מאסטר במנהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

מנהיגי תאגידים יש כמהו ארוכה לבוגרי MBA עם הידע המעשי ולא גישה תיאורטית העסק. ב AJU אנו נחקר תוכניות MBA במכללות אחרות ומצאתי רוב נופלים מן הדרישות התכופות על ידי הקהילה העסקית לעובדים עם כישורים ישים. שלא כמו אחרים תכניות ה-MBA, תואר שני במנהל עסקים מן בריאן טרייסי המכללה עסקים ויזמות בשעה AJU מציעה התנסות עם ריכוזים בניהול מכירות, מנהיגות אסטרטגית, ויזמות. אחר ריכוזי MBA כוללים ניהול, מימון, שיווק, ניהול משאבי אנוש, שירותי ניהול בריאות.


תוכנית קדם
מידת הבגרות של כל דיסציפלינה יזכו המבקשים להיכנס לתוכנית זו. למרות אנשים מרקע חינוכי מגוון להביא שילובים ייחודיים של פוטנציאל מנהיגות, ניסיון מקצועי, ואת המבט האישי, הנכנסים תוכנית זו נדרשים להפגין אוסף משותף של כישורים הנדרשים להצלחה. כחלק מתהליך הקבלה, המועמדים חייבים לספק את שתי הדרישות כתנאי:

  • מיקרו
  • מכללת מתמטיקה רמה

תנאים מוקדמים אלה יכולים להיות מרוצים במספר דרכים:

  • קורסים הושלם (לפחות אחד כמובן ראשון משמעת כל אחד) עם ציון של "B" או טוב יותר.
  • ציון מינימום של 50 על מכללת רמת בחינת התוכנית (CLEP) בדיקות בכל אזור נתון.


תוכנית הלימודים (36 ש"ס)
קרן קורסים לעזור לתלמידים לבנות על הכנת אקדמיים לתואר ראשון והכישורים שלהם אב מושגים שישפרו הלמידה שלהם במהלך הלימודים כולה.

Core קורסים לבנות על השליטה של ​​קורסים קרן להדגיש את האינטגרציה של החומר כמובן כדי להבטיח חוויית הלמידה מלוכדת. סקירה מקיפה ואת היישום של מושגים חיוניים להעניק מיומנות בתחומים עסקיים שונים, לשפר את היכולות האנליטיות, ולחזק כישורי מנהיגות.

ריכוז קורסים לעזור לתלמידים להשיג את המומחיות בתחום ייעודי על ידי חוקרים תיאוריות כי הם הבסיס לאימון עסקי מודרני המשלב מושגים חדשים ומגמות מן היום בשווקים מופעל טכנולוגיה גלובלית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

בבית אנדרו ג 'קסון מאוניברסיטת, זה מה זה כבר כל כ מאז יום אחד. כאשר רוברט נוריס נכתבו האוניברסיטה בשנת 1994, היה לו חלום של יצירת תוכנית החינוך כי היה נגיש ואפשרי. בימים הראשונים, היה רוברט גאה המוטו ... קרא יותר

בבית אנדרו ג 'קסון מאוניברסיטת, זה מה זה כבר כל כ מאז יום אחד. כאשר רוברט נוריס נכתבו האוניברסיטה בשנת 1994, היה לו חלום של יצירת תוכנית החינוך כי היה נגיש ואפשרי. בימים הראשונים, היה רוברט גאה המוטו - "אנו מספקים חינוך איכותי אל מפתן הדלת שלך." מאז היום הראשון, ההתמקדות שלנו הייתה על הסטודנטים שלנו, ואנחנו כבר גדלו איתם. בשנת 1994 האינטרנט עדיין היה בחיתוליו, חינוך מרחוק נמסרה באמצעות נייר הדרך זה היה במשך מאות שנים. כיום, הטכנולוגיה קיבלה חינוך מרחוק להתקנים ניידים. הקורסים שלנו הם גמישים יכולים להילקח בכל זמן ובכל מקום. התלמידים שלנו יש את החופש המלא הקורסים שלהם כשזה מתאים לחיים שלהם. כדי לסייע להם, הסגל שלנו יש את אותו חופש - ללמד את הסטודנטים שלנו בכל זמן ובכל מקום. בשנת 2008 אנו חוגגים 15 שנה שלנו כמוסד מוכר 10 שלנו. עברנו מלהיות החלום של רוברט לבית ספר עם שלוש מכללות בשם ותוכניות תואר עשרה. בבית אנדרו ג 'קסון מאוניברסיטת, החינוך הוא נייד לחלוטין. זה באמת ניתן לקחת לכל מקום, ואת התלמידים שלנו מקבלים את מה שהם צריכים, ללכת לאן שהם רוצים ללכת! שליחות המשימה אנדרו ג 'קסון של האוניברסיטה היא לספק חינוך רלוונטי באיכות הגבוהה ביותר ובמחיר סביר מבוגרים עובדים המבקשים לקידום הקריירה ואת חוויית החיים יותר להגשים. משימה זו נתמכת על ידי פיתוח של מכללות בתוך האוניברסיטה זה לא רק למלא את הצרכים של האוכלוסייה הכללית, אלא גם את כתובת דרישות הלמידה של מקצועות מסוימים כי הם חלשות ידי האקדמיה המיינסטרים. קרא פחות