מנהל בכיר

כללי

תיאור התכנית

בשנת 2004 MIM- קייב היה בית הספר הראשון עסקים אוקראינית להציע בכיר MBA MBA - תוכנית MBA למנהלים הבכירים.

מטרת התוכנית היא:

להעמיק את ההבנה של המגמות בעולם לפיתוח הסביבה העסקית, השפעתן על פעילות החברות וליצור גישות לזיהוי דרכים יעילות להשגת יתרונות תחרותיים בעסקים, המבטיחים את התחרותיות האסטרטגית שלה.

התוכנית היא בעלי בתים ומנהלים בכירים בחברות גדולות ובינוניות, שמקבלים החלטות ניהוליות אסטרטגיות ויש להם ניסיון ניהול של למעלה מ -5 שנים. ההתמקדות בתכנית זו אינה מבוססת על טכניקות קבלת החלטות ניהוליות קונקרטיות, אלא על לימוד הקשר ההדדי בין כל תחומי הפעילות הניהולית, שיפור מיומנויות הפיתוח ויישום אסטרטגיית התחרותיות של החברה.

MIM-קייב MBA התוכנית היתרונות של:

התוכנית מורכבת מארבעה גושי ליבה:
- כלי נגינה לקבלת החלטות ניהוליות.
- שלמות ארגונית.
-Strategic לקוחות פוטנציאליים.
סביבה עסקית לאומית ובינלאומית.

קורסי הליבה של התכנית פותחו בשיתוף פעולה עם בתי הספר העסקיים המובילים בעולם (המכון הבין-לאומי לפיתוח עסקי (IMD, שוויץ), בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת קרנגי מלון (ארה"ב), בית הספר ללימודי עסקים של אוניברסיטת לאובן (בלגיה) ) ואחרים.

- סגל מקצועי, יצירתי ובעל הכרה בינלאומית. מעל 15 שנים MIM- קייב יצרה צוות סגל בינלאומי, כי הוא ידוע גם בסביבה המקצועית והעסקית שלהם. MIM- קייב של הפרופסורים הם מומחים, אשר יש אוקראינית בינלאומית מוכר תארים מדעיים - Ph. ד, MBA, רופאים, פרופסורים, פרופסורים עמיתים וניסיון רב בפעילויות ייעוץ ומחקר.


- מרכיב בינלאומי - סיור לימודי, הכולל:

1.isits לתאגידים לאומי לאומי רבתי דיון על גישות ליצירת אסטרטגיות פיתוח עסקי בסביבה המודרנית עם ההנהלה הבכירה שלהם;
2.participation בסמינרים של פרופסורים מפורסמים מאוניברסיטאות ובתי ספר עסקיים כי הם השותפים של MIM- קייב.

- שותפות עם בתי הספר העסקיים המובילים בעולם באמצעות סימולציות מחשב עסקי העוסקות מודלים של אסטרטגיית החברה בשווקים תחרותיים:

1. אסטרטגיות התנהגות בשוק ניירות הערך - סימולציה ממוחשבת FAST (ניתוח פיננסי וניירות ערך);

אסטרטגיות 2.com בשווקים הבינלאומיים - GLOBAL MANAGEMENT GAME.

בכיר בכיר MBA MBA בלוקים:

1. מכשירים אנליטיים לקבלת החלטות ניהוליות
ניהול כלכלה
-ניהול פיננסי
-ניהול השקעות
- שיווק וניהול

2. שלמות ארגונית
-ניהול פרוייקט
-התפתחות ארגונית
- ניהול חברים
פסיכולוגיה לניהול
- בטיחות וביטחון עסקי
-התרבות הבין-תרבותית

3. לקוחות פוטנציאליים אסטרטגיים
-ניהול אסטרטגי בינלאומי / סימולציית מחשב עסקי "משחק ניהול"
-שינוי הנהלה
- ממשל תאגידי
בעיות מודרניות לפיתוח כלכלי

4. הסביבה העסקית הלאומית והבינלאומית
-Legal הסביבה של עסקים מודרניים
-Tax מערכת של אוקראינה
- מיסוי עולמי
- שווקים בינלאומיים ומוסדות כספיים
- ניהול הפעילות הכלכלית הזרה (היבטים משפטיים)
-שיווק בינלאומי
חשבונאות בינלאומית

MIM-Kyiv בכיר MBA MBA התוכנית מלווה אינטנסיבית למידה בשפה האנגלית שמטרתה Mastering העסק טרמינולוגיה להיות מסוגל לתקשר בסביבה עסקית מקצועית.

בשנה השנייה ללימודים התלמידים הולכים לסיור לימודי חובה בארץ עם רמה גבוהה של התחרותיות העסקית. עם סיום הלימודים הם לוקחים בדיקה סופית להגן על התזה.

תנאי הקבלה: הקבלה מבוססת על התחרות הפתוחה על פי תוצאות השיקול של מועמדותם של מועמדים, מבחנים אישיים ובדיקות קבלה (כללי ואנגלית)

פורמט התוכנית: מודולרי - 17 מודולים של שלושה ימים (יום חמישי, יום שישי, שבת) במהלך 24 חודשים.

דרישת המועמדים:

-השכלה גבוהה
- ניסיון עבודה של חמש שנים

עדכון אחרון: ספט 2017

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

מה לומדים בבית הספר עסק אומר? בלשון המעטה, זה אומר רכישת ידע פורמלי, לא כל הספר לעסקים אפשר לחנך אדם או יתר על כן, לזרז אחד משהו. זה יכול רק להקנות ידע. זה יכול ליצור חזון מערכת של העסק הפרטי של האדם ... קרא יותר

מה לומדים בבית הספר עסק אומר? בלשון המעטה, זה אומר רכישת ידע פורמלי, לא כל הספר לעסקים אפשר לחנך אדם או יתר על כן, לזרז אחד משהו. זה יכול רק להקנות ידע. זה יכול ליצור חזון מערכת של העסק הפרטי של האדם, להגביר חשיבה חדשה ואסטרטגיות פיתוח חדש. זה יכול להיות אתר אשר אינטנסיבי מצטבר ניסיון קיבוצי, שבו גישות חדשות לניהול עסקי להתעורר קשרים חדשים מבוססים. חינוך תופעה עסקית פירושה גם מעורבים אדם בקהילה של אנשים חולקים את אותם רעיונות, את הקהילה של-פליירים גבוה המודעים אתגרים מזמנם לשאוף להתפתחות אישית. זוהי קהילה צורות בסביבה יצירתית, מעוררות רעיונות מקוריים, בחירת ובדיקת מנגנוני יישום מוצלח שלהם. זה בבית הספר עסק רשת שותפות בין עסקים מוסד חינוכי נוצר הופך פלטפורמה לדיון ובדיקה אסטרטגיות עסקיות חדשות, העסקת כלי יעיל כדי לשפר את התחרותיות העסקית. ב MIM-קייב שותפות צדדי קשרים מקיף מקודמים דרך הקהילה של בוגרי מספר שהוא מעל 1500 (תוכנית MBA). רבים מהם את ראשיהם של חברות ידועות המקומי רב לאומיות. יצירת חזון מערכת העסקים אסטרטגיות הפיתוח שלה, כמו גם מנגנונים וכלים יעילים להשגת המטרות העיקריות של החברה היא תוצאה מובטחת של הלומדים MIM-קייב אשר, למעשה, הוא אתגר לתרבות הארגונית העסקית המקובלת. תוכנית ה-MBA בבית MIM-קייב מבוסס על הפילוסופיה והמתודולוגיה של התחרותיות אשר מאמצת את תקופת שלמה של לימוד. יחד עם העסקים האוקראיני אנו שוקלים דרכי כניסה לשווקים חדשים, השקת רעיונות חדשים, להגיע לרמות חדשות של פיתוח עסקי. ואנחנו מתמקדים מי מודעים מגמות אלה חידוש. MIM-קייב להיות הספר לעסקים המדעי והמעשי יוצרת חזון חדש עבור פיתוח תרבות של יזמות אוקראינית ושילובו בכלכלה העולמית. אנחנו מסתכלים קדימה ואמר, כי היעילות של העסק שלנו נמדדת לא רק במונחים כספיים, אך יותר ויותר מבחינת השפעתה על החברה, על הסביבה החברתית והאקולוגית. ההוכחה לכך היא ליישם את העקרונות של אחריות חברתית עסקית - את היוזמה הגלובלית של UNO. בעתיד הקרוב נהיה עדים כי בלי התבוננות עקרונות אלה את הצמיחה של איכות התוצאות לא של המפעל ולא נפרד של הארץ כולה הוא אפשרי. היסטוריה ניהול המכון הבינלאומי (MIM-קייב) הוקמה בשנת 1989 ביוזמתו של בוהדן ד Hawrylyshyn, מדען פילוסוף ידוע, דמות ציבורית. זה היה מיזם משותף של הנהלת המכון הבינלאומי, סוגים (מאוחר יותר IMD) שוויץ, אחד מבתי הספר לעסקים הטוב ביותר באירופה, המכון לכלכלה של האקדמיה למדעים של אוקראינה. זה היה בית הספר העסקי הראשון במדינות חבר העמים וזה התחיל קייב! מאז "הראשון" יוחסה בהתמדה MIM קייב, לסיפור של הצלחה. כדי להיות הראשונים תמיד מרמז אחריות. כדי לקבוע ולהקים מגמות חדשות וסטנדרטים הוא הכלל עבור MIM-קייב. קרא פחות