קהילייה מבצע תואר שני במנהל עסקים (cemba)

כללי

תיאור התכנית

פועל עמים תואר שני במנהל עסקים (CeMBA)

פותח כתוכנית משותפת של העמים של למידה (COL), ונקובר, לבין קונסורציום של ארבע אוניברסיטאות המשתתפות באסיה, תוכנית זו נועדה לסייע מקצוע העובדים כמו מנהלים ומפקחים בארגונים מלזי, כדי לקבל הבנה מעמיקה של עקרונות ניהול ולפתח מיומנויות ויכולות נדרשות לתפקד מנהלים יעילים כמו בסביבה העסקית הגלובלית התחרותית. הצגת תוכן קורס למידה מרחוק הפתוח (ODL) מבטיחה כי לומד לא צריך לנקוע ממקום העבודה שלהם. תוכן התכנית העכשווי הרלוונטי ביותר נתמך על ידי אינטראקציה מקוונת פן אל פן מורה תמיכה, וידאו קונפרנס מבוססת סדנת פרויקט בהצטיינות הפנימייה.

תכונות תוכנית

תכנית המוצעת כמצב ODL חינוך עם אלמנטי גישה וגמישות attendability המתאימים לדרישות של עובדי מבוגרים במלזיה.

  • תוכן שפותח בשיתוף פעולה באמצעות השתתפות של COL ואוניברסיטות פתוחות המובילות באסיה.
  • תוכן גלובלי אשר יותאמו בסביבה העסקית המקומית.
  • למידה אפקטיבית הנתמכת על ידי מערכת תמיכה למידה אינטראקטיבית מתוכננת היטב, כולל פנים אל פן הדרכות, באינטרנט שיעורים טלפוניים, תמיכת ועידות וידאו, דיוני הליכים ואינטראקציה אפשרית עם חברות מובילות בתעשייה.
  • משלוח תוכנית ידי חברי סגל האוניברסיטה מוסמך.
  • רמה גבוהה של נטייה יישום באמצעות מקרי בוחן רכיב העבודה בפרויקט.

סיכויי קריירה

ניהול בוגרי התכנית יכולים להציב את עצמם תפקידים ניהוליים ברמת הביניים ובכירים בארגונים לאומיים ובינלאומיים, לשאוף ניעות בארגונים שלהם או תופסים אתגר משימותיהם בתפקידים בכירים בתעשייה או במגזר השירותים.

פעילויות תמיכה מגרשת

כאשר מסתכל על התכונות הספציפיות של רשות המבצעת MBAprogramme, ופרופיל הסטודנט הצפוי, מסירת התכנית משלבת מספר מאפיינים של תלמידים באינטרנט לתמוך בנוסף הפנים אל פן תמיכה. להלן thecomponents של theprogramme משלוח:

פנים אל פנים תמיכה הנחיה: מורים פרטיים יעסקו 5 מפגשים הדרכה לכל קורס, לספק הדרכות פנים אל פנים אל הלומדים, יחד עם תמיכה מבוסס דואר אלקטרוני בתגובה לשאילתות סטודנט. לא יותר מ -25 תלמידים מוצעים להקצות לכל מורה לקורס נתון. תמיכת onlinetutorial תסופק על בסיס לוח זמנים הודיע ​​מראש וסטודנטים צפויים להשתתף באופן פעיל בפגישות. סך של 5 הפעלות הדרכה לסמסטר מתוכננים לכל קורס. מורים פרטיים יוביל בדיוני הדרכות ולהבהרות בנושאים הקשורים כמובן, לסמן משימות שלך, לספק משוב ולייעץ לך כמו גם לעקוב אחר ההתקדמות שלך. מורים פרטיים גם יערכו דיוני חקר מקרה כחלק ההדרכות.

פגישת הצ'אט המקוונת יכולה להתנהל עם או בלי אודיו מצגת וידאו. דיונים והודעות על כיתת פרויקטים ומחקרים במקרה ניתן לפרסם לכיתה כולה או רק עבור קבוצה מסוימת של תלמידים. יש גם את תכונת יומן צ'אט המכיל פרטים של הפעלות צ'אט שבו הלומד יכול לצפות בכל עת. מורי הרכזים כמובן גם יערכו דיוני הליכים באינטרנט על נושאים אקטואליים עבור כל קורס.

תמיכת ועידות וידאו: מתקן ועידות וידאו זמין לביצוע הדרכות מדי פעם. היא עשויה גם להיות מנוצלת לביצוע Viva Voce עבור פרויקטים מחקריים סטודנט במסגרת התכנית. לטובת התלמידים, בהרצאות פומביות של אקדמאים בולטים מומחים בתעשייה עשויות להיות מאורגנות באמצעות ועידת וידאו.

חדר דיון לאינטראקציה הלומד כחלק מתכונות Wawasanlearn: זוהי סביבה אינטראקטיבית שבו התלמידים יכולים לנהל דיונים ולפרסם שאלות בינם לבין עצמם, לארגן דיונים מקרה, שיתוף ניסיון ויחסי גומלין עמיתים אחרים. סטודנטים מוזמנים ליצור קהילות למידה כדי לקדם את הלמידה שלהם באמצעות שיתוף בחוויות של אחרים, כמו גם ללמוד על יישומים שונים של מושגים וניהול בארגונים שונים

סדנת פרויקט בהצטיינות פנימייה (RSPW): סדנת פרויקט בהצטיינות ספר מגורים, משתרעת על פני סוף שבוע, תהיה מאורגנת פעם אחת בכל סמסטר לספק אינטראקציה אינטנסיבית עם מומחים בתעשייה כדי לשפר את הידע שלהם ולסייע בהשלמת העבודה בפרויקט שלהם. בנוסף, בית ספר המגורים יספק פלטפורמה ללומדים לחלוק חוויות ולהקים רשתות שימושיות.

גישה הספרייה הדיגיטלית: לומדים רשומים, על אימות, יהיו גישה קטלוגי ספרייה אלקטרונית, מסדי נתונים, ספרים אלקטרוניים, כתבים-עת ומשאבי התייחסות וירטואליות אחרים.

מדריך שימושי כדי ניהול גורואים: באמצעות שיתוף פעולה בין ה- BBC ו- COL, צ'ארלס הנדי, הפרופסור וניהול ציין מבית הספר למנהל עסקים בלונדון, ועכשיו כותב עצמאי, הוזמן להכין "מדריך שימושי הגורואים של ניהול" כסוג של "מבוא חיוני" על תוכנית מסוג זה. המדריך הוא סדרת רדיו, סך של 12 תוכניות שנמשכו 15 דקות כל אחד, ששודר לראשונה הגדיל למידת עולם BBC של תוכניות חינוכיות, במהלך שלושת החודשים האחרונים של 2001. התלמידים יכולים עכשיו לשמוע בסדרה זו - אשר בוחנת את העבודה של תריסר גורואים וניהול כולל פיטר דרוקר, טום פיטרס, Sumantra Ghoshal, קניצ'י Ohmae וביל גייטס - באינטרנט באתר לימודי אנגלית השירות העולמי של ה- BBC http://www.bbc. co.uk/worldservice/learningenglish/work.

דרישות כניסה

(1) כניסה רגילה

  • תואר ראשון עם CGPA של לפחות 2.5; אוֹ
  • תואר ראשון עם CGPA של פחות מ -2.5 עם מינימום של 5 שנים ניסיון עבודה בתחום הרלוונטי; אוֹ
  • כל הכשרה מקבילה אחרת שהוכרה על ידי ממשלת מלזיה ואושרה על ידי הסנאט של האוניברסיטה

(2) הסמכת למידה חוויתי לפני (אפל)

הסמכה של למידה חוויתי לפני (אפל) מספק הזדמנות עבור אנשים עם ניסיון עבודה אבל חוסר הכשרה אקדמית רשמית ללימודים שלישוני שלהם. אפל כרוך בזיהוי, תיעוד וההערכה של למידה חווייתית לפני לקבוע את המידה שבה אדם השיג את תוצאות למידה הרצויות עבור גישה לתכנית הלימוד.

מועמדים צריכים לעמוד בקריטריונים הודאה הבאה שקבע המשרד להשכלה גבוהה (Mohe) וכישורים מלזי הסוכנות (MQA):

  • המועמד צריך להיות לפחות 30 שנים של גיל בשנה של יישום וירש לפחות STPM / דיפלומה / שווה (קרן למשל) עם ניסיון עבודה רלוונטי.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

As the people’s university, WOU believes in providing education and lifelong learning opportunities to all people for self-enrichment and professional advancement. By opening the door to tertiary edu ... קרא יותר

As the people’s university, WOU believes in providing education and lifelong learning opportunities to all people for self-enrichment and professional advancement. By opening the door to tertiary education, WOU ensures that more Malaysians are now able to pursue an affordable degree. קרא פחות
ג'ורג 'טאון