מלגות זמינות לכל סמסטר

סיור לימודים (אופציונאלי) בבריטניה, אוסטרליה, צרפת וכו '

מכון Vatel, צרפת וSUIC שני תעודות תואר הפרס מאפשרות לתלמידים לקבל תואר אירופאי של שנתיים על ידי הלימוד בבנגקוק.

MBA זה מצייד את תלמידים בתאוריה הנדרשת ושיטות עבודה מומלצות דרשו בינלאומי של תעשיית האירוח. תלמידים נחשפים לבעיה מבוססת למידה (PBL) ולאחר מכן מודרך למצבי חיים אמיתיים; ובכך ליצור סביבה באמת ניהולית. התכנית מגיע לשיאו עם אפשרויות שונות, כוללים התמחות או מחקר (תנאים אפשריים) בינלאומיות.

Vatel, בית הספר לעסקים בינלאומיים לניהול בתי מלון ותיירות, קיים כבר מעל 25 שנים, הכשרת מנהלי ביניים, כמו גם מנהלים בכירים בתעשיית הניהול והתיירות במלון. Vatel הוא בעל שם עולמי עם יותר מ -20 בתי ספר משתרעים על פני ארבע יבשות, Vatel הוא היום אחד של המוסד היוקרתי ביותר המתמחה בחינוך מלון ברמת תיירות גבוה וניהול. למעשה בית הספר לעסקי מלון Vatel זכו לאחרונה בפרס האירוח ברחבי העולם, בקטגוריה של "תכנית להכשרה הטובה ביותר" ומדרג 1 בקרב Top Hotel בתי הספר ברחבי אירופה (IFOP המקור 2007).

תזה

התזה היא מחקר אישי בתיירות או ניהול מלון תחת פיקוחו של יועץ אקדמי. להיות בלתי קריא ללימודים, הנושא חייב להיות מאושר על ידי בית הספר למוסמכים אחרי האישור של היועץ. תלמידים יוכלו לחשוב באופן הגיוני ולנתח את הנושא של עבודת דוקטורט שלהם ובהצהרות בעיה הנוכחיות, המתודולוגיה ותוצאות מחקר תמציתי. יתר על כן, תלמידים יוכלו ליישם את הידע מהמחקר שלהם לתעשייה הנלוות ולהרחיב את הידע בתחום.

תנאי קבלה

  • התואר ראשון בבתים גדולים עם ממוצע ציונים מינימליים של 2.75 או התואר ראשון בכל גדול עם מינימום של שתי שנות ניסיון באירוח.
  • מאמר עמוד אחד אישי או מכתב תמיכה שכתב באנגלית.
  • ראיון מוטיבציה.
  • שליטה באנגלית: 500 TOEFL, 173 CBT או 61 IBT או IELTS 5.5. מועמדים ללא כישורים מתאימים חייבים לקחת את מבחן SUIC אנגלית השפה.
שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 2 תוכניות שמוצעות על ידי Silpakorn University International College »

קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
Duration
2 שנים
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
מועד אחרון להגשת בקשה
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date