מנהל עסקים (מסלול חשבונאות)

כללי

תיאור התכנית


בנוסף הקורסים MBA כללי, המעוניינים להמשיך את המסלול החשבונאי צריך גם להשלים את קורסי היסוד נוספים:

חשבונאות עלות

חשבונאות ביניים I

כל קורס חשבונאות ברמה העליונה

כל קורסי היסוד ניתן לוותר אם התלמיד השלים קורס ראשון או בוגר הסקר עם כיסוי דומה עם ציון של "C" או יותר. ניתן להיעזר בבחינת ויתור לאימות קורס לתואר ראשון שאינו עומד בדרישות הכיתה, או כאשר התלמיד רכש את הידע המכוסה בליבת הליבה ללא קבלת זיכוי אקדמי. תלמידים רשאים לגשת לבחינת ויתור באישור של מנהל התכנית לתואר שני.

חמישה קורסים היסוד יכול להיות גם ויתר על ידי המכללה רמת בחינת תוכנית (CLEP) בדיקות: חשבונאות; כלכלה; חֶשְׁבּוֹן; שיווק וניהול. כדי לתזמן את הבחינה באוניברסיטה של ​​סולסברי, פנה למשרד הרשם בטלפון 410-543-6150. הבחינה מוצעת בימים שני עד שישי בשעה 11:00, 13:00 ו 3:00 pm עלות הבחינה היא 80 $ אבל יש לשלם על ידי נפרד לבדוק, כרטיס אשראי או תשלום במזומן כדלקמן: $ 60 לפקודת CLEP ו 20 $ לפקודת באוניברסיטת סולסברי. יש לשלוח את דוחות הציון למוסד מס '5403.

עדכון אחרון: ספט 2017

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Established in 1986, the Franklin P. Perdue School of Business is committed to ensuring excellence and upstanding values across the region and nation.

Established in 1986, the Franklin P. Perdue School of Business is committed to ensuring excellence and upstanding values across the region and nation. קרא פחות