מנהל בכיר ב ict או ניהול השירות

כללי

תיאור התכנית

תואר שני במנהל עסקים (ICT) במנהל עסקים (ICT) או בניהול כלי עזר

האם אתה מחפש שיפור אתגר & קריירה מקצועי? לאחר מכן קבל את MBA MBA, ב מידע ותקשורת טכנולוגיות (ICT) או ניהול השירות, ולהיות חלק מהרשת שלנו!

MBA MBA מספק למשתתפים את המיומנויות האנליטיות, הפונקציונליות והבין-אישיות הדרושות להצלחה בעסקי ICT, מורכבים וגלובליים יותר, כמו גם בסביבה עסקית וניהולית.

MBA MBA ב ICT או ניהול השירות מייצג בסך הכל 15 שבועות כמובן עם 30 מודולים ניתן להשלים במשרה חלקית של במשרה מלאה. התוכניות מאורגנות בלוקים שבועיים (שני עד שבת), עם כל בלוק המורכב משני מודולים. מחצית מהזמן בכיתה מוקדש לרכישת ידע חדש בתחום הנושא הנוגע בדבר, בעוד שהזמן הנותר מוקצה לעבודה מעשית ולמקרי מבחן (ב ICT או בניהול כלי עזר).


שפת הוראה


אנגלית היא שפת ההוראה היחידה. המשתתפים בקורסים iimt ולכן דורש ידע בשפה זו.


בחינות


כל אחד מ 30 המודולים ואחריו בדיקה בכתב או בעל פה על בסיס החומר המכוסה במהלך הקורסים.


ECTS-קרדיטים


על ידי השלמת EMBA, התלמידים מקבלים 90 ECTS- קרדיטים כולל מנהל בכיר להכרה בינלאומית של מנהל עסקים ב- ICT או ניהול השירות של אוניברסיטת פריבורג.

יתרונות

  • מקיף ICT ותוכניות השירות

לכל הקורסים יש ראייה משולבת של ICT או שירותי ניהול. עם מרצים מדעיים ומומחים עסקיים איזון בין הידע התיאורטי לבין מיומנויות מעשיות מובטחת.

  • מבנה התוכנית גמיש

הקורסים נועדו לאפשר את המרדף המקביל של פעילות מקצועית ולימודים. המבנה המודולרי מציע עיצוב אישי וגמיש של מחקרים מקורסים מלאים ועד חלקיים.

  • סביבה בינלאומית

רשת נרחב של iimt של פרופסורים מובילים ICT או שירותי השירות מציע המשתתפים הקורס הכשרה המתקדמת ביותר זמין.

  • רשת תעבורתית

חברי הסגל והמשתתפים כאחד יכולים לבנות רשת של עמיתים. להיות חלק iimt מאפשר רשת משופרת על 3 רמות: סטודנטים, מרצים, ואת המכון עם רשת בוגרים iimt.

  • תואר אוניברסיטאי

באמצעות תואר האוניברסיטה להשיג, הלימודים שלך יוכרו בכל רחבי העולם.

  • פיתוח כוח אדם

באמצעות מיומנויות מנהיגות משופרת בשילוב עם הידע התיאורטי שלך, תוכל לטפח פיתוח כוח האדם שלך ולחזק את כישורי הניהול שלך.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The international institute of management in technology IIMT affiliated to the University of Fribourg is in Switzerland and Europe a leading and dynamic Institute for continuing education and research ... קרא יותר

The international institute of management in technology IIMT affiliated to the University of Fribourg is in Switzerland and Europe a leading and dynamic Institute for continuing education and research. קרא פחות