קרא את התיאור הרשמי

לאתגר את עצמך עם תוכנית # 1 MBA ברומניה

ללא קשר לשאלה אם אנו מלמדים בווינה, בוקרשט או ארה"ב, אנו מספקים לך סביבה מאתגרת אך מטפחת, המאפשרת לך לרכוש את הכלים הדרושים כדי לממש את הפוטנציאל שלך להפוך למנהיג עסקי ברמה עולמית. MBA MBA מבצעת הבנה מעמיקה של נושאי הליבה העסקית בכל תחומי התפקוד העיקריים, תוך שימת דגש על הכישורים והיכולות הנדרשים כדי לזהות ולהתאים למגמות ולטכנולוגיות חדשות.

למד מן מיטב מוחות באקדמיה ובעולם העסקים

כדי לספק לתלמידים שלנו חינוך ברמה עולמית וחדשנית, הבאנו יחד מנהלים בכירים בינלאומיים, כמו גם כמה מהפרופסורים הטובים ביותר מאוניברסיטאות ברחבי העולם. מקורו של WU וינה, בית הספר לניהול קרלסון (ארה"ב), אוניברסיטת דרום קרוליינה (ארה"ב) ובית הספר העסקי של IESE (ספרד) - בין מוסדות רבים אחרים - הפקולטה שלנו שואפת לספק את החינוך המאתגר והמאתגר הדרוש לסטודנטים להפוך לעולם - מנהיגים עסקיים.

השג פרספקטיבה גלובלית עם תושבות בינלאומית

הענקת נקודת מבט גלובלית לתלמידים עומדת במרכז תכנית MBA בוקרשט. לא רק סטודנטים לומדים מהפקולטה הבינלאומית לצד עמיתים בינלאומיים, הם גם משלימים תושבות בינלאומיות ב- WU וינה, אוסטריה, ובית הספר לקרלסון לניהול ואוניברסיטת מינסוטה שבארה"ב. ידע רב זה יסייע לכם להתנסות להצטיין בשוק העולמי כפי שאתה הופך להיות חשוף רעיונות חדשים, עמדות ותרבויות.

גמיש MBA שלנו מיועדת עבור מקצוענים עסוקים

אנו מבינים את הדרישות הזמן כי רבים של מנהלים של היום פנים, ולכן עיצבו את תוכנית MBA MBA בבוקרשט להיות גמישים. תוכנית במשרה חלקית MBA שלנו משתמשת המדינה- of-the-art eLearning פלטפורמה, כך שתוכל להשקיע זמן קצר מן העבודה ככל האפשר, ממשיך להרוויח תוך כדי ללמוד. באמצעות הקורסים ממוקדות וממוקדות שלנו, אתה יכול להרוויח MBA שלך רק 18 חודשים.

קבל גישה לרשת הבוגרים שלנו

במהלך התכנית, התלמידים בונים קשרים ארוכי טווח עם עמיתים מצטיינים, סגל ומנהיגים עסקיים. עם זאת, זוהי רק ההתחלה של הזדמנויות מחכות לך. במהלך הלימודים ולאחריה, תהיה לך גישה אל רשת הבוגרים הנחשבת של יותר מ -2,300 חברים מ -85 מדינות שונות.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 9 תוכניות שמוצעות על ידי WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business »

עדכון אחרון: June 5, 2018
This course is מבוסס קמפוס
Start Date
אוק 2019
נוב 2019
Duration
18 חודשים
תכנית חלקית
Price
35,000 EUR
- 5% בונוס ציפור מוקדם לפני 31 מרס. מלגות זמין
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
אוק 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
נוב 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

אוק 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date

נוב 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date