מינהל עסקים בינלאומי (imba)

כללי

תיאור התכנית

מינהל עסקים בינלאומי (IMBA)


חינוך גלובלי לכלכלה גלובלית


המאסטר הבינלאומי של מינהל עסקים (IMBA) התוכנית בנויה על מנת לספק בסיס אקדמי חזק בעסקים בינלאומיים באמצעות גישה השוואתית לעסקים הגלובליים. ה- IMBA מוכרת כתואר מוסמך לתואר שני שמטרתו לשפר את האפקטיביות ולספק ידע ומיומנויות מקיפים המעורבים בניהול רווחי רווחה בינלאומיים וארגונים ללא מטרות רווח.


תוכנית הלימודים של 36 שעות עבודה כוללת 15 שעות של קורסי עסקים בינלאומיים, 12 שעות של קורסי ליבה מלאים של MBA, 9 שעות של קורסי בחירה מבית הספר למוסמכים לתואר שני. המתאר השנתיים של קורסים יש רצף הגיוני מתקדמת הקורסים הנדרשים של תקשורת תאגידית בין-תרבותית, חשבונאות בינלאומית, עסקים בינלאומיים, מימון בינלאומי, שיווק בינלאומי, משפט סחר בינלאומי, וסמינר בסחר בינלאומי לקורסים באזורים דגש גדול.


למה אתה צריך תואר IMBA?

 • כדי להכין אותך לקריירה בעסקים בינלאומיים עם הכשרה מתקדמת בתחומים ספציפיים בנוי על הבנה רחבה של הסביבה העסקית הבינלאומית.
 • כדי להשיג הבנה תרבותית עם ניסיון ישיר במדינה זרה או באזור.
 • לספק לך את הכישורים בפתרון בעיות אנליטיות, תקשורת בעל פה, בכתב וביחסים בינאישיים.
 • כדי להגדיל את השכר שתקבל בעבודה הנוכחית שלך ולהגדיל את פוטנציאל הרווחים העתידי שלך. השכלה גבוהה מוביל משכורות החל גבוה יותר, עם בעלי תואר שני בדרך כלל מקבלים פרמיה 10-10 אחוזים על אנשים עם תואר ראשון בלבד.
 • ליצור דרכים לקידום בתוך המבנה הארגוני הנוכחי שלך.
 • כדי להפוך אותך סחיר יותר למעסיקים בעתיד על פי בחירתך.


מַטָרָה


השוק התחרותי העולמי משתנה בהתמדה, וגודל השינויים ומהירויותיהם האסטרטגיות בחברות, ללא התחשבות במיקום או בפרודוקטיביות / שירות, הוא חסר תקדים. ההשפעה המצרפית של השינויים הללו והתגובות התחרותיות של חברות בודדות על כל מדינה וכלכלות אזוריות חזקים לא פחות. כדי להיות מנהל גלובלי יעיל, יש להיות מצויד בכלים הדרושים לאתגרים הבאים. תוכנית IMBA בבית הספר למוסמכים של עסקים מציעה החידוש בוגר השכלה עסקית בינלאומית המכין את התלמידים לאתגרים אלה. האופי האינטנסיבי, המיושם של תוכנית IMBA זו, מספק הכשרה בעסקים בינלאומיים באמצעות שימוש בטכניקות מעשיות, חוויות של מדינות זרות וכלים חשובים אחרים שניתן לנצלם בקלות על ידי התלמידים בתפקידים הקיימים שלהם.


מטרות

 • הכן אנשים לקריירה במינהל עסקים בינלאומי עם הכשרה מתקדמת בתחומים ספציפיים המתמקדים ביחסים בין עסקים בסביבות עולמיות ובינלאומיות.
 • לספק מיומנויות מעשיות וכישורים טכנולוגיים כדי לנתח ולתקשר פתרונות חלופיים לבעיות עסקיות הכוללות גורמים כלכליים, פיננסיים, חברתיים, משפטיים, פוליטיים, גלובליים ואתיים.
 • עודד את התלמידים להציג את האמונה, השירות והמנהיגות הנוצרית בקבלת החלטות עסקיות ובפתרון בעיות.


יעדים


המאסטר הבינלאומי למנהל עסקים פותח על מנת לעמוד ביעדים הבאים:

 • הכן אנשים עם הבנה של עסקים בינלאומיים הבדלים תרבותיים באמצעות הכשרה מתקדמת וניסיון ישיר במדינה או באזור מסוים של העולם.
 • לספק לאנשים הזדמנות להשיג הבנה תרבותית עם ניסיון ישיר במדינה או באזור מסוים של העולם.
 • לפתח מיומנויות מעשיות כדי לעמוד באתגרים של שינוי טכנולוגיה וחידושים ניהוליים.
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

בית הספר לעסקים באוניברסיטה Godbold עולם העסקים של היום משתנה במהירות כדי לעמוד בדרישות והזדמנויות של טכנולוגיה חדשה וחששות הגלובליים. נושאים כמו כלכלה הגלובלית, תקשורת, שירות לקוחות, ועדיפות גבוהה פק ... קרא יותר

בית הספר לעסקים באוניברסיטה Godbold עולם העסקים של היום משתנה במהירות כדי לעמוד בדרישות והזדמנויות של טכנולוגיה חדשה וחששות הגלובליים. נושאים כמו כלכלה הגלובלית, תקשורת, שירות לקוחות, ועדיפות גבוהה פקודת צולבות תפקודי הניהול. בתגובה, גרדנר-ווב אוניברסיטה פיתחה שלוש תוכניות עסקיות בוגר חדשניים לחנך גברים ונשים להתחרות ביעילות בעולם העסקים של מחר. תואר עסקים לתואר שני מגרדנר-ווב האוניברסיטה יכול לעזור לך לממש את הפוטנציאל שלך לשביעות רצון גבוהה יותר עבודה, רווחים גבוהים יותר, אחריות מוגברת, והגשמה אישית. אוניברסיטת גרדנר-ווב מחויבת לספק חינוך איכותי בבית הספר למוסמכים של תוכניות תואר עסקים. בית הספר למוסמכי אוניברסיטת גרדנר-ווב של עסקים מציעים שלוש מעלות ברורות ותכנית תעודה אחת: ריבונו של מנהל עסקים (MBA), אמן בינלאומי למנהל עסקים (IMBA), והתואר שני בחשבונאות (Macc), כמו גם MBA פלוס התעודה. שתי תוכניות ונוספות המוצעות בשיתוף עם בית הספר לאלוהות (MDiv / MBA) ובבית הספר לסיעוד (MSN / MBA). בית הספר למוסמכים של תוכניות עסקיות שתוכננו במיוחד כדי לענות על הצרכים של אנשי מקצוע-אנשים עובדים שמחפשים דרכים חדשות כדי להישאר תחרותי בסביבה המשתנה של עסק. שיעורים מתוכננים כך שעל ידי לקיחת שתי כיתות בכל סמסטר, תוכל להשלים את התואר שלך בשנים בלבד. כל כיתה עומדת רק ערב אחד בשבוע במהלך סמסטר הסתיו ובאביב ובשני הערבים בשבוע במהלך כל מושב קיץ חמשת שבועות. תואר עסק כמה מוצע דרך רשת הולכת וגדלה של קמפוסים ובמקומות ברחבי הצפון ודרום קרוליינה, כמו גם באמצעות האופציות המקוונות שלנו. בית הספר למוסמכים במנהל עסקים דורש מינימום של 36 שעות סמסטריאליות של נקודות זכות תואר שני במנהל עסקים לתואר או IMBA ו -30 שעות סמסטר לתואר Macc. קרא פחות
מעיינות רותחים