עמיתי נאניאנג MBA

כללי

2 מיקומים זמינים
קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

FMBA Nanyang Technological University

עמיתי נאניאנג (MBA) הם תוכנית בלעדית במשרה מלאה בלעדית למנהלים בכירים מהמגזר הציבורי שרוצים להשיג ידע עסקי גלובלי מעמיק ותובנות אסייתיות.

את התוכנית הושק בשנת 1998 על ידי ד"ר טוני טאן, אז סגן ראש ממשלת סינגפור. מדי שנה, קבוצה קטנה ונבחרת של כ -25 משתתפים מהמגזר הציבורי ברחבי היבשות, מצטרפת לתכנית למסע של למידה עמוקה ואינטנסיבית.

סקירה כוללת

עמיתי נאניאנג, MBA, הוא תכנית של שנה מלאה למנהלים בכירים ממגזר ציבורי ופרטי כאחד, ומציע תוכנית לימודים אקדמית קפדנית העוסקת בטרנדים הכלכליים והניהוליים הגלובליים הרלוונטיים ביותר ומצוות מנהיגות שאומקות את מיטב המזרח והמערב. .

התוכנית משלבת מגוון שיטות אקדמיות בכדי להבטיח חווית למידה אינטראקטיבית ומעמיקה. עמיתי נאניאנג לומדים באמצעות הרצאות דינמיות, מפגשי מפתח עם מנהיגים בתעשייה וממשל, פרויקטים פרטניים וצוותיים, למידה מבוססת עמיתים, טיולי לימודים מעבר לים, ושיטת המקרה.

מתודולוגיית המחקר המקרה, אשר פותחה על ידי בית הספר לעסקים בהרווארד, נמצאת בשימוש נרחב בחינוך למנהלים. באמצעות מתודולוגיה זו, עמיתי נאניאנג מחדדים את כישורי קבלת ההחלטות והניתוח שלהם על ידי בחינת תרחישים עסקיים אותנטיים והגנה על המלצותיהם לקבוצה.

פורמט בינלאומי

שנת מסע המנהיגות תועצם עוד יותר על ידי הקטע הבינלאומי של התוכנית. הלמידה המעמיקה בשני מוסדות בעלי שם עולמי בארה"ב - אוניברסיטת קליפורניה, ברקלי ובית הספר וורטון מאוניברסיטת פנסילבניה מאפשרת לאנשי עמיתי נאניאנג להתמזג עם מיטב שיטות המזרח והמערב. אלה מבדילים את עמיתי נאניאנג ומעניקים להם יתרון תחרותי לחדד את נקודת המבט האסטרטגית והמנהיגותית שלהם, ולהעביר אותם במעלה סולם הקריירה בביטחון.

מדוע עמיתי Nanyang MBA

תוכנית מגורים בארה"ב

הלמידה מתחילה בסינגפור, באוניברסיטה הטכנולוגית של נאניאנג, ונמשכת בהמשך בשתי אוניברסיטאות בארצות הברית: UC ברקלי ובית הספר לווארטון באוניברסיטת פנסילבניה.

משימת לימודים עסקית בחו"ל

חלק מרכזי בלמידה מתרחש במדינה זרה עבור המשימה ללימודי עסקים בחו"ל (BSM). ה- BSM מעניק לאנשי Nanyang הזדמנות לגשר בין התיאוריה עם פרקטיקה באמצעות לימוד נושא או נושא ספציפי וביצוע מחקר מקרה במדינה שנבחרה.

סמינרים למנהיגות עסקית

תכנית ה- MBA של עמיתי נאניאנג כוללת סדרת סמינרים למנהיגות עסקית בה משתתפים זוכים לתובנות מיוחסות מחוויותיהם של מנכ"לים מובילים באסיה ובינלאומיים ומנהיגים עסקיים וממשלתיים באמצעות דיאלוגים עם דלת סגורה.

פרויקט ייעוץ חי (LINC)

כאבן מצבה ללימודי MBA של עמיתי נאניאנג, המשתתפים יוצאים ללינק; פרויקט ייעוץ ליישום מה שלמדו על בעיה עסקית בעולם האמיתי. בעזרת הדרכה של פרופסורים מנוסים ויישום כל מה שלמדו במהלך התוכנית, המשתתפים היו פועלים כיועצים או מומחים בתחום כדי לטפל בבעיות שזוהו בפרויקט הענף, כשהם מצטברים במסירת דוח סופי ומצגת לחברה הממומנת. באמצעות הזדמנות לימודית חווייתית כזו, המשתתפים יוכלו לחזק את למידתם באמצעות הזדמנויות מעשיות מעשיות.

אג"ח לכל החיים

בתום המסע המאתגר, עמית נאניאנג מתוגמל בבסיס רעיוני איתן ובידע מעשי של מודלים עסקיים המאמצים את מיטב שיטות העבודה המזרחיות והמערביות, הרגישות למגוון התרבותי של עסקאות עסקיות בסביבה גלובלית. תוכלו גם ליצור קשרים ידידותיים עם מנהיגים בהירים ודינמיים אחרים, מהכלכלה המפותחת והמתעוררת כאחד.

קבלה

תכנית ה- MBA של עמיתי נאניאנג מושכת רק את הכישרון העליון. ככאלה, אנו מאוד סלקטיביים בבחירת ידיים כדי להיות חלק מתוכנית זו. בעוד אנו מחפשים פוטנציאל מנהיגות, יכולת אקדמית חזקה, ותכונות אישיות טובות (אתיקה, יושרה ואחריות חברתית), אנו גם מנסים להבטיח מגוון טוב של רקע להוסיף לעושרה של תוכנית זו.

דרישות קבלה

  • תואר ראשון טוב
  • לפחות 8 שנות ניהול או ניסיון מקצועי בכיר
  • הוכיחה רמה שוטפת באנגלית וציון טוב ב- TOEFL או IELTS (למועמדים בינלאומיים שמדינת ההוראה שלהם לא הייתה באנגלית ברמה שלישית)
  • המלצה ממנכ"ל הארגון שלך או שווה ערך במידת הצורך

ראיונות

מועמדים בעלי רשימה קצרה יוזמנו לראיון קבלה. הראיון עשוי להתנהל באופן מקוון או בקמפוס. ראיון זה יעזור לנו להבין טוב יותר את בקשתך ולהעריך את התאמתך לתכנית.

פוטנציאל למנהיגות

תכנית ה- MBA של עמיתי נאניאנג מיועדת למנהיגים עתידיים, ואנחנו רוצים להבטיח שלכל המשתתפים יש פוטנציאל מנהיגות מוכח. אנו נעריך בזהירות את פוטנציאל המנהיגות שלך באמצעות מאמרי היישום שלך, המלצות השופטים ותוצאות הראיונות.

יכולת אקדמית חזקה

אנו מחפשים מועמדים בעלי ביצועים אקדמיים מוכחים חזקים, שכן הדרישות האינטלקטואליות של תכנית זו הינן קפדניות ודורשות יכולות אנליטיות מצוינות וכישורי תקשורת טובים. פרט לרישום אקדמי טוב, נשקול גם את ציוני ה- GMAT (אם בכלל) ואת TOEFL כדי להעריך את היכולות האקדמיות שלך.

אופי ואיכויות אישיות

כמנהיג עתידי, אנו מצפים מכם הרמות הגבוהות ביותר של יושרה ואופי אישי. כשתלמדו ותעבדו מקרוב עם עמיתים אחרים, אנו מצפים לתכונות של כבוד הדדי והתנהגות אזרחית, והרצון האמיתי לשתף ולתרום לקהילה או שיתוף פעולה בקהילה, לטפח חברותיות ולקדם חברות ורצון טוב בין כולם.

חווית המשתתפים

תכנית ה- MBA של עמיתי Nanyang Fellows במשרה מלאה משמשת יום שבתון מבורך עבור מנהלים עסוקים שלוקחים שנה חופשת עבודה כדי לשקף, להצעיר ולהתחיל למסע למידה אינטנסיבי ועם זאת מעשיר.

עדכון אחרון: May 2020

אודות בית הספר

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 11th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year ... קרא יותר

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 11th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year. קרא פחות
סינגפור , סינגפור + 1 יותר פחות