מגיסטר למנהל עסקים (MBA) חשבונאות

כללי

תיאור התכנית

ברוכים הבאים לתכנית היחידה של צפון ג'רסי עם הסמכה עסקית וחשבונאית מהאגודה לקידום בתי ספר לעסקים של קולגייט.

הבוגרים שלנו מצאו הצלחה כמנהלים בתאגידים רב לאומיים גדולים, שותפים בחברות רו"ח גדולות, ושותפים בניהול או קצינים בחברות פרטיות.

התוכנית שלנו משלבת תוכנית ליבה חזקה עם electives המאפשרים לך לתכנן את הנתיב שלך, ואנחנו שומרים אותו יעיל פשוט 40 נקודות זכות. אנו מקדמים בברכה גם סטודנטים במשרה מלאה וגם במשרה חלקית, ומציעים שיעורים קטנים וגמישים בקמפוס ובאינטרנט כדי להתאים את לוח הזמנים שלך.

תוכנית הלימודים

אתה תקבל חינוך חזק בחשבונאות, אבל לחקור תחומים אחרים של העסק, יותר מדי.

עם דגש על חינוך ממוקד אתיקה, MBA שלנו מתחיל עם תוכנית הליבה המכסה את הכלכלה, המדעים ההתנהגותיים והכמותיים, ואת תחומי תפקודית של העסק.

בסוף התוכנית, תהיה לך הזדמנות ליישם את הידע שנצבר להתייעץ עם לקוח בפועל בקורס ייעוץ MBA שלנו.

צפו בגדלים קטנים בכיתה הרצאות דינמיות ודיונים עם אנשי מקצוע בתחום הפקולטה והתעשייה. רבים מתלמידינו, מרצים אורחים וסגל נלווה מגיעים מהחברות המובילות באזור המטרו של ניו-יורק, ומפיצים כל כיתה עם נקודת המבט הייחודית שלהם ותחומי ההתמחות שלהם.

הפקולטה לתכנית

רבים מהפקולטה שלנו במשרה מלאה למדו את הדוקטורט העליון. תוכניות ומבוקשים כמרצים, יועצים ומומחי תקשורת. סגל בית הספר של סטילמן מספק ניסיון אקדמי המאופיין בהשתתפות גבוהה של סגל וסטודנט, ולעתים קרובות משתף פעולה עם סטודנטים על מחקרים ופרויקטים אחרים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

AACSB Accredited BadgeThe Stillman School of Business at Seton Hall University was established in 1950 to provide education geared toward the complex, practical needs of business leaders. The School w ... קרא יותר

AACSB Accredited BadgeThe Stillman School of Business at Seton Hall University was established in 1950 to provide education geared toward the complex, practical needs of business leaders. The School was the first private business school in New Jersey to earn accreditation from the Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International). More than 60 years later, the School continues to maintain professional accreditation from AACSB and is the only school in northern New Jersey with both business and accounting accreditation. קרא פחות
דרום אורנג '