תואר ראשון במנהל עסקים באוניברסיטת גלוסטרשייר

כללי

תיאור התכנית

מרכז הלמידה הגלובלי (GLC) חלק מקבוצת איקרה בהווה וחווה את איחוד האמירויות הערביות מלפני ארבעה עשורים האחרונים, הוא אחד השחקנים הוותיקים בשוק המציע פתרונות להשכלה גבוהה לסטודנטים לא רק באיחוד האמירויות שבו הוא משרדיה הראשיים, אלא גם סטודנטים מכל רחבי העולם באמצעות תוכניות מקוונות.

יש לנו חסכוני מאוד זמן שמירת אפשרויות עבור סטודנטים פוטנציאליים בשותפות עם מעמד עולמי, מדורגת ומוכרת אוניברסיטאות מבריטניה, ארה"ב וחלקים אחרים של העולם.

עם ניסיון ארוך שלנו בתחום ההשכלה הגבוהה אנו מתמחים בעיצוב / הצעה של תוכניות ופתרונות, אשר יכול להיות עבור דיפלומה תיכון או שווה ערך, תואר ראשון, הורים או דוקטורט תוכניות עבור לקוחות פוטנציאליים שלנו וסטודנטים אשר עומדים ביעדים שלהם במונחים של הכרה תואר, זמן

אנא פנה אלינו לקבלת שאלות או שאלות נוספות

MBA Top-Up מאוניברסיטת גלוסטרשייר (60 נ"ז)

את MBA למעלה ניתן להשלים ב 6 חודשים כדי להשלים את התוכנית עליך להעביר את שלושת המודולים חובה:

  • מַסָה
  • מקרה עסקי
  • פרויקט פיתוח עסקי

סטודנטים אשר סיימו את תעודת ATHE רמה 7 המורחבת באמצעות GLC יקבלו כניסה ישירה לתוך MBA למעלה למעלה ללא כל חיובים נוספים או תיעוד הנדרש.

עדכון אחרון: יונ 2019

אודות בית הספר

Since our inception in 2000, we have been delivering high-quality education that is both accredited and recognized globally as well as affordable through attractive fee structures.

Since our inception in 2000, we have been delivering high-quality education that is both accredited and recognized globally as well as affordable through attractive fee structures. קרא פחות