סקירה כללית

הכנת לך את האתגרים של ארגון וניהול שירותי בריאות מורכבים, שלנו MBA MBA הבריאות מונה על ידי NHS מנהיגות האקדמיה.

מיועד לאלה שרוצים להמשיך את המיקוד שלהם על מגזר הבריאות תוך קבלת השכלה גבוהה MBA, היא מפתחת את היכולת שלך לייצר ערך, משפר את האפקטיביות הארגונית, ומשפר את היכולת שלך לעבוד עם אחרים כדי להשיג שינוי מוצלח.

יחד עם מודולים של תוכנית MBA MBA, אלה המתמקדים הבריאות יתחייב שני מודולים שתוכננו במיוחד. המודולים מובילים על ידי אנשי אקדמיה שמחקריהם מתמקדים ספציפית בניהול רפואי ומומחים מוזמנים ממגזר הבריאות.

מומחיות זו נתמכת על ידי המרכז לחקר החדשנות, המנהיגות והלמידה של בית הספר למינהל עסקים, מרכז מוביל לחקר ההנהלה וארגונים בתחום הבריאות. זה ייתן לך נקודת מבט כללי על הפונקציות של העסק וכיצד הם יכולים להשתלב עם הסביבה המשתנה במהירות, יחד עם ידע מעודכן והבנה של הפעילות של הארגון העסקי ואת המיומנויות המעשיות שאתה צריך לנהל אוֹתָם. חברי הקורס בדרך כלל יש לפחות חמש שנים של ניסיון וניהול, בעוד הממוצע הוא יותר מ -10 שנים.

סטודנטים לתואר שני במנהל עסקים (MBA) מגיעים מכל רחבי העולם, כולל אפריקה, אוסטרליה, אירופה והמזרח הרחוק ובבריטניה. תלמדו לצד משתתפים מארגונים פרטיים, ציבוריים ומלכ"רים, המציעים מגוון רחב של ניסיונות, פרספקטיבות חדשות בנושאים עסקיים, והזדמנויות ייחודיות לרשת.

המיקום האידיאלי של נוטינגהאם וקישורי תחבורה מעולים מאפשרים למנהלים הממוקמים בכל מקום בבריטניה או בחו"ל להשתתף.

כפי שאנו מעריכים כי אתה צריך לתכנן MBA MBA שלך בזהירות כדי להתאים עם העבודה שלך והתחייבויות אחרות, אנו מציעים גמישות מקסימלית, המאפשר לך להתאים את הלימודים לתוך אורח החיים שלך. אתה יכול לבחור מתוך מספר נקודות התחלה לאורך כל השנה, לשנות את מספר המודולים שאתה לוקח מדי שנה בהתאם להתחייבויות שלך, והוא יכול להפיץ את העלות על ידי תשלום עבור כל מודול כמו שאתה התקדמות.

למידע נוסף.

פרטי הקורס

תוכלו לקחת סדרה של מודולים הליבה, שנועדו לשפר את הידע שלך וניהול מיומנויות, ושני מודולים בריאותיים מומחה. מודולים אופציונליים מאפשרים לך להתרכז בנושאים ספציפיים יותר על פי האינטרסים שלך ואת דרישות הקריירה.

תוכנית זו כוללת עבודה עם חברי הקורס ממגוון של רקע תעשייתי ומסחרי. מטרתו לשפר את יכולות קבלת ההחלטות שלך ומייצרת מנהלים באיכות הגבוהה ביותר.

מודולים מוצעים בדרך כלל במהלך היום ובערב מדי שנה, עם כמה אפשרויות אינטנסיבי זמין מעל שבוע. השלב הסופי של MBA MBA בריאות כוללת אדם או קבוצה ניהול פרוייקט בריאות עם דו"ח אישי.

הערכה

אתה תוערך באמצעות שילוב של קורסים ו / או בחינת שעתיים בסוף הסמסטר הרלוונטי.

דרישות כניסה

2: 1 (או שווה ערך בינלאומי) בכל משמעת עם הכישורים המקצועיים הרלוונטיים נחשב גם; בתוספת חמש שנים של עבודה במשרה מלאה ניסיון בעבודה

דרישות השפה האנגלית

IELTS: 6.5 (לא פחות מ 6.0 בכל רכיב)

קריירה

הסמכה מקצועית

קורס זה מונה על ידי NHS מנהיגות האקדמיה במסגרת תוכנית NHS MBA.

יעדי קריירה

MBA שלנו מספק פלטפורמה מצוינת לשיפור הקריירה, שינוי קריירה או פעילויות יזמות.

יעדי הבוגרים כוללים:

  • ייעוץ ניהולי
  • מימון וחשבונאות
  • משאבי אנוש
  • שיווק / מכירות
  • טכנולוגית מידע
  • תפעול ולוגיסטיקה

חברות וארגונים בוגרי שלנו הלכו לעבוד עבור כוללים אקסנצ'ר, אפל, בוש, קרדיט סוויס, דלויט, EY, פידליטי בנק, HSBC, הצלב האדום ו סנטנדר הקבוצה.

צוות קריירה לתואר ראשון

סטודנטים לתואר MBA נהנים מהתמיכה של צוות הקריירה שלנו שיעזור לך לחקור את אפשרויות הקריירה שלך ולפתח את תוכניות הקריירה העתידיות שלך. MBA תוכנית אישית ופיתוח מקצועי משלב פיתוח קריירה ופעילויות פיתוח כישרון, משלימים על ידי התייעצויות בודדות קריירה ואירועים ברשת.

באמצעות שילוב של הלימודים האקדמיים שלך ואת הקריירה תמיכה על ההצעה MBA מספק פלטפורמה מצוינת עבור שיפור הקריירה, שינוי קריירה או פעילויות יזמות.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 2 תוכניות שמוצעות על ידי University of Nottingham - Faculty of Social Sciences »

עדכון אחרון: פברואר 18, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
הרשמה פתוחה
Duration
2 - 4 שנים
תכנית חלקית
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
הרשמה פתוחה
מועד אחרון להגשת בקשה

הרשמה פתוחה

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date