Read the Official Description

המכללה הגלובלית של קלי מנצ'סטר

ללמוד עם שני בתי ספר לעלית עסקים

זה במשרה חלקית MBA מועבר על ידי ארה"ב מבוסס Kelley בית הספר לעסקים, מובילה עולמית של מסירת MBAs מקוון, ו אליאנס מנצ'סטר עסקים בית הספר, בית הספר העליון 30 עסקים עם שישה מרכזים ברחבי העולם. יחד, בתי הספר מציעים מורשה משולבת של כמעט 150 שנים של חדשנות בחינוך עסקים וניהול.

המכללה הגלובלית של קלי-מנצ'סטר משלבת את ההוראה הטובה ביותר בעולם למנהל עסקים במנהל עסקים עם למידה פנים-אל-פנים, עם מבחר של 8 מיקומים גלובליים.

בנוסף למידה מקוונת, זה גמיש MBA כולל 18 ימים של הוראה התפשט על פני שלושה בתי מלאכה סדנה (בתוספת סדנה אופציונלית של חמישה ימים בוושינגטון הבירה).

משלוח בלנדד

המכללה הגלובלית של קלי-מנצ'סטר משלבת את ההוראה המקוונת הטובה ביותר בעולם למנהל עסקים עם הוראה פנים-אל-פנים עם מבחר של 8 מיקומים גלובליים. התוצאה היא MBA גמישה היא חוויה בינלאומית באמת.

לוח זמני סדנה

סמסטר א ': 6 ימים בבית הספר לעסקים של קלי בבלומינגטון, אינדיאנה

סמסטר 2: 6 ימים בכל מרכז עולמי של MBS הברית *

סמסטרים 3: כל מקוון או באינטרנט + 5 ימים סדנת מדיניות ציבורית מגורים בוושינגטון הבירה

סמסטר 4: 6 ימים בכל מרכז עולמי של MBS הברית *

* AMBS מציעה גם לבחור electives הכוללים סדנה של 3 ימים בוושינגטון הבירה.

למידה מקוונת

מחצית קורסים על MBA העולמי קלי-מנצ'סטר מועברות באינטרנט על ידי קלי הספר למינהל עסקים, אינדיאנה - מובילה עולמית בפתרונות למידה מקוונת. תכנית הלימודים הקפדניות של קלי מועברות באינטרנט בפורמט גמיש, אינטרקטיווי שעובד עבור אנשי מקצוע עסוקים, כך שתוכל לקדם את הקריירה שלך בזמן שאתה ממשיך לנהל אחריות אחרת בחייך. תלמד מאותו סגל מכובד המלמד על תוכניות המגורים של בית הספר - עטורת הפרסים, מורים נגישים אשר יטענו את החשיבה שלך על העסק. Kelley גם לספק בכיתה מוושינגטון הבירה, מתן חוויית immersive היטב.

פנים אל פן הוראה

מחצית מהקורסים במנהל הגלובלי של קלי-מנצ'סטר מועברים על ידי אליאנס MBS. הקורסים האלה כוללים בדרך כלל סדנה אינטנסיבית בת שלושה ימים, שנשלחה על ידי סגל ההוראה הבכיר ביותר שלנו - הזדמנות להתרחק מעבודתך היום ולטבול את עצמך בעולם העסקים העולמי.

מאז פתיחת הדלתות שלנו בשנת 1965, באחד מבתי הספר העסקי הראשון בבריטניה, הצבנו בנפרד עצמנו עם דגש על "למידה ע"י עשייה". הגישה המעשית שלנו מלמדת MBAs ליישם תאוריה לחיות אתגרים עסקיים, לחשוב באופן יצירתי ולהיות מובילי דעה.

טבילה גלובלית

אתה יכול ללמוד את אליס MBS אלקטיבי בבחירה של שישה מרכזים גלובליים: דובאי, הונג קונג, מנצ'סטר, סאו פאולו, שנחאי וסינגפור. זוהי הזדמנות ללמוד לצד מוחות דינמיים מכל רחבי העולם ולעשות קשרים יקרי ערך. אתה תרוויח נקודות מבט חדשות ולבחון דרכים חדשות של עשיית עסקים. בנוסף, באופן בלעדי זה MBA משותף, תהיה לך הזדמנות ללמוד בקמפוסים של קלי בלומינגטון, אינדיאנה וושינגטון הבירה.

דרישות כניסה

הכניסה היא תחרותית ואנו לוקחים מבט הוליסטי כאשר אנו מעריכים מועמדים. אנחנו מחפשים את MBAs מוכשרים ביותר עם הפוטנציאל הגבוה ביותר.

אנחנו לא רק מחפשים מועמדים עם הניסיון הרב ביותר או את הציון הטוב ביותר. אנו משתמשים במגוון רחב של קריטריונים להערכת יישומים, כולל אישורים אקדמיים, התקדמות קריירה מהירה, מאפייני מנהיגות וכישרון יזמי. אנו גם מעריכים את הפוטנציאל שלכם לתרום ולשפר את המגוון המקצועי והתרבותי של הכיתה שלכם.

דרישות כניסה במבט אחד

 • מינימום של שלוש שנים לאחר סיום העבודה ניסיון עם התקדמות קריירה חזקה, עקבית הישג
 • תואר ראשון טוב או שווה ערך בינלאומי
 • מבחני GMAT® ו- GRE® או מנצ'סטר
 • הסמכה מקצועית חשבונאות (מסלול מואץ פיננסי בלבד)
 • מיומנויות וכישורים מקצועיים
 • חשיפה בינלאומית (מוערכת)
 • ניסיון יזמי (מוערך)
 • שחקן צוות חזק
 • מיומנויות תקשורת מצוינות
 • אינטליגנציה רגשית ואיכויות אישיות
 • הוכחה של כשירות אנגלית (מוערך לאורך כל תהליך הקבלה)

מסלול הקבלה למועמדים ללא תואר

אם אין לך תואר, אפשר יהיה לקבל מקום ללא הכישורים האקדמיים הרשמיים המפורטים.

Program taught in:
אנגלית
סִינִית
The University of Manchester, China Centre

See 1 more programs offered by The University of Manchester, China Centre »

This course is לימודים משולבים, מקוונים ובקמפוס
Start Date
July 2019
Duration
2 שנים
תכנית חלקית
Price
65,000 USD