מנהל עסקים (MBA)

• הכוח שמניע את תוכנית ה MBA של UM-Flint הוא עבודת צוות מבוססת צוות, גישה ללמידה השואבת ישירות מהגישה העסקית המוצלחת ביותר כיום לחדשנות, יישום, ניהול סיכונים, קבלת החלטות ועוד.

• תוכנית MBA של UM-Flint מאפשרת לך לפתח יכולת מעמיקה יותר בתחומים מיוחדים באמצעות ריכוזי חשבונאות, מערכות מידע ממוחשבות, כספים, ניהול בריאות, עסקים בינלאומיים, ייצור לין ושיווק.

• כמו כל סגל אוניברסיטת מישיגן, מדריכי ה- MBA של UM-Flint הם "מנהיגים ומומחים" אמיתיים - מומחים מנוסים, נבדקים ומכובדים בתחומם.

גמישות

• תוכנית הלימודים של UM-Flint מוצעת בשני מצבי משלוח המתאימים לסגנון החיים שלך:

1. MBA מסורתית: בקמפוס, 20-32 חודש התוכנית עם שיעורים בערב


2. NetPlus! MBA: מצב מעורב, תוכנית של 15 עד 24 חודשים שמשלבת קורסים מקוונים עם פגישות בקמפוס מדי שישה שבועות

• תוכניות תואר כפול זמין:


- MBA / MS במדעי המחשב ומערכות מידע

- MBA / MA במדעי החברה

- MBA / MS בפעולות ייצור (עם אוניברסיטת קטרינג)

• תוכניות תוכנית מותאמות אישית מאפשרות לך להשלים את התוכנית בקצב הרצוי.

MBA מסורתי (20-32 חודשים)

תוכנית MBA מסורתית מיועדת עובדים מקצועיים על ידי מתן שיעורים בערב על קמפוס UM-פלינט. גודל הכיתה קטן מאוד לשפר את האינטראקציות עמיתים שלך התייעצויות הפקולטה. ניסיון הקבוצה מעודד אותך לפתח רשת מקצועית לכל החיים.

תלמידים בדרך כלל להירשם בשני קורסים בסתיו ובחורף תנאי, וכן קורס אחד באביב או בקיץ טווח. אתה יכול להמשיך את תוכנית MBA מסורתית על בסיס במשרה מלאה על ידי לקיחת שלושה קורסים (תשע שעות אשראי) בסתיו ובחורף תנאי.

NetPlus! MBA (15-24 חודשים)

NetPlus! תוכנית MBA היא תוכנית חדשנית מעורבת מצב זה משלב את האינטראקציה האישית של הפעילויות בכיתה המסורתית עם הנוחות בכל עת, בכל מקום של למידה מקוונת מודרנית. זה נועד להפוך את תוכנית MBA-UM-Flint בנוחות נגיש לאנשי מקצוע עסוקים מאזור גיאוגרפי רחב. תוכנית זו לא רק לספק לך את הידע וניהול הצורך להצליח, אבל גם ייתן לך יתרון טכנולוגי בשוק תחרותי. בשוק גלובלי יותר ויותר, כישורי התקשורת והטכנולוגיה שפותחו בתוכנית למידה מרחוק הם יקרי ערך.

מפגשי סוף שבוע בכיתה (יום שישי), שנערך כל שישה שבועות בקמפוס, לשפר את איכות חווית הלמידה ולתת לך את ההזדמנות לעשות קשרים עסקיים גלובליים. התלמידים בדרך כלל להירשם בשני קורסים בסתיו, בחורף, באביב, בקיץ תנאי (12 שבועות תנאי).

האמנה

בית הספר לניהול מוכר על ידי AACSB הבינלאומי, האגודה לקידום בתי ספר קולגייט של עסקים. הסמכת AACSB מייצגת את הרמה הגבוהה ביותר של הישג לבתי ספר עסקי ברחבי העולם. מוסדות חבר אשר מרוויחים הסמכה מאשרים את המחויבות שלהם לאיכות ושיפור מתמשך באמצעות מערכת קפדנית ומקיפה של ביקורת עמיתים. הסמכת AACSB נחשבת לסימן ההיכר של מצוינות בחינוך הניהולי.

תנאי קבלה

הקבלה לתכנית MBA פתוחה לבוגרים מוסמכים בעלי תואר ראשון באמנויות, במדעים, בהנדסה או במינהל עסקים מהמכללה או מהאוניברסיטה המוכרת.

הקבלה מבוססת על קריטריונים שהוצגו כדי לחזות הצלחה בתכניות עסקיות לתואר שני, כולל ביצועים אקדמיים קודמים, מבחני קבלה לתארים מתקדמים (GMAT) או בחינות גמר (G Grad), וניסיון בעבודה.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2019
Duration
15 - 32 חודשים
תכנית חלקית
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date