מודולרי Executive MBA

כללי

תיאור התכנית

מודולרי Executive MBA

תכנית ה-MBA Executive מודולרי של בית הספר לעסקי לאגוס היא תכנית אינטנסיבית מיועדת לאנשי מקצוע עסוקים שמחפשים חינוך וניהול איכותי שמשלב גמישות עם רקע אקדמי חזק.


אנו מכירים בכך שהמעסיקים של היום צריכים מנהלים עם מגוון הרחב של מיומנויות שMBA מספק, ולכן נקודת המבט של הניהול הכללי שלנו מבטיחה הכנה נאותה למעבר המוצלח שלך לרמות גבוהות יותר של אחריות.


עשינו האימונים שלנו לנגישים יותר לאנשי מקצוע ובמחוץ ניגריה, כך שתוכל להישאר בתפקיד שלך ובמקביל להרוויח תואר MBA שלך. המבנה מודולרי תכנית MBA Executive גם מאפשר למשתתפים ליישם באופן מיידי למידה חדשה למקום עבודתם, ובכך מוסיף ערך עצום לארגונים.


תכנית זו מציעה גם יתרונות נוספים של שיפור הבנה של עסק באמצעות שילוב ייחודי של פרויקטי ייעוץ נעשו באופן מקומי, ומודול בינלאומי המוצע על ידי השותפים המוסדיים שלנו באסיה, אירופה ואמריקה. כישורי עבודה מודרניים מפותחים וידע חדש שנרכש לצרכי ארגוניים בהווה ובעתיד.


התכנית מאורגנת בשני מפגשים אקדמיים. כל מפגש מתחיל בספטמבר ועובר לחודש יולי. עבודה אקדמית תיעשה בשישה מודולים בארץ ובחו"ל מודול אחד בתוך תקופה של שנתיים.

מפגשי מידע


ביקור בלאגוס בית הספר לעסקים באוניברסיטה הפאן האפריקאי הוא מבורך בשעות עבודה. מפגשי מידע תקופתיים מתקיימים גם בשבתות בבית הספר.במפגשי המידע, יינתן לך מידע נרחב על מודולרי תכנית MBA Executive וסביבת ליברות .. 

עדכון אחרון: אפר 2013

אודות בית הספר

LBS is a community of people committed to creating and transmitting management and business knowledge based on a Christian conception of the human person and of economic activity and relevant to Niger ... קרא יותר

LBS is a community of people committed to creating and transmitting management and business knowledge based on a Christian conception of the human person and of economic activity and relevant to Nigeria and Africa at large. We strive to be a world-class business school which will have a significant impact on the practice of management. קרא פחות