מקצועי mba

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

תוכנית סיינט מרי קולג 'מקצועי MBA יעזור לך לפתח את הפרספקטיבות, הידע, ואת הכישורים הדרושים עמדות מנהיגות בעולם העסקים. רוב הסטודנטים מקצועיים MBA עבדו במשך מספר שנים ולחזור לבית הספר כדי להגדיל את הפוטנציאל של הקריירה הנוכחית שלהם או רכבת חדשה. לאחרים יש כבר ניסיון ניהולי משמעותי וחוזרים להעשיר את ניסיון העבודה שלהם באמצעות תוכן תיאורטי.

 • נוסדה בשנת 1984
 • תוכנית לימודים מבנית אשר בונה בסיס להצלחה ארוכת טווח בקריירה
 • ריכוזיות במימון ובשיווק
 • שיעורים קטנים (ממוצע 20)
 • תלמידים בעלי כישורים גבוהים (ממוצע GMAT 550, ממוצע GPA 3.0)
 • סגל במשרה מלאה עם אישורים מצטיינים ופקולטה נלווה עם ניסיון מקצועי נרחב רקע אקדמי מעולה
 • סביבת שיתוף פעולה קולגיאלי
 • גמישות בעומס כמובן ותזמון בכיתה
 • קורסים תכופים, צפויים מראש
 • פגישות שבועיות ביום שני, שלישי, רביעי או חמישי בין השעות 6: 00-10: 00 או (החל רובע הסתיו 2007) יום שבת בבוקר או אחר הצהריים. כל שיעור פוגש ארבע שעות בשבוע
 • ארבעה רבעונים בשנה
 • עד שבעה קורסים היסוד ניתן לוותר על בסיס של הקורסים בעבר
 • העברת אשראי עבור עד שני קורסים הליבה MBA
 • ניתן להתחיל את התוכנית בכל רבעון של השנה

גמישות שאין כמוה
תוכנית MBA מקצועי במכללת סנט מרי מספק גמישות משמעותית. תוכל לקבוע את עומס הקורס שלך בכל רבעון, וייתכן שתסתיים באופן זמני עבור רבעונים ספציפיים. התוכנית ניתן להתחיל במהלך כל רבעון, ואתה יכול למנף את הרקע האישי שלך על ידי ויתור על קורסים היסוד על בסיס של קורסים קודמים.

בחירה של שיעורי שבת או שבת
החל בסתיו 2007, שיעורים עבור MBA מקצועי יוצעו בשבת בבוקר אחר הצהריים בנוסף יום שני, שלישי, רביעי וחמישי בערב. את התוכנית כולה ניתן להשלים על ידי לקיחת שיעורים במהלך השבוע או בשבת.

איזון בין תיאוריה ומעשה
הפילוסופיה של התוכנית המקצועית של MBA היא להציע חינוך מקצועי המשלב בהרהור הן את התיאוריה החדישה והן את הידע המעשי היומיומי. הפקולטה שלנו מורכבת מדוקטורט. מלומדים, אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב, ומוסמכים באופן ייחודי על מנת לספק חינוך מושגי מבחינה קולקטיבית.

ריכוזים בתוך חינוך כללי
תוכנית MBA מקצועי מכינה את התלמידים עבור אחריות ארגונית גבוהה יותר רחב יותר כי יבוא בהמשך הקריירות שלהם. אנו מתמחים בהתמחות באמצעות הריכוזים שלנו, המכסים קורסים מתקדמים בתחומים ספציפיים. הסטודנטים יכולים לבחור מתוך שלושה ריכוזים שונים: מימון, שיווק וניהול בינלאומי.

<!-- InstanceEndEditable -->

עדכון אחרון: ספט 2017

אודות בית הספר

בית הספר לכלכלה ומינהל עסקים מכין סטודנטים ומעניין קריירה מאתגרת, בהקשר של אמנויות חינוך ליברלי בסדר. בהתאם הקתולית של המכללה ו, ירושת Lasallian הנוצרית של האח שלמות תודעה מוסרית הם הדגישו. בית הספר ... קרא יותר

בית הספר לכלכלה ומינהל עסקים מכין סטודנטים ומעניין קריירה מאתגרת, בהקשר של אמנויות חינוך ליברלי בסדר. בהתאם הקתולית של המכללה ו, ירושת Lasallian הנוצרית של האח שלמות תודעה מוסרית הם הדגישו. בית הספר לכלכלה ומינהל עסקים מכובד מציע תוכניות לתואר ראשון, כגון בוגר במדעים בחשבונאות, בוגר במדעים במנהל עסקים, ואת הבחירה של תואר ראשון או בוגר למדעים בכלכלה. התוכניות שלנו להכין את התלמידים קריירה מאתגר ומעניין, בהקשר של חינוך לאמנויות ליברליות הניתן לכלל התלמידים בבית סנט מרי. חיוני בחינוך המקצועי והן הליברלית הן יכולות אישיות חזקה, כולל תקשורת בכתב ובע"פ, ואת האמון והיכולת לטפל בשני הממדים הטכניים והאנושיים של החיים הארגוניים. בהתאם הקתולית של המכללה ו, ירושת Lasallian הנוצרית של האח שלמות תודעה מוסרית הם הדגישו. בוגר עסקים, מחלקה בתוך בית הספר לכלכלה ומינהל עסקים של מכללת סנט מרי, מספקת מגוון של תוכניות חלקיות כי מושרשים חקירה אינטלקטואלית את היישום של מושגים מבוססת התיאוריה. בוגר עסקים נוסדה בשנת 1975 עם כינון MBA Executive Program. בשנת 1984, תואר שני במנהל עסקים מקצועיים התוכנית הוצגה, ובשנת 2004 Gradate עסקים השיקה את MS ב ניתוח פיננסי וניהול השקעות (FAIM MS-) תוכנית. רבים מן הסטודנטים שלנו כבר עובדים אנשי מקצוע. סנט מרי מספק מקלט שלווה, נופי ומאובטח משגרת העבודה, המאפשר לכם מלא להתמקד במרדף אחר יעדים אקדמיים ומקצועיים. גודל הכיתה הממוצעת היא 20, עם רמה גבוהה של אינטראקציה / סטודנט בפקולטה, ואנו מעסיקים שילוב של פורמטים הסמינר מקרה. קרא פחות
מורגה , סן פרנסיסקו + 1 יותר פחות