שנה אחת לשנה

כללי

תיאור התכנית

MBA שנה אחת

מדורג בין התואר במנהל העסקים הטובים ביותר במדינה ובעולם על ידי פרסומים מכובדים כמו בלומברג Businessweek וUS News & World Report, One-Year MBA של נוטרדאם מספק חינוך עסקי אסטרטגי רב עוצמה וגורם לך חלק של אחד מבוגרים הנאמנים והפעילים ביותר בעולם רשתות.

One-Year MBA מתחיל בחודש מאי עם מפגש אינטנסיבי, 10 שבועות קיץ שמספק לך הארקה יסודית בתחומים עסקיים בסיסיים של חשבונאות, כלכלה, מימון, מנהיגות והתנהגות ארגונית, שיווק, סטטיסטיקה, ואסטרטגיה. בסתיו, תוכל להצטרף למחזור השנייה של השנה של תכנית-הזדמנות גדולה של השנתיים MBA להרחיב את הרשת שלך עוד יותר - ולהתחיל להתמחות תוארך על ידי בחירת מסלול ריכוז. ריכוזי כוללים: ניתוח עסקי,
מנהיגות עסקית,
ייעוץ,
מימון חברות,
יזמות,
השקעות, או
שיווק.

עם אחת השנים MBA מנוטרדאם, תוכל להיות מוכר כאסטרטג עסקי מסוגל מאוד שיכול לעלות לאתגרים של סביבה תחרותית, משתנה כל הזמן עסק. רק חשוב כמו המיומנות והידע תוכל לרכוש, יהיה לך הרשת העולמית של נוטרדאם ובעולם המותג מכובד כדי לפתוח דלתות.

למי זה מתאים?

דרישות קדם לתכנית של השנה אחת נוטרדאם

כדי להחיל, סטודנטים פוטנציאליים חייבים להיות:

  • תואר ראשון בעסקים מאוניברסיטה מוכרת שבו אנגלית היא השפה העיקרית
  • או מיומנות הפגינה ידע עסקי בסיסי ומיומנויות (בדרך כלל שנרכש באמצעות ניסיון בעבודה משמעותית)
  • שלוש שעות אשראי של חשבונאות הפיננסית
  • שלוש שעות אשראי לסטטיסטיקה

הערה: הרשמה לא עודדה למי שמחפש שינוי קריירה דרסטיים או משמעותי. תכנית אחת השנים נוטרדאם MBA כדלקמן לוח זמנים מאי למאי ומציעה תכנית לימודים המספק שליטה מאוזנת של כל תחומי הפעילות של עסק. במהלך סמסטר הקיץ 10 השבועות, תלמידים להשתתף במפגשים אינטנסיביים בתחומי הליבה, ולאחר מכן להצטרף לשנה השנייה של התכנית של השנתיים בסמסטר הסתיו. במהלך התכנית, תלמידים נחשפים למורכבויות של עסקים הגלובליים באמצעות סדרה של התקשרויות עם מנהיגים עסקיים ברחבי העולם.

סקירת תכנית לימודים אחת שנים

עם תחילת סמסטר אינטנסיבי, מקוצר קיץ, סטודנטים להשתתף במפגשים בדיסציפלינות הליבה, כי בדרך כלל הם חקרו במהלך השנה הראשונה של התכנית לשנים. אחרי סמסטר הקיץ, סטודנטים לעבור ישירות לשנה השנייה של התכנית של השנתיים, שהצטרפו מי שחוזרים לשנה השנייה שלהם.

בסופו של מושב הקיץ, כל תלמיד MBA אחת שנים בוחר מסלול ריכוז וקורסים למסלול ש. במהלך הסמסטרים הסתיו והאביב של השנה השנייה, יש לי תלמידי One-Year MBA ההזדמנות לקחת חלק בטבילות הבינלאומית MBA או במקרים חיים עם הון 500 ארגונים.

סטודנטים נדרשים להשלים 46 שעות אשראי.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Discover the Legendary Advantage™ of Notre Dame Business. We challenge you to Ask More of Business™ as you develop your talents and prepare to make a difference.

Discover the Legendary Advantage™ of Notre Dame Business. We challenge you to Ask More of Business™ as you develop your talents and prepare to make a difference. קרא פחות
נוטרדאם , שיקגו + 1 יותר פחות