תואר שני במינהל עסקים - בריטניה (MBA בדובאי / שרג'ה)

כללי

3 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

הסטודנטים משיגים 120 נקודות זכות עבור 8-10 מודולים נלמדים באיחוד האמירויות, כאשר הערכה היא 100% לפי מטלה, כדי להגיש מועמדות ולהשלים את התואר הראשון במנהל עסקים באוניברסיטת בולטון- בריטניה , בעיקר על הגשת עבודת תואר פרטנית הנלמדת על ידי הפקולטה. של האוניברסיטה.

את עבודת הדוקטורט (מקסימום 60 נקודות זכות) ריכוז יכול להיות:

 • ניהול כללי
 • שיווק
 • משאבי אנוש.
 • חשבונאות ומימון

המנחה, מהאוניברסיטה, יעבוד עם התלמידים כשהם משלימים את עבודת הדוקטורט שלהם. האוניברסיטה מחויבת לייצר מחקר באיכות גבוהה עם השפעה על כל תחומי הנושא שלה.

על האוניברסיטאות:

אוניברסיטת בולטון , אוניברסיטת TEF מדורג כסף , נפתח בשנת 1824 כמכון Bolton מכניקה; ובשנת 2005 הוא קיבל את התואר "אוניברסיטת בולטון". אוניברסיטת בולטון היא הוראה אינטנסיבית, מחקר מידע מוסד להשכלה גבוהה אשר מובחן באיכות גבוהה, סטודנט ממוקד, סטודנט לתואר ראשון ותואר שני תוכניות למשוך יישומים מכל רחבי העולם. זה יציע חוויה מרגשת ומאתגרת של תלמידים עם רמות גבוהות של תמיכה סטודנטית פרואקטיבית ועם מתקנים מצוינים אשר תואמים את איכות ההוראה האקדמית שלה. זה כבר מדורגת 6 הכולל במגזר כולו בסקר אנגליה Eng 2018.

אוניברסיטת בולטון יש עקף תרשימים של המדריך האוניברסיטאי השלם 2019, עם המקום הראשון לשביעות רצון התלמידים הכולל בין מוסדות מנצ'סטר רבתי ומיקום משותף 18 בתוך הליגה 131 האוניברסיטאות.

אוניברסיטת אנגליה Ruskin היא אחת האוניברסיטאות הגדולות במזרח אנגליה ויש לו מעל 30,000 סטודנטים. שורשי האוניברסיטה בחזרה אל שנת 1858. אנגליה Ruskin אוניברסיטת קיבל את הדירוג של 301-350 בשנת 2018 על ידי טיימס השכלה גבוהה אוניברסיטת העולם. כמו כן, בשנת 2016, האוניברסיטה נקראה על שם המוסד ה -38 הטוב ביותר בבריטניה על-ידי דירוג עולמי של ה"חינוך הגבוה ".


ההסמכה הוסמכה למסגרת ההסמכה הלאומית (NQF) ולכל הסמכה יש מספר הסמכה ייחודי (QAN). מספר זה יופיע במסמך ההסמכה הסופי של הלומד.

התוכנית [מוכר על ידי מסגרת ההסמכה הלאומית QAN: 601/7656/8]:

קורסי הליבה בתוכנית מספקים בסיס מוצק במושגי ניהול הליבה, מודלים, עקרונות ומיומנויות מפתח הקשורות בהובלת ארגון בינלאומי במאה ה -21. עם סיום מוצלח של התוכנית, תוכל להשתמש בכלים החלטה מתוחכמים לחשוב בצורה ביקורתית וליצור אסטרטגיות לטפל בבעיות עסקיות מרכזיות. אם יש לך תואר ראשון ורוצים להמשיך תפקיד בכיר יותר בניהול או שאתה עובד מקצועי שרוצה להמשיך ללמוד ברמה של מאסטר בניהול, אז אתה בתוכנית הנכונה להגיע להצלחה.


תוכנית חדשנית זו הותאמה לבוגרי המעוניינים לכסות מגוון רחב של תחומי עיסוק ומחקר מחקרי. התוכנית פותחה כדי לענות על דרישות המעסיק הנוכחי והעתידי.

קריטריונים לזכאות

המועמד האידיאלי היה משלים בהצלחה תוכנית בוגר בכל תלמיד עם לפחות 2 שנות ניסיון בעבודה. מועמדים שאינם בעלי תואר ראשון, אך בעלי נסיון עבודה משמעותי, ייחשבו גם למקרה למקרה.

מבנה הקורס 8 מודולים (מצטבר דרישות זכות: 120 נקודות זכות)

 1. אסטרטגיה ארגונית
 2. מימון חברות ואסטרטגיה פיננסית
 3. משאבי אנוש, מנהיגות וניהול אנשים
 4. הסחר העולמי והשפעתה על האסטרטגיה
 5. מחקר, פתרון בעיות ודיווח עסקי
 6. תפעול, איכות וניהול שרשרת אספקה
 7. שיווק אסטרטגי
 8. ניהול פרוייקט

דיסרטציה - בתחום השיווק / ניהול כללי / חשבונאות וכספים / ניהול משאבי אנוש (HR) / תפעול / שרשרת אספקה וניהול לוגיסטיקה (מקסימום 60 נקודות זכות)

לאחר מאובטחת 120 נקודות זכות, מועמד זכאי להשלים MBA למעלה של אוניברסיטת בולטון, בריטניה בעיקר על הגשת עבודת הדוקטורט.
הקבלה פתוחה.

דמי קידום- לתקופה מוגבלת בלבד ל- MBA –AED 24K, בתשלום מינימלי חודשי של 1000 AED.

MASTER של איכות מספקת השכלה גבוהה עם Affordability ב איחוד האמירויות הערביות

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Since 1995, Master Education International (MEI) has served its affiliated and associated institutes in the Middle East, India, the Far East, and their student community at large, by providing UK, US ... קרא יותר

Since 1995, Master Education International (MEI) has served its affiliated and associated institutes in the Middle East, India, the Far East, and their student community at large, by providing UK, US and Indian Higher Education. Its flagship programs are MBA and BBA. MEI is a partner of three prominent UK awarding boards; QUALIFI, BTEC Edexcel and NCC Education and City Vision University USA and Banasthali University India (Listed and Recommended by Ministry of Education, UAE) Masters is also an off-campus office for research based programs leading to Ph.D. MASTER Institute: Providing Quality Higher Education with Affordability in UAE since 1995. קרא פחות
דובאי , שארג'ה , אבו דאבי + 2 יותר פחות