מנהל בכיר ב ict או ניהול השירות

כללי

תיאור התכנית

תואר שני במנהל עסקים (ICT) במנהל עסקים (ICT) או בניהול כלי עזר

האם אתה מחפש שיפור אתגר & קריירה מקצועי? לאחר מכן קבל את MBA MBA, ב מידע ותקשורת טכנולוגיות (ICT) או ניהול השירות, ולהיות חלק מהרשת שלנו!

MBA MBA מספק למשתתפים את המיומנויות האנליטיות, הפונקציונליות והבין-אישיות הדרושות להצלחה בעסקי ICT, מורכבים וגלובליים יותר, כמו גם בסביבה עסקית וניהולית.

MBA MBA ב ICT או ניהול השירות מייצג בסך הכל 15 שבועות כמובן עם 30 מודולים ניתן להשלים במשרה חלקית של במשרה מלאה. התוכניות מאורגנות בלוקים שבועיים (שני עד שבת), עם כל בלוק המורכב משני מודולים. מחצית מהזמן בכיתה מוקדש לרכישת ידע חדש בתחום הנושא הנוגע בדבר, בעוד שהזמן הנותר מוקצה לעבודה מעשית ולמקרי מבחן (ב ICT או בניהול כלי עזר).


שפת הוראה


אנגלית היא שפת ההוראה היחידה. המשתתפים בקורסים iimt ולכן דורש ידע בשפה זו.


בחינות


כל אחד מ 30 המודולים ואחריו בדיקה בכתב או בעל פה על בסיס החומר המכוסה במהלך הקורסים.


ECTS-קרדיטים


על ידי השלמת EMBA, התלמידים מקבלים 90 ECTS- קרדיטים כולל מנהל בכיר להכרה בינלאומית של מנהל עסקים ב- ICT או ניהול השירות של אוניברסיטת פריבורג.

יתרונות

  • מקיף ICT ותוכניות השירות

לכל הקורסים יש ראייה משולבת של ICT או שירותי ניהול. עם מרצים מדעיים ומומחים עסקיים איזון בין הידע התיאורטי לבין מיומנויות מעשיות מובטחת.

  • מבנה התוכנית גמיש

הקורסים נועדו לאפשר את המרדף המקביל של פעילות מקצועית ולימודים. המבנה המודולרי מציע עיצוב אישי וגמיש של מחקרים מקורסים מלאים ועד חלקיים.

  • סביבה בינלאומית

רשת נרחב של iimt של פרופסורים מובילים ICT או שירותי השירות מציע המשתתפים הקורס הכשרה המתקדמת ביותר זמין.

  • רשת תעבורתית

חברי הסגל והמשתתפים כאחד יכולים לבנות רשת של עמיתים. להיות חלק iimt מאפשר רשת משופרת על 3 רמות: סטודנטים, מרצים, ואת המכון עם רשת בוגרים iimt.

  • תואר אוניברסיטאי

באמצעות תואר האוניברסיטה להשיג, הלימודים שלך יוכרו בכל רחבי העולם.

  • פיתוח כוח אדם

באמצעות מיומנויות מנהיגות משופרת בשילוב עם הידע התיאורטי שלך, תוכל לטפח פיתוח כוח האדם שלך ולחזק את כישורי הניהול שלך.

עדכון אחרון: ספט 2017

אודות בית הספר

iimt היא מרכז כשירות מובילה עבור מידע ותקשורת וטכנולוגיה (ICT) ואת השירות (חשמל, גז ומים) מציע ניהול תוכניות להכשרת מנהלים ומחקר. דרך בינלאומית מפותחת רשת של שותפים ונותני חסות מתעשיית והן בעולם האקדמ ... קרא יותר

iimt היא מרכז כשירות מובילה עבור מידע ותקשורת וטכנולוגיה (ICT) ואת השירות (חשמל, גז ומים) מציע ניהול תוכניות להכשרת מנהלים ומחקר. דרך בינלאומית מפותחת רשת של שותפים ונותני חסות מתעשיית והן בעולם האקדמי, iimt כל הזמן משפר את המיומנויות שלו ולוקח תחרותי מיקום מעולה הלאומית והעולמית בשוק. כדי לחזק עוד יותר את הרשת שלה, iimt הוא קשור לארגונים היוקרתי שונים נתמך באמצעות גופים שלה. חלק מאוניברסיטת פריבורג האוניברסיטה של פרייבורג היא האוניברסיטה היחידה לשונית לחלוטין באירופה. הן בעיר פריבורג והאוניברסיטה מייצגים מקום מפגש של שתי תרבויות שונות: צרפתית וגרמנית. בניין על הגיוון התרבותי הזה, בדצמבר 1995, הוקמה באוניברסיטת פריבורג המכון הבינלאומי של ניהול הטכנולוגיה (iimt) בשיתוף עם התעשייה. המכון נתמך במידה רבה על ידי המגזר העסקי למגזר הציבורי אשר משלים במימון מהאוניברסיטה. לפיכך המשך של המכון ואת העבודה שלו יכול להיות סמוך ובטוח מבלי להתפשר על העצמאות האקדמית שלה. iimt היום iimt היא המוסד האקדמי היחיד של הפועל באירופה תוכניות המציע אימונים עם דגש מיוחד על טכנולוגיות המידע או השירות ניהול. iimt משלבת את המושגים האחרונים וניהול תיאורטי עם הבנה מעשית של ICT הבינלאומי או במגזר השירות, לתת תובנות תרבויות במנטליות שונה נרחב, ומאפשר הערכה מדויקת של התנאים בשווקים אחרים. קרא פחות