בכיר.

144094_BF0958imagesclassroom-lgBucks New University","author_url":"","source":""}" />

פרטי הקורס

הקורס נועד לענות על העדפות הלימוד שלך ונמשך בין 12-15 חודשים (תלוי אם אתה מתחיל בספטמבר או בפברואר) כאשר פיתוח אישי וכישורי מחקר הם נושא בלתי נפרד לאורך כל הדרך. במהלך החודשים הנותרים תידרש להעביר פרויקט למידה מבוסס עבודה, פרויקט ייעוץ ועבודת גמר תוך כדי השמה מסחרית.

מהן דרישות הקורס?

מועמדים לתואר שני במנהל עסקים בינלאומי יקבלו בדרך כלל תואר Hons (או שווה ערך) שיכול להיות במגוון תחומי מקצוע או מקצועות.

אם שפתך הראשונה אינה אנגלית או ששפת ההוראה שלך ברמה הראשונה לא הייתה אנגלית, תידרש להפגין בקיאות באנגלית בציון של IELTS ברמה 6.5 או שווה ערך.

בהתאם לאופי MBA במוסדות רבים אחרים, מפרט התוכנית ישמור על גמישות מסוימת כדי לאפשר לסטודנטים בכירים ומנוסים אשר חסרים כישורים אקדמיים רשמיים להיחשב למשל באמצעות הכנת תיק וראיון.

לפרטים נוספים על דרישות הכניסה הבינלאומיות שלנו באנגלית, אנא בקרו בדפים הבינלאומיים שלנו.

יכולת עבודה

מה הם הסיכויים הקריירה שלי?

כבוגר בית הספר למנהל עסקים באקס, תוכל ליהנות ממגוון תמיכה לאחר סיום הלימודים, למשל, עזרה בפיתוח רעיונות עסקיים חדשים.

בשנת 2016 פתחנו גם את חדר הישיבות ואת משרדי 'LaunchPad'. שטח LaunchPad יספק מתקני פגישות בחינם, Wi-Fi ו- IT לסטודנטים ויזמים בוגרים.

אתה יתמוך גם בשירות הקריירה וההעסקה שלנו, תוכנית הליווי שלנו ורשת האקדמאים של בית הספר לעסקים של באקס, כמו גם השותפים הבינלאומיים שלנו.

בנוסף, בסיום הפרס, סטודנטים יוכלו להגיש מועמדות לתכניות ברמת דוקטורט כגון דוקטורט או דוקטורט מקצועי.

עדכון אחרון: דצמ 2020

אודות בית הספר

Bucks New University is a new breed of university, focusing on degrees that are professional and practical, as well as academic. Young in outlook, but well established in the fields we specialise in, ... קרא יותר

Bucks New University is a new breed of university, focusing on degrees that are professional and practical, as well as academic. Young in outlook, but well established in the fields we specialise in, we offer high quality, professionally-driven university courses, in everything from nursing, health and social care, to cyber fraud detection, textiles and aviation. קרא פחות
וויקומה הגבוה , אוקסברידג ' , אילסברי + 2 יותר פחות