להתכונן למשרות של היום עם בוגר בנטלי עסקים בית הספר שנתיים, במשרה מלאה במנהל עסקים התוכנית . השג את המיומנויות העסקיות הנדרשות בכלכלה הדינאמית של היום יחד עם תמיכה של המרכז הארצי שלנו מדורגת קריירה שירותים להאיץ את הקריירה שלך. בחר מתוך שמונה ריכוזים כדי להתאים את התואר שלך עם כישורים מיוחדים היום המעסיקים העליון לחפש.

המועמדים נעים בין בוגרי הקולג 'האחרון לאלו עם 7 או יותר שנים של תעסוקה מקצועית. התוכנית מספקת בסיס מוצק בתחומים העיקריים של העסק, שבו התלמידים יכולים לבנות על ידי לקיחת קורסים מתקדמים וריכוזים.

המנהיגים העסקיים של היום צריכים גם רוחב ועומק של מומחיות. קורסי בחירה בתוכנית MBA של בנטלי מאפשרים לך להמשיך התמחות המוסיפה ערך למעסיק בעתיד.

ניתן להתאים אישית את התואר שלך על ידי בחירה מתוך שמונה ריכוזים:

  • חֶשׁבּוֹנָאוּת
  • ניתוח עסקי
  • כלכלת השווקים הפיננסיים
  • לְמַמֵן
  • מערכות מידע וטכנולוגיה
  • משפט ומיסוי
  • מנהיגות (שכותרתה בעבר ניהול)
  • שיווק
Top 200 MBA Programs

מעלות כפולות

סטודנטים לתואר מוסמך במנהל עסקים יכולים לשלב את התואר שלהם עם אחד מתוך שישה מאסטר של מדע הצעות ב בנטלי. שילוב מיומנויות עסקיות כלליות שנרכשו באמצעות MBA עם התמחות ממוקד של תואר MS מציעה קבוצה ייחודית של כישורים לחיפוש העבודה שלך.

קרדיטים מארבעה קורסים חלים על שני תארים, כך שתוכל להרוויח את האישור נוסף יקר באמצעות השלמת שישה קורסים נוספים. שכר הלימוד לתואר מוסמך במנהל עסקים אינו כולל קורסי מאסטר למדעים; הם מחויבים בשיעור קבוע לכל קורס.

פרופיל סטודנט

תוכנית MBA (במשרה מלאה, שנתיים) מיועד לאנשים שרוצים להשיק את הקריירה שלהם עם אישור נוסף של ערך גבוה למעסיקים פוטנציאליים.

בוגרי להיכנס לשוק תחרותי עם ידע טכני עשיר של דיסציפלינות עסקיות. לא פחות חשוב, התוכנית מספקת בסיס מוצק למנהיגות, ערכים, מודעות תרבותית, אחריות חברתית תאגידית, יצירתיות וחדשנות - תכונות חיוניות למנהלים בכלכלה העולמית.

תוצאות קריירה

כפי שאתה בונה מיומנויות ומומחיות בכיתה ומעבר, צוות קריירה שירותי בוגר יעבוד איתך כדי להדגיש את ההישגים שלך על קורות החיים שלך בראיונות עם מעסיקים פוטנציאליים. תוכנית MBA יהפוך קרש קפיצה לשלב הבא בקריירה שלך.

בוגרי האחרונות נחתו עמדות בתעשיות כמו פרסום, ייעוץ, מוצרי צריכה, שירותים פיננסיים, טכנולוגיה, כמו גם הממשלה והמגזר ללא מטרות רווח. בשנים האחרונות, 78 אחוזים מהשיעור היה מועסק בתוך שלושה חודשים של סיום הלימודים.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2019
Duration
2 שנים
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date