מודולרי Executive MBA

תכנית ה-MBA Executive מודולרי של בית הספר לעסקי לאגוס היא תכנית אינטנסיבית מיועדת לאנשי מקצוע עסוקים שמחפשים חינוך וניהול איכותי שמשלב גמישות עם רקע אקדמי חזק.


אנו מכירים בכך שהמעסיקים של היום צריכים מנהלים עם מגוון הרחב של מיומנויות שMBA מספק, ולכן נקודת המבט של הניהול הכללי שלנו מבטיחה הכנה נאותה למעבר המוצלח שלך לרמות גבוהות יותר של אחריות.


עשינו האימונים שלנו לנגישים יותר לאנשי מקצוע ובמחוץ ניגריה, כך שתוכל להישאר בתפקיד שלך ובמקביל להרוויח תואר MBA שלך. המבנה מודולרי תכנית MBA Executive גם מאפשר למשתתפים ליישם באופן מיידי למידה חדשה למקום עבודתם, ובכך מוסיף ערך עצום לארגונים.


תכנית זו מציעה גם יתרונות נוספים של שיפור הבנה של עסק באמצעות שילוב ייחודי של פרויקטי ייעוץ נעשו באופן מקומי, ומודול בינלאומי המוצע על ידי השותפים המוסדיים שלנו באסיה, אירופה ואמריקה. כישורי עבודה מודרניים מפותחים וידע חדש שנרכש לצרכי ארגוניים בהווה ובעתיד.


התכנית מאורגנת בשני מפגשים אקדמיים. כל מפגש מתחיל בספטמבר ועובר לחודש יולי. עבודה אקדמית תיעשה בשישה מודולים בארץ ובחו"ל מודול אחד בתוך תקופה של שנתיים.

מפגשי מידע


ביקור בלאגוס בית הספר לעסקים באוניברסיטה הפאן האפריקאי הוא מבורך בשעות עבודה. מפגשי מידע תקופתיים מתקיימים גם בשבתות בבית הספר.במפגשי המידע, יינתן לך מידע נרחב על מודולרי תכנית MBA Executive וסביבת ליברות .. 

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 2 תוכניות שמוצעות על ידי Pan-Atlantic University - Lagos Business School (LBS) »

קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
מרץ 2020
Duration
2 שנים
תכנית חלקית
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
מרץ 2020
מועד אחרון להגשת בקשה

מרץ 2020

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date