מגיסטר למנהל עסקים (MBA) עסקים בינלאומיים

כללי

תיאור התכנית

העולם משתנה במהירות, והעסקים אינם יוצאי דופן. עם ריכוז זה, יהיה לך את הידע הגלובלי בין חוצה אתה צריך להצטיין.

התוכנית שלנו משלבת תוכנית ליבה חזקה עם בחירות שיאפשרו לך למפות את הנתיב שלך, ואנו שומרים את כל העניין יעיל רק 40 נקודות זכות. אנו מקדמים בברכה גם סטודנטים במשרה מלאה וגם במשרה חלקית, ואנו מציעים שיעורים קטנים וגמישים כדי להתאים את לוח הזמנים שלך.

בנוסף על הידיים על הכיתה החינוך, אנו מציעים גם ללמוד בחו"ל הזדמנויות; באמצעות סדרת "עשיית עסקים ב", סטודנטים נסעו לסין, אירלנד, הודו, פרו, מצרים ומדינות אחרות. שם, הם חווים את התרבות תוך למידה על עסקים מנציגי החברה.

תוכנית הלימודים

עם התמקדות בחינוך ממוקד אתיקה, MBA שלנו מתחיל עם ליבת הלימודים המכסה חשבונאות, כלכלה, מדעי ההתנהגות והכמות, ואת תחומי תפקודית של העסק.

עם ריכוז זה, אתה יכול ללמוד חשבונאות בינלאומית ודינמיקה בשוק סמסטר אחד, אז אסטרטגיה גלובלית ושיטות אנליטיות הבא. כדי לעגל את החינוך העסקי שלך, תוכל לבחור מספר electives משדה של הלימודים MBA מלבד עסקים בינלאומיים.

בסוף התוכנית, תהיה לך הזדמנות ליישם את הידע שנצבר להתייעץ עם לקוח בפועל בקורס ייעוץ MBA שלנו.

הפקולטה לתכנית

רבים מהפקולטה שלנו במשרה מלאה למדו את הדוקטורט העליון. תוכניות ומבוקשים כמרצים, יועצים ומומחי תקשורת. סגל בית הספר של סטילמן מספק ניסיון אקדמי המאופיין בהשתתפות גבוהה של סגל וסטודנט, ולעתים קרובות משתף פעולה עם סטודנטים על מחקרים ופרויקטים אחרים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

AACSB Accredited BadgeThe Stillman School of Business at Seton Hall University was established in 1950 to provide education geared toward the complex, practical needs of business leaders. The School w ... קרא יותר

AACSB Accredited BadgeThe Stillman School of Business at Seton Hall University was established in 1950 to provide education geared toward the complex, practical needs of business leaders. The School was the first private business school in New Jersey to earn accreditation from the Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International). More than 60 years later, the School continues to maintain professional accreditation from AACSB and is the only school in northern New Jersey with both business and accounting accreditation. קרא פחות
דרום אורנג '