סטודנטים מאובטח 120 נקודות עבור 8-10 לימד מודולים ב UAE, שם ההערכה היא 100% על ידי הקצאה, כדי ליישם ולהשלים את MBA למעלה של אוניברסיטת בולטון , בריטניה , בעיקר על הגשת עבודת הדוקטורט, לימד על ידי סגל של האוניברסיטה. התלמידים יכולים להחיל גם עבור MBA Top Up מן אנגליה רסקין שהאוניברסיטה בבריטניה או אוניברסיטת Northampton בבריטניה,

את עבודת הדוקטורט (מקסימום 60 נקודות זכות) ריכוז יכול להיות:

 • ניהול כללי
 • שיווק
 • משאבי אנוש.
 • חשבונאות ומימון

המנחה, מהאוניברסיטה, יעבוד עם התלמידים כשהם משלימים את עבודת הדוקטורט שלהם. האוניברסיטה מחויבת לייצר מחקר באיכות גבוהה עם השפעה על כל תחומי הנושא שלה.

על האוניברסיטאות:

אוניברסיטת בולטון , אוניברסיטת TEF מדורג כסף , נפתח בשנת 1824 כמכון Bolton מכניקה; ובשנת 2005 הוא קיבל את התואר "אוניברסיטת בולטון". אוניברסיטת בולטון היא הוראה אינטנסיבית, מחקר מידע מוסד להשכלה גבוהה אשר מובחן באיכות גבוהה, סטודנט ממוקד, סטודנט לתואר ראשון ותואר שני תוכניות למשוך יישומים מכל רחבי העולם. זה יציע חוויה מרגשת ומאתגרת של תלמידים עם רמות גבוהות של תמיכה סטודנטית פרואקטיבית ועם מתקנים מצוינים אשר תואמים את איכות ההוראה האקדמית שלה. זה כבר מדורגת 6 הכולל במגזר כולו בסקר אנגליה Eng 2018.

אוניברסיטת בולטון יש עקף תרשימים של המדריך האוניברסיטאי השלם 2019, עם המקום הראשון לשביעות רצון התלמידים הכולל בין מוסדות מנצ'סטר רבתי ומיקום משותף 18 בתוך הליגה 131 האוניברסיטאות.

אוניברסיטת אנגליה Ruskin היא אחת האוניברסיטאות הגדולות במזרח אנגליה ויש לו מעל 30,000 סטודנטים. שורשי האוניברסיטה בחזרה אל שנת 1858. אנגליה Ruskin אוניברסיטת קיבל את הדירוג של 301-350 בשנת 2018 על ידי טיימס השכלה גבוהה אוניברסיטת העולם. כמו כן, בשנת 2016, האוניברסיטה נקראה על שם המוסד ה -38 הטוב ביותר בבריטניה על-ידי דירוג עולמי של ה"חינוך הגבוה ".


ההסמכה הוסמכה למסגרת ההסמכה הלאומית (NQF) ולכל הסמכה יש מספר הסמכה ייחודי (QAN). מספר זה יופיע במסמך ההסמכה הסופי של הלומד.

התוכנית [מוכר על ידי מסגרת ההסמכה הלאומית QAN: 601/7656/8]:

קורסי הליבה בתוכנית מספקים בסיס מוצק במושגי ניהול הליבה, מודלים, עקרונות ומיומנויות מפתח הקשורות בהובלת ארגון בינלאומי במאה ה -21. עם סיום מוצלח של התוכנית, תוכל להשתמש בכלים החלטה מתוחכמים לחשוב בצורה ביקורתית וליצור אסטרטגיות לטפל בבעיות עסקיות מרכזיות. אם יש לך תואר ראשון ורוצים להמשיך תפקיד בכיר יותר בניהול או שאתה עובד מקצועי שרוצה להמשיך ללמוד ברמה של מאסטר בניהול, אז אתה בתוכנית הנכונה להגיע להצלחה.


תוכנית חדשנית זו הותאמה לבוגרי המעוניינים לכסות מגוון רחב של תחומי עיסוק ומחקר מחקרי. התוכנית פותחה כדי לענות על דרישות המעסיק הנוכחי והעתידי.

קריטריונים לזכאות

המועמד האידיאלי היה משלים בהצלחה תוכנית בוגר בכל תלמיד עם לפחות 2 שנות ניסיון בעבודה. מועמדים שאינם בעלי תואר ראשון, אך בעלי נסיון עבודה משמעותי, ייחשבו גם למקרה למקרה.

מבנה הקורס 8 מודולים (מצטבר דרישות זכות: 120 נקודות זכות)

 1. אסטרטגיה ארגונית
 2. מימון חברות ואסטרטגיה פיננסית
 3. משאבי אנוש, מנהיגות וניהול אנשים
 4. הסחר העולמי והשפעתה על האסטרטגיה
 5. מחקר, פתרון בעיות ודיווח עסקי
 6. תפעול, איכות וניהול שרשרת אספקה
 7. שיווק אסטרטגי
 8. ניהול פרוייקט

דיסרטציה - בתחום השיווק / ניהול כללי / חשבונאות וכספים / ניהול משאבי אנוש (HR) / תפעול / שרשרת אספקה וניהול לוגיסטיקה (מקסימום 60 נקודות זכות)

לאחר מאובטחת 120 נקודות זכות, מועמד זכאי להשלים MBA למעלה של אוניברסיטת בולטון, בריטניה בעיקר על הגשת עבודת הדוקטורט.
הקבלה פתוחה.

FEES- קידום מוגבל התקופה היחידה MBA -AED 24K, שישולמו בתשלומים חודשיים מינימום של 1000 AED.

MASTER של איכות מספקת השכלה גבוהה עם Affordability ב איחוד האמירויות הערביות

שפת ההוראה של התוכנית:
 • אנגלית
Master Education International - Dubai / Sharjah
עדכון אחרון: מאי 5, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2020
ספט 2020
Duration
1 שנה
תכנית חלקית
Price
23,400 AED
MBA 24K MBA-MKT 23K- הכל כלול
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2020
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2020
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2020
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2020

ספט 2020

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date