מבצעת חלקית במבה

כללי

תיאור התכנית

שלב מחקר עם קריירה במשרה מלאה עם הגמישות של מנהל אסטון אקזקיוטיב. תלמד על פני תקופה ארוכה יותר באמצעות סדנאות מקוונות, כמו גם מגורים בסוף השבוע כאן בבית הספר עסקים אסטון. זה נותן לך את ההזדמנות ליישם את הכישורים החדשים שלך ואת הידע התיאורטי מיד.

60465_Skjermbilde2017-11-11kl.16.28.48.png

מתווה קורס

אסטון MBA הוא הפרק הבא בקריירה שלך. בין אם השאיפה שלך היא להוביל בארגונים בינלאומיים או להתחיל משהו קרוב יותר לבית, הקורס יהיה לחדד את החשיבה האסטרטגית שלך ואת היכולות, מכין אותך לקריירה בחוד החנית של העסק.

המנהיגים הטובים ביותר השתלטו על אמנות קבלת החלטות ופעולה המבוססת על חשיבה ביקורתית. אסטון MBA שלך ילמד אותך איך לחשוב על הקריירה שלך, לתפוס הזדמנויות מתפתחות לפתח חשיבה הצמיחה. אתה תהיה יוזמה בכל מה שאתה עושה.

אסטון במשרה חלקית MBA מספק לך את הגמישות ללמוד על פרק זמן ארוך יותר מאשר שלנו במשרה מלאה התוכנית והיא תוכננה במיוחד עבור אנשים שרוצים לשלב קריירה במשרה מלאה עם המחקר. זה נותן לך את ההזדמנות כדי להעשיר את הלמידה שלך באמצעות דיון של נושאים עסקיים הנוכחי וליישם את המיומנויות החדשות והידע שלך באופן מיידי בפועל המקצועי שלך.

מדריך ומודולים

Aston Executive MBA מורכב של שישה מודולים הליבה, אחד אלקטיבי פרויקט עסק לימד על פני תקופה של 30 חודש. לאחר מכן הוא מסתיים עם פרויקט עסקי גדול במהלך 6 החודשים האחרונים של המחקר.

מודולי ליבה

המודולים הליבה שלנו יהיה לצייד אותך עם ידע מעמיק של העסק מפתח בעיות ניהול הצורך בעסקים המודרנית. מודולי הליבה הם:

 • עיצוב אסטרטגיה ארגונית

תלמד לקשר בין תורת האסטרטגיה והפרקטיקה כדי לפתח את כישוריך כחשיבה אסטרטגית, חדשנית ויוזמתית ועושה. כמו כן, תוכל לפתח את ההבנה של אופן השימוש בניתוח פיננסי לקבלת החלטות אסטרטגיות. מודול זה מחולק לשני חלקים, במחצית הראשונה מתמקדת בהבנת אסטרטגיות בעוד המחצית השנייה נראית ויזמות וחדשנות.

 • ארגונים מורכבים מובילים

מודול זה מחולק לשני חלקים, החלק הראשון הוא על ביצוע השינוי ברמה האישית והארגונית. יכולות הניהול והמנהיגות האסטרטגיות שלך ישופצו תוך שימוש בכלים של סימולציה אמנותית. החלק השני מתמקד בעיצוב ארגונים מורכבים שבהם תוכלו לפתח את יכולות הליבה הנדרשות כדי להיות מנהל בינלאומי מוצלח.

 • יצירה ומתן ערך ללקוח

תוכלו ללמוד ולבצע הלכה למעשה את מושגי מפתח ותיאוריות בשיווק אסטרטגיה וניהול, כולל כיצד לחקור ולהבין את התנהגות הלקוח, לחדש עבור השווקים הגלובליים לפרש נתונים לפתח אסטרטגיות שיווקיות.

 • מדידה ושיפור הביצועים הפיננסיים

מודול זה ישפר את ההבנה של הערכת הבריאות הפיננסית של העסק. באמצעות מצב של סימולציה עסקית אמנות, תוכל לעבוד בצוותים קבלת החלטות פיננסיות עבור העסק המשותף שלך תוך התחרות נגד עמיתים שלך. סימולציה זו היא דרך מרתקת לשים את התיאוריה הלכה למעשה.

 • תכנון וניהול של מערכות, מערכות ותהליכים

נציג לך טכניקות חדשות להשגת יעילות תפעולית ללמד אותך איך ליישם אותם עם ביקורים בארגונים מקומיים כגון יגואר לנד רובר ו Cadbury.

 • אסטרטגיות יזמות
 • אסטון אדג '

תוכנית פיתוח אישי ומקצועי המבוסס על המחקר העדכני ביותר במדעי ההתנהגות כדי לתת לך את מיומנויות הליבה שאתה צריך כדי להצליח בעסקים.

מודולים אלקטיביים

תוכלו לבחור אחד מודול בחירה כדי להעמיק את הידע שלך בתחום העסקי מפתח נוסף. להלן רשימה של סוגי המודולים שעשויים להיות זמינים לבחירה:

 • עסקים בינלאומיים
 • עסקיים ופיננסים
 • ניהול שיווק בינלאומי
 • פעולות בינלאומיות
 • אתיקה עסקית גלובלית

פרויקט עסקי

הקורס מסתיים עם פרויקט עסקי גדול שנותן לך את ההזדמנות לעצב חוויית הלמידה שלך כדי להתאים את תחום העניין שלך. פרויקט זה משמש קרש קפיצה עבור הקריירה העתידית שלך וככזה, אתה יכול להשלים את זה במספר דרכים:

 • פרויקט ייעוץ בשם לקוח או הארגון שלך
 • תוכנית עסקית עבור העסק שלך
 • תעשיית / נושא מחקר הפרויקט.

סוג הפרויקט כפוף לזמינות.

למידה והערכה

הלמידה בבית הספר לעסקים אסטון

התוכנית היא התפשטה על פני 30 חודשים כדי להתאים עבודה במשרה מלאה ואחריות אישית. תוכלו לשלב כמה מגורים בסוף השבוע בבית הספר עסקים אסטון בשנה עם Blackboard, פלטפורמת למידה אינטראקטיבית באינטרנט. Blackboard יוצר סביבת למידה וירטואלית שבה תוכל לעסוק בתוכן מודול, להשתתף בסמינרים חיים ולתקשר עם עמיתים. יש גם ספרייה מקיפה של תוכן מקוון כדי לתמוך בלימודים שלך.

עם אסטון Executive MBA יש לך את כל הגמישות של למידה סביב מחויבויות אישיות ועבודה, עם ניסיון עשיר של למידה בקמפוס בסביבה פנים אל פנים עם עמיתים ואנשי אקדמיה מובילים.

למידה על ידי עשייה

בבית הספר אסטון עסקים אנו מאמינים בלמידה חווייתית לשים את התיאוריה הלכה למעשה. אסטון MBA מבוסס על בסיס של למידה על ידי עושה. אנחנו לא רק ללמד אותך את התיאוריה, אנחנו מראים לך איך להשתמש בו יותר מדי.

למידה ניסיונית היא בעלת ערך, שכן:

 • הוא מספק הזדמנות משוב מיידי על מושגי ליבה
 • זה יוצר השפעה לאורך זמן והוא יכול לשנות את הלך הרוח שלך
 • זה עוזר לך לפתח מיומנויות רפלקטיביות המאפשר לך ללמוד מהר יותר
 • זוהי חווית למידה מותאמת אישית
 • למידה מעשית מגרה יצירתיות.

למידה על ידי עושה יכול להיות שימושי במצבים רבים, בעיקר אנו משתמשים בו כדי לעזור לך לפתח אסטרטגיה, לחשוב בצורה יצירתית, לפתור בעיות ולצוות ופיתוח מנהיגות.

אנחנו אוהבים לקחת את הלמידה שלך מתוך הכיתה לתוך עסקים אמיתיים. הודות לשותפויות קרובות עם עסקים, אנחנו לוקחים MBAs לבקר חברות כגון אסטון וילה כדורגל מועדון, פורד ו יגואר לנד רובר.

הערכה בבית הספר עסקים אסטון

מודולים נבחנים על ידי משימות בודדות ועבודה קבוצתית שבה תהיה לך הזדמנות לנתח בעיות עסקיות מורכבות.

הקורס מסתיים עם פרויקט עסקי גדול המאפשר לך לשים את הידע החדש שלך הלכה למעשה. זה יכול להיות ניגש במספר דרכים כולל פרויקט ייעוץ חי עם עסק, פרויקט מחקר נושאים, לייצר תוכנית עסקית עבור ההפעלה או לכתוב דו"ח על חברה אתה עובד או מתמחים.

אסטון אדג '

יותר מ MBA

לחדד את החשיבה שלך עם תוכנית פיתוח אישי שתוכנן ונמסר על ידי פרופסורים ומתרגלים במדעי ההתנהגות.

אסטון אדג 'היא הדרך שלנו להכשיר אותך על הצד החמקמק, החברתי והאישי יותר של העסק. הפסיכולוגיה האנושית היא חלקלקה, ולכן הקצה נועד לעזור לאסטרטגיות שלך להישאר עם טווח מורכב של בעלי עניין ופרוייקטים עסקיים.

העתיד שלך

נלמד אתכם את החבלים כדי שתוכלו להגיע לפסגה. תוכנית ניהול קריירה מקיפה שלנו נועד להגביר את העסקיות שלך ולעזור לך לעשות את הצעד הבא, בין אם זה תפקיד חדש, שינוי בקריירה או משיקה סטארט אפ.

אסטון MBA בוגרי

בעוד בנקאות השקעות וניהול הייעוץ כבר מזמן נחשב כמנהל קריירה אופייני, רשימה של חברות אשר עכשיו לשכור בוגרי MBA הוא נרחב. תפקידים כי בוגרי MBA האחרונות שלנו נכנסו כוללים:

 • מנהל שיווק בינלאומי עם חברת ייצור
 • מנהל מוצר עם יצרן בריאות
 • יועץ בכיר במימון אסטרטגי עם ייעוץ
 • חשבונאות פיננסית עם בנק
 • ראש אסטרטגיה ותכנון עם יצרן אלקטרוניקה
 • יועץ תהליכים עסקיים בחברת IT
 • מנהל כספים ראשי עם יצרן פלדה

הסמכות מקצועיות

אנחנו נמצאים ב 1% העליון של בתי ספר עסקיים ברחבי העולם עם הסמכה משולשת מ AMBA, AACSB ו EQUIS, גופי הסמכה המובילים עבור בתי ספר עסקיים בבריטניה, ארה"ב ואירופה.

אגרות, מלגות ומימון

אסטון במשרה חלקית דמי MBA - צריכת ספטמבר 2018

 • סטודנטים מאנגליה ומדינות האיחוד האירופי: 20,100 ליש"ט
 • סטודנטים ממדינות שאינן באיחוד האירופי: 20,100 ליש"ט

מימון מעסיקים

אם אתם מתכננים המעסיק שלך לממן את MBA MBA, אתה יכול להיות מתאים יותר למנהל MBA החניכות. המעסיק שלך יהיה לממן את MBA באמצעות הקצאת חניך לוי.

תשלום שכר לימוד

ניתן לשלם את דמיך במלואם בתחילת התוכנית, או לבחור לשלם בשלושה תשלומים בסך של 50% (טווח 1), 25% (טווח 2) ו -25% (טווח 3). שים לב דמי שלך ישתנה בהתאם אילו מלגות אתה כבר הוענקו.

תשלום הפיקדון ב- MBA

כאשר אתה מקבל את המקום שלך על אסטון MBA תצטרך לשלם 1,000 £ להפקיד. סכום זה ינוכה מסכום שכר הלימוד הכולל שלך בעת ההרשמה.

מלגות

אנו מציעים תמיכה מימון למועמדים מתאימים באמצעות מגוון של מלגות. אלה יכולים להיות מיושמים במהלך היישום, או כאשר הצעה עבור מקום נעשתה על ידי אותנו וקיבל על ידך.

מימון

בית וסטודנטים האיחוד האירופי זכאים לקבל הלוואה לתואר ראשון, נותן לך עד 10,000 ליש"ט את דמי הקורס.

דרישות כניסה

תאריך התחלה: ספטמבר 2018

משך התוכנית: 30 חודשים

מצב לימוד: מחקר במשרה חלקית

עמלה: £ 20,100

מימון: מלגות זמין

תהליך הבקשה: מידע על אופן הגשת הבקשה

דרישות כניסה:

עבור ההרשמה הישירה לתוכנית MBA של Aston, תזדקק לאחד מהפריטים הבאים:

 • תואר טוב בבריטניה בהצטיינות, או
 • תואר מקביל בחו"ל מוכר על ידי אוניברסיטת אסטון, או
 • הכשרה מקצועית ברמה מקצועית.

ועוד

 • לפחות שלוש שנים רלוונטיות לאחר סיום העבודה ניסיון עד שתתחיל את התוכנית
 • תמליל אקדמי רשמי של הציונים שלך (באנגלית)
 • שני התייחסויות - רצוי אחד מן השופט האקדמי, השני מן המעסיק הנוכחי או הקודם (שני הפניות מקצועי עשוי להתקבל מועמדים עם ניסיון עבודה משמעותי).

דרישות באנגלית ניתן למצוא כאן.

* מועמדים עם ניסיון עבודה נרחב

אנו מקבלים בקשות ממועמדים בעלי נסיון עבודה נרחב שלא סיימו תואר שני.

אנו נוקטים גישה הוליסטית בהערכת יישומים. אם אתה רוצה לקבל רעיון טוב יותר לפני החלת, אתה מוזמן ליצור קשר עם אחד מיועצי MBA שלנו לדיון פורמלי.

המידע הכלול באתר זה מפרט את דרישות הכניסה האופייניות לקורס זה עבור הכישורים הנפוצים ביותר המוצעים. מועמדים בעלי כישורים חלופיים ירצו לברר עם צוותי הקבלה הרלוונטיים לפני הגשת הבקשה, בין אם הכישורים שלהם נחשבים מקובלים. עבור כישורים פחות נפוץ זה יהיה לשפוט על בסיס מקרה לגופו, תוך התייעצות עם המורה הקבלה האקדמית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

At Aston business School it’s our ambition to help you make the most of yours. Our MSc and MBA portfolio has been designed in close partnership with business and industry in the UK and internationally ... קרא יותר

At Aston business School it’s our ambition to help you make the most of yours. Our MSc and MBA portfolio has been designed in close partnership with business and industry in the UK and internationally, giving you an ideal platform on which to build you future career. Impressive accreditation, a worldwide reputation and staff who can pass on the benefit of genuine commercial experience will enhance your prospects and progression. Our course structures enable you to gain the skillsets needed to succeed in today’s competitive workplace, such as negotiation, communication, leadership, teamwork and innovative thinking. It is skills such as these that keep our graduates highly sought after by some of the world’s leading organisations. Innovative, grounded and relevant, the breadth of courses and diversity of the student community will give you a rounded, international perspective, making you ready for life at the forefront of business. For full details visit www.aston.ac.uk/abs. קרא פחות
בירמינגהם , ליון , מינכן + 2 יותר פחות