סוף שבוע MBA בכיר

בשנים האחרונות תואר MBA הפך ההסמכה האקדמית בראש ובראשונה למנהלים. אקדמאים ותעשיינים כאחד זיהו את הערך של התואר בפיתוח צוות עבור האתגרים של הסביבה העסקית המשתנה במהירות. מחקרים הראו כי הפרס של MBA מסייע בפיתוח אישי של מנהלים, כמו גם לטובת הקריירה שלהם ואת החיים המקצועיים.

אחד היתרונות של תוכניות MBA שלנו הוא מגוון של רקע חברי חוויות וחוויות. מגוון המיומנויות והידע המקצועי והמקצועי שהמשתתפים מביאים לתכנית מאפשר לסגל המרצים לבחון את תקפותם של מושגים תיאורטיים על רקע עשיר של השקפות אישיות וארגוניות.

התוכניות מעודדות אנשים מכל תחומי החיים, ומכל הרקע הארגוני והעבודה. מהנדסים, רואי חשבון, מתרגלים משפטיים, אלה במקצועות אכפתיות ואנשי מקצוע אחרים מבוססי מבחינה טכנית, יכולים כולם ליהנות מן הניסיון של MBA. ואכן, התוכנית מושרשת מתוך אמונה כי הרחב יותר את טווח הרקע של חוויות התוכנית וחוויותיה, כך היא מסייעת יותר לתהליך הלמידה.

מצב של נוכחות


אוניברסיטת פלימאות 'תוכניות MBA בכיר בבית הספר גריניץ' של ניהול ניתן ללמוד על ידי נוכחות במשרה חלקית כדלקמן:

  • מנהלים - 24 חודשים (7 סופי שבוע ו -3 שבתות)

תוכניות MBA MBA יש עשר אפשרויות ההרשמה מדי שנה

מסלולים

ניהול MBA MBA

MBA MBA מיועד לאלו עם ניסיון משמעותי, וכיום מחזיקים באחריות ניהולית בינונית או בכירה. התוכנית היא אינטראקטיבית וחברי הקורס מוזמנים להתייחס ללמידה לפעילות הניהול השוטפת שלהם. התוכנית מתבססת על ניסיון קיים ומטרתה לפתח את חברי הקורס לפיתוח הקריירה ותרומת הניהול האסטרטגי.

הפילוסופיה העיקרית של התוכנית היא כי ניהול ניתן ללמד כגוף מאוחד של ידע, החלים על כל ארגון עסקי.

מטרת התכנית היא לפתח את המיומנויות האנליטיות של חברי הקורס במסגרת ההנהלה. מיומנויות אלה מגלמות את הידע, הטכניקות והשיטות הטובות ביותר במינהל עסקים, ומתמקדות בזיהוי בעיות ובפתרון בעיות. הדגש מושם גם על יחסי הגומלין בין בעיות ניהוליות ומשימות.


MBA MBA ניהול שירותי בריאות

ההנהלה למנהל עסקים שירותי בריאות מיועדת למקבלי החלטות במגזר הציבורי, הפרטי ולא למטרות רווח. התוכנית מספקת הכשרה ניהול רלוונטי ותואר ראשון מכובד הסמכה לאלה המבקשים תפקידים בכירים יותר בתחום הבריאות הראשוני והמשני.

התוכנית משלבת את המחקר של ניהול שירותי בריאות וניהול כללי. התוכנית מאפשרת אנשי מקצוע בתחום הבריאות לקבל את הכישורים הדרושים כדי לנהל את שירותי הבריאות בסביבות המשתנות במהירות ויותר ויותר כמו עסקים.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
אוג 2019
Duration
24 חודשים
תכנית חלקית
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
אוג 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

אוג 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date