מגיסטר לניהול עסקים ויזמות

כללי

6 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

תואר שני
90 ECTS
20 הכנסה
תואר שני במנהל עסקים

זכאות

 • דרישות להגשת בקשה
 • תואר ראשון מוענק על ידי אוניברסיטה או אוניברסיטה למדעים יישומיים.
 • מינימום של 40 ECTS זיכויים של מחקרים עסקיים.
 • שלוש שנים של ניסיון עבודה רלוונטי לאחר BBA או תיכון.
 • מיומנויות אנגלית נאותה.

תאריכים חשובים

תקופת היישום: 13 במרץ - 3 באפריל 2019
בחינת כניסה: בחינות כניסה מקוונות
הלימודים מתחילים: סתיו 2019

מומחה בניהול עסקים ויזמות

חשיבה אסטרטגית חדשה, מושגים עסקיים חדשים, רשת מעולה ומיומנויות מנהיגות מבוקשים בסביבה העסקית הגלובלית. ניהול עסקים ויזמות (BME) מפתחת את הכישורים הדרושים לניהול אסטרטגי ופיתוח פעילויות עסקיות. המוקד הוא על ארגונים קטנים ובינוניים, במיוחד על הפעילות העסקית הבינלאומית שלהם. BME גם מקדם קשרים בינלאומיים בין חיי העבודה לבין ההשכלה הגבוהה. הלימודים המקצועיים כוללים, בין היתר, עבודה אסטרטגית, שיווק אסטרטגי, תהליכים עסקיים, חדשנות וניהול שינויים וכן עבודת צוות ומנהיגות רב-תרבותית.

מטרות הלימודים

 • להגברת מיומנויות הניהול העסקי בסביבת הפעילות המקומית והבינלאומית המשתנה, במיוחד במגזר ה - SME.
 • כדי לשפר את היכולות האישיות של התלמידים להצליח כמחדש, רפורמטור ומפתח של SME או ארגון עובד אחר.
 • לשפר את יכולות התלמידים לפתח ולנהל תהליכים עסקיים כיזם ולקחת גישה יזמית.
 • לקדם קשרים בינלאומיים של חיי העבודה וההשכלה הגבוהה.

מידע למועמדים

לימודים לתואר שני באוניברסיטה של ​​המדעים היישומיים הם הרחבה טבעית לתואר ראשון. תואר שני ייתן לך את אותם הכישורים כמו תואר שני ברמת האוניברסיטה, אבל זה קשור יותר בחיי העבודה.

צורות למידה

BME נלמדת באנגלית. הלמידה מבוססת מאוד על חיי העבודה. פרויקטים ומשימות RDI מאפיינות את תהליך הלמידה. עבודת התזה של המאסטר הכרוכה בתפקידי פיתוח נרחבים בקהילת העבודה שלך, תהיה חלק מהמחקרים מההתחלה. שיתוף פעולה עם אוניברסיטאות שותפים ומרצים מבקרים מכל רחבי העולם להוסיף את המוקד הבינלאומי של הלימודים.

הסדרי לימודים

תכנית הלימודים מתאימה גם לסטודנטים הבאים מחו"ל. E-Learning משמש מעל 90% מהמקרים. ישנם כ 4-5 פגישות בשנה האקדמית. כל מפגש של קשר לוקח 2-3 ימים ראומה. הרצאות בין ימי הקשר נעשות באמצעות שיחות ועידה, ועידות וידאו או אמצעי תקשורת אחרים.

מבנה הלימוד

 • לימודי מקצוע מתקדמים, 55 ECTS
 • ניתוח סביבה עסקית, 25 ECTS
 • אנשים מוכשרים וארגוני למידה, 10 ECTS
 • פיתוח אסטרטגיות עסקיות חדשניות ותפעול, 20 ECTS
 • לימודי בחירה, 5 ECTS
 • עבודת גמר, 30 ECTS

למעסיקים: נהנים מתואר שני של העובד

הזדמנות להפיק את המרב Satakunta University of Applied Sciences הצוות שלך: לימודי Satakunta University of Applied Sciences .

לימודי אב

מחקרים מציעים לך, כמעסיק, הזדמנות ליהנות ממשימות הפיתוח שהעובד שלך ישלים בקהילת העבודה שלך כחלק מהמחקרים. הם נתיב מצוין עבור אנשי שלך כדי לעדכן ולהרחיב את כישוריהם בניהול משימות תובעניות הקשורות במחקר ופיתוח, מנהיגות ותכנון. הלימודים מובילים לתואר שני במנהל עסקים, אשר מציע את אותם הכישורים כמו תואר שני באוניברסיטה ברמה, אבל קשורה קשר הדוק יותר עם החיים בעבודה.

הלימודים למורים מיועדים לאנשי מקצוע בעלי תואר ראשון, שעבורם הם מהווים המשך טבעי בחיי האקדמיה והעבודה. ניתן להשלים את המחקרים כמחקרים חלקיים ומרובים תוך שנתיים עד שלוש שנים לצד עבודה רגילה. על המועמדים להיות בעלי תואר ראשון רלוונטי ולפחות שלוש שנות ניסיון בעבודה בתחום הספציפי של הלימודים לאחר סיום הלימודים.

מה זה הכול

לימודי המוסמך מבוססים היטב על ניסיון עבודה ותרגול ומקושרים לחיי עבודה. בעוד חבר הצוות שלך משתתף בתוכנית תואר, אתה יכול לעשות שימוש טוב של המומחים של Satakunta University of Applied Sciences באמצעות עבודה הקשורות משימות הקשורות לפיתוח פעילויות של החברה או הקהילה שלך. תהליך הלימוד מסתיים בתזה של המורה, אשר כרוכה בתפקיד פיתוח נרחב יותר בקהילת העבודה שלך.

הנושאים של לימודי המאסטר נובעים מחיי העבודה. משמעות הדבר היא שהנושאים בבחינה ההתפתחותית במהלך תהליך הלימוד המשותף עולים מצורכי החברה. הן לסטודנט והן לחברה יש הזדמנות ליצור רשתות עמיתים ולהרחיב אותן גם לתחומים אחרים. כמו המומחיות של התלמיד גדל ומתפתח, זה נותן לחברה עמדה תחרותית חזקה הזדמנות לחדש את עצמו.

עדכון אחרון: מארס 2019

אודות בית הספר

Satakunta University of Applied Sciences (SAMK) is located on the western coast of Finland, in the Satakunta region. There are about 6,000 students in total and more than two hundred international stu ... קרא יותר

Satakunta University of Applied Sciences (SAMK) is located on the western coast of Finland, in the Satakunta region. There are about 6,000 students in total and more than two hundred international students studying in our campuses every year. קרא פחות
פורי , פורי , ראומה , הויטין , Kankaanpää , פינלנד און ליין + 5 יותר פחות