סוף שבוע

כללי

תיאור התכנית

סוף שבוע MBA בכיר

בשנים האחרונות תואר MBA הפך ההסמכה האקדמית בראש ובראשונה למנהלים. אקדמאים ותעשיינים כאחד זיהו את הערך של התואר בפיתוח צוות עבור האתגרים של הסביבה העסקית המשתנה במהירות. מחקרים הראו כי הפרס של MBA מסייע בפיתוח אישי של מנהלים, כמו גם לטובת הקריירה שלהם ואת החיים המקצועיים.

אחד היתרונות של תוכניות MBA שלנו הוא מגוון של רקע חברי חוויות וחוויות. מגוון המיומנויות והידע המקצועי והמקצועי שהמשתתפים מביאים לתכנית מאפשר לסגל המרצים לבחון את תקפותם של מושגים תיאורטיים על רקע עשיר של השקפות אישיות וארגוניות.

התוכניות מעודדות אנשים מכל תחומי החיים, ומכל הרקע הארגוני והעבודה. מהנדסים, רואי חשבון, מתרגלים משפטיים, אלה במקצועות אכפתיות ואנשי מקצוע אחרים מבוססי מבחינה טכנית, יכולים כולם ליהנות מן הניסיון של MBA. ואכן, התוכנית מושרשת מתוך אמונה כי הרחב יותר את טווח הרקע של חוויות התוכנית וחוויותיה, כך היא מסייעת יותר לתהליך הלמידה.

מצב של נוכחות


אוניברסיטת פלימאות 'תוכניות MBA בכיר בבית הספר גריניץ' של ניהול ניתן ללמוד על ידי נוכחות במשרה חלקית כדלקמן:

  • מנהלים - 24 חודשים (7 סופי שבוע ו -3 שבתות)

תוכניות MBA MBA יש עשר אפשרויות ההרשמה מדי שנה

מסלולים

ניהול MBA MBA

MBA MBA מיועד לאלו עם ניסיון משמעותי, וכיום מחזיקים באחריות ניהולית בינונית או בכירה. התוכנית היא אינטראקטיבית וחברי הקורס מוזמנים להתייחס ללמידה לפעילות הניהול השוטפת שלהם. התוכנית מתבססת על ניסיון קיים ומטרתה לפתח את חברי הקורס לפיתוח הקריירה ותרומת הניהול האסטרטגי.

הפילוסופיה העיקרית של התוכנית היא כי ניהול ניתן ללמד כגוף מאוחד של ידע, החלים על כל ארגון עסקי.

מטרת התכנית היא לפתח את המיומנויות האנליטיות של חברי הקורס במסגרת ההנהלה. מיומנויות אלה מגלמות את הידע, הטכניקות והשיטות הטובות ביותר במינהל עסקים, ומתמקדות בזיהוי בעיות ובפתרון בעיות. הדגש מושם גם על יחסי הגומלין בין בעיות ניהוליות ומשימות.


MBA MBA ניהול שירותי בריאות

ההנהלה למנהל עסקים שירותי בריאות מיועדת למקבלי החלטות במגזר הציבורי, הפרטי ולא למטרות רווח. התוכנית מספקת הכשרה ניהול רלוונטי ותואר ראשון מכובד הסמכה לאלה המבקשים תפקידים בכירים יותר בתחום הבריאות הראשוני והמשני.

התוכנית משלבת את המחקר של ניהול שירותי בריאות וניהול כללי. התוכנית מאפשרת אנשי מקצוע בתחום הבריאות לקבל את הכישורים הדרושים כדי לנהל את שירותי הבריאות בסביבות המשתנות במהירות ויותר ויותר כמו עסקים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

גריניץ 'בית הספר לניהול הוא לא למטרות רווח, בית ספר עצמאי להשכלה גבוהה. בית הספר הוא ללמד מומחה במוסד המציע תוכניות לימודים המוביל כישורים בניהול עסקים באזורים מאותו מקור, כמו גם פרסים של הגורמים המקצ ... קרא יותר

גריניץ 'בית הספר לניהול הוא לא למטרות רווח, בית ספר עצמאי להשכלה גבוהה. בית הספר הוא ללמד מומחה במוסד המציע תוכניות לימודים המוביל כישורים בניהול עסקים באזורים מאותו מקור, כמו גם פרסים של הגורמים המקצועיים השונים. נוסדה בשנת 1973, בית הספר הפיק מעל 20,000 בוגרי מוצלח, שרבים מהם תופסים עמדות מפתח וניהול בתעשייה והן במגזר הציבורי ברחבי העולם. רבים מהסטודנטים של ביה"ס להמשיך מחקרים נוספים ומחקר במגזר אוניברסיטת לאחר בהצלחה תוכניות השלים שלהם בגריניץ בית הספר לניהול. כרגע יש מעל 900 תלמידים לומדים בבית הספר. כמעט 40% מהסטודנטים הם ממדינות בריטניה או של האיחוד האירופי. שאר מייצגים למעלה מ 60 לאומים ברחבי העולם. תוכניות יום במשרה מלאה הם פופולריים במיוחד עם תלמידים הבינלאומי, בעוד ערב המבצעת מחקר אפשרויות בסוף השבוע הם הבחירה המועדפת של התלמידים מהבית. בית הספר גאה תמהיל מגוון של חוויות, לאומים ותרבויות. בית הספר מציע תוקף לתואר הכוללים BSc (Hons), תואר שני במנהל עסקים ותואר MSc באמצעות שותפויות עם מוסדות כמו אוניברסיטת פלימות ', האוניברסיטה של ​​ויילס Northwood University בארצות הברית של אמריקה. בית הספר היה הנושא לאחרונה סקירה תקופתית שנערך תחת אבטחת איכות הסוכנות (QAA) הנחיות. הסקירה היתה הצלחה יוצאת דופן הפגינו מחויבות של בית הספר כדי הבטחת איכות. בית הספר נמצא בגריניץ ההיסטורית תופסת בניין בסדר דקו עם מגדל השעון ציון 180 רגל. בית הספר מתגאה באווירה אישית, מלוכדת, אכפתי וידידותי שלה. לפי יום, לבית הספר יש שילוב של סטודנטים בינלאומיים הביתה בעוד שיעורי ערב למשוך העיר המקומי של מנהלי בלונדון מבוסס. את סוף השבוע ואת התלמידים המבצעת הם טייסים גבוהה או עוקבים מהר המיועדים הודעות ההנהלה הבכירה. הספר הוא קטן מספיק עבור הצוות לדעת את כל התלמידים באופן אישי, זה נותן את המקום אווירה אינטימית. צוות מטפלים ומגיבה וסטודנטים מאוד להרגיש חלק מהקהילה של בית הספר. העיירה גריניץ 'הוא היסטורי יש המכללות כדי להרגיש את זה, עם חנויות ספרים, ברים, שווקים עתיקים ואת הפארק המלכותי על מפתן הדלת של בית הספר. לבית הספר יש שלוש כניסות הראשי thoughout השנה: בחודש פברואר, יוני ואוקטובר. תוכניות לסוף השבוע ו המנהלים ניתן להתחיל בכל חודש. סגל ההוראה המשלב עומק של ידע אקדמי עם ניסיון מעשי של ניהול. בנוסף הפקולטה עוסקת במחקר וניהול וכן ייעוץ וניהול פרויקטים. חברי סגל באוניברסיטאות שותף של בית הספר לעיתים קרובות תורמים בהוראת ופיתוח של תוכניות בגריניץ '. מעל 1000 מוצלחת MBA של כמעט 800 BSc (Hons) בוגרי השיגו את התואר בגריניץ בית הספר לניהול. במהלך 30 השנים האחרונות גריניץ ביה"ס לניהול הוכרה כמוסד עונה על הצרכים של הסטודנטים, מעסיקים והקהילה האקדמית רחב, ויש לו מוניטין מוצדק כפי שהוא אחד מבתי הספר המובילים עסק עצמאי בלונדון. הסמכה: גריניץ 'בית הספר לניהול הוא מוכר על ידי המועצה הבריטית הסמכה להמשך והשכלה גבוהה עצמאי. קרא פחות