תוכנית רוצ'סטר-ברן למנהלים אקסקלוסיביים מציעה מגוון הטבות למנהלים המחפשים השכלה בינלאומית מוכוונת-עתיד. הנה כמה מאפייני המפתח של התוכנית:

גישה בינלאומית

התוכנית מוצעת על ידי אוניברסיטת רוצ'סטר (NY, ארה"ב) בשיתוף עם אוניברסיטת ברן (שוויץ). המשתתפים מגיעים מכל רחבי העולם ולומדים בשווייץ, ארה"ב וסין. במהלך לימודיהם, יש להם הזדמנות לעבוד עם סטודנטים של תוכנית ההנהלה המקביל בארצות הברית.

תואר כפול

בוגרי תואר שני במנהל עסקים (MBA) מאוניברסיטת רוצ'סטר (סיימון ביזנס סקול) וכן תואר שני במנהל עסקים (EMBA) מאוניברסיטת ברן. בית הספר עסקים סיימון כבר מוכר על ידי AACSB הבינלאומי מאז 1966.

119459_181109_Rochester_HZ_F5A0247-.jpg

ידע מעולה

התוכנית בנויה על תוכנית לימודים בין-תחומית המושתתת על עקרונות כלכליים ברורים. זה מספק את הלך הרוח עבור מנהיגים שרוצים להצליח בעולם העסקים של היום ומחר. הקורסים משולבים היטב וממשיכים ברצף לוגי החל מכלים בסיסיים לשיקולים אסטרטגיים ומיומנויות מנהיגות.

יישום מיידי

התוכנית מיועדת למנהלים ומלמדת על ידי פרופסורים בינלאומיים מצטיינים. המשתתפים מגיעים מענפים שונים ויש להם מספר שנות ניסיון בניהול; פרופסורים מלמדים ומתייעצים בכל רחבי אירופה ובארצות הברית. דיונים בכיתה מתמקדים בדוגמאות של העולם האמיתי, עם דגש על יישום מיידי במקום העבודה.

עֲלוּת

עלות התוכנית עומדת על 75,000 פרנק שוויצרי ומשולמת בשלושה תשלומים על פני שלוש שנים. זה כולל שכר לימוד, כמו גם חלק גדול של ההוצאות. ניתן לקבל מלגות שונות (ראה באתר האינטרנט שלנו פרטים נוספים).

פוּרמָט

התוכנית מתחילה בינואר ומתקיימת דו-שבועית בימי שישי ושבת עד אמצע מאי בשוויץ. לאחר מכן מוציאים המשתתפים תושבת קיץ אינטנסיבית של ארבעה שבועות באוניברסיטת רוצ'סטר. לאחר מכן, ההוראה ממשיכה בשווייץ מאמצע אוגוסט עד סיום הלימודים בחודש מאי של השנה הבאה. באביב, סמינר של שבוע אחד בשנחאי משלים את החוויה החינוכית. משך הזמן הכולל של התוכנית הוא 17 חודשים.

הטבות למנהלים

הפורמט הדו-שבועי של החלק השוויצרי של התוכנית מיועד למנהלים שאינם רוצים להפריע לקריירה מצליחה וזקוקים ללוח זמנים, התואם את האחריות העסקית שלהם. יתר על כן, הפורמט מאפשר למשתתפים בתוכנית לבחון באופן ביקורתי, להטמיע, וליישם את מה ששמעו בכיתה. למידה דורשת זמן ופרספקטיבה, וזה מה הפורמט נועד לספק. הכיתות מתקיימות במלון הקונגרסים Seepark ב Thun. כמה שיעורים בכיתה ניתן להשתתף באינטרנט כדי לצמצם את הזמן מחוץ למשרד.

תוכן

תוכנית ניהול כללי מציעה רצף של 18 קורסים אשראי משולב היטב (60 שעות אשראי בארה"ב, שווה ערך ל 90 נקודות ECTS) אשר עוקבים אחר רצף הגיוני הליך מכלים בסיסיים לשיקולים אסטרטגיים. בנוסף לרכישת ידע בניהול, המשתתפים מפתחים את אישיותם ואת כישורי המנהיגות שלהם לאורך כל התכנית. האתגרים העכשוויים לניהול (כגון קיימות, שינוי מוביל) מטופלים במסגרת הקורסים ובנאומי האורח הבכירים. כל הקורסים נלמדים באנגלית.

119463_181109_Rochester_HZ_F5A0424-.jpg

הוֹדָאָה

מועמדים רשאים לפנות ישירות לתוכנית או להיות מועמדים על ידי המעסיק הנוכחי שלהם. הבחירה מבוססת על ניסיון עסקי, הישגים לימודיים, פוטנציאל לצמיחה מקצועית, המוטיבציה והניעונים להצליח בתכנית MBA מאלפת.

דרישות המועמדים

המועמדים לתכנית הם מנהלים בינוניים או בכירים עם פוטנציאל לקיחת אחריות מוגברת בארגונים שלהם. יש להם רקע חינוכי אקדמי או שווה ערך וכמה שנים של ניסיון ניהולי. הם מחזיקים בעמדות של אחריות גבוהה, הוכיחו את הפוטנציאל לקידום, והם דובר אנגלית שוטפת. יתר על כן, הם מסוגלים לקבוע סדרי עדיפויות ולאזן את המשפחה, עבודה, ולימודים.

נשנה את הדרך שבה אתה חושב.

בשוויץ מאז 1995.

119458_IMG_4952.JPG

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית
University of Rochester & Universität Bern
עדכון אחרון: אוגוסט 13, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
Duration
17 חודשים
תכנית חלקית
Price
75,000 CHF
Deadline
בקשת מידע
Early applications by June 15 benefit from a discount!
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
מועד אחרון להגשת בקשה
בקשת מידע
Early applications by June 15 benefit from a discount!
Start Date
מועד אחרון להגשת בקשה
בקשת מידע
Early applications by June 15 benefit from a discount!
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
בקשת מידע
Early applications by June 15 benefit from a discount!
End Date
מועד אחרון להגשת בקשה
בקשת מידע
Early applications by June 15 benefit from a discount!
End Date

About the Rochester-Bern Executive MBA

Rochester Bern Executive MBA