ייל MBA למנהלים:
מנהיגות בתחום הבריאות

התכנית

המינהל למנהיגות של ייל למנהיגות: תוכנית למנהיגות בבריאות היא תוכנית אינטנסיבית של MBA, בת 22 חודשים, המובילה לתואר MBA במנהל עסקים באוניברסיטת ייל. תוכננה במיוחד עבור אנשי מקצוע הנוכחי, אשר שואפים להוביל שינוי בתעשיית הבריאות, תוכנית זו MBA מלמדת את התלמידים המנהיגות ואת הכישורים העסקיים הדרושים כדי לטפל בבעיות דחופים ביותר בחוד החנית של אי פעם מתפתח בתעשיית הבריאות.

תוכנית הפורמט המבצעי מאפשר לאנשי מקצוע לעבוד כדי להרוויח MBA ייל תוך המשך התקדמות הקריירה שלהם בתחומים שלהם. תלמידינו מגיעים מרקע מקצועי מגוון, הסביבה מעודדת שיתוף פעולה כדי להרחיב את נקודות המבט ומאפשרת הערכה טובה יותר של האתגרים הייחודיים העומדים בפני שירותי הבריאות. כתוצאה מכך התלמידים שלנו בטוחים יותר בקבלת ההחלטות הקריטיות הנדרשות לשינוי.

מרכיבים עיקריים של התוכנית:

  • תוכנית הלימודים הלימודית החדשנית והמשולבת של ייל הספר לניהול
  • MBA עם התמחות מיוחדת על עסקי הבריאות
  • גישה למשאבים ברמה עולמית באוניברסיטת ייל
  • גודל הכיתה קטן וקהילות אינטימיות של אנשי מקצוע עם מנהיגות הפגינו בצומת של החברה והחברה
  • רשת בוגרים נרחבת של בריאות עולמית ומנהיגים עסקיים
  • פורמט החינוך ההנהלה כדי להקל על המשך עבודה במשרה מלאה
  • ייל תואר MBA


הקורסים הקפדניים מושם בהקשר האמיתי שלו על ידי הקולוקוויום ב מנהיגות בריאות, וכן נתון יישום מעשי על ידי תוכנית הלימודים שדה. סדרת הקולוקיה מביאה מתרגלים דגולים מכל תחומי הבריאות לקמפוס כדי להיפגש עם סטודנטים בקבוצות קטנות ולדבר על נקודות המבט שלהם בנושאים שוטפים בתחום הבריאות, הארגונים שלהם, עבודתם והקריירה שלהם. Field Studies היא תוכנית שנתית, מבוססת פרוייקט, המשלבת את הידע והמיומנויות שנרכשו מקורסים ובקולוקוויה במסגרת בריאות פעילה.

השיעורים מתקיימים בימי שישי ושבת בכל שבוע, עם תקופות מגורים אינטנסיביות של שבועיים בשבוע הראשון ובשבוע השני. על לוח זמנים זה, התלמידים מסוגלים להשלים את הדרישות של MBA ייל בעוד עשרים ושניים חודשים. הסיום הוא במקביל עם MBA במשרה מלאה בכיתה.

מי בוחר את מנהיגות ייל ב MBA MBA

תכנית הלימודים של MBA למנהלים ותכנון חינוכי משקפת את המחויבות שלנו לחינוך מנהיגים לתפקידים אינטגרטיביים ואסטרטגיים, ובהם הם יסייעו בקביעת כיוון הארגונים שלהם. כמו כן, אנו מקדישים עדיפות גבוהה בהבאת תלמידים אשר המגוון המקצועי שלהם מאפשר להם ללמוד אחד מהשני במקביל ללמוד מהפרופסורים שלהם. זה אומר אנשי מקצוע מכל סוגי ארגוני הבריאות - ואפילו מארגונים מחוץ לבריאות המשרתים לקוחות בתחום הבריאות או לקוחות - למצוא את המנהיגות בתחום הבריאות MBA נכס רב ערך כפי שהם לרדוף את המטרות האישיות והמקצועיות שלהם.

למה אתה צריך לשקול את MBA ייל עבור מנהלים

קוריקולום

באמצעות תוכנית הלימודים המשולבת החדשנית של ייל, תלמד מיומנויות עסקיות בסיסיות בהקשר עשיר. קורסים מתקדמים עם סגל ייל ייתן לך הבנה עמוקה של הבעיות הגדולות ביותר מול תעשיית הבריאות.


לוּחַ שָׁנָה

לוח הזמנים מאפשר לך לקבל חינוך מקצועי קפדני בלי להפריע את הקריירה שלך או לעקור את החיים שלך. סביבות העבודה המקוונות שלנו מאפשרות לך להיפגש עם צוותי הפרופסורים והפרופסורים גם כאשר אינך בקמפוס. והשיעורים שלנו יסתיימו בלוח זמנים שיאפשר לך לסיים את הלימודים עם שאר האוניברסיטה.

קולג

חבריכם לכיתה ופרופסורים יהפכו לרשת תמיכה מקצועית לכל החיים; מנהיגות בבריאות alums משנים אחרות ירחיב את הרשת; ותהיה חבר בקהילה למנהיגות של ייל, הכוללת את בוגרי מכללת ייל, בית הספר לרפואה של ייל, בית ספר ייל לבריאות הציבור, בית הספר לסיעוד של ייל ותוכניות מדעי החיים המתקדמות של ייל, וכן בוגרי בית הספר לניהול במשרה מלאה, שכל אחד מהם ניתן למצוא בתפקידי מפתח בכל פינה בתחום הבריאות.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 10 תוכניות שמוצעות על ידי Yale School of Management »

קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2019
ספט 2019
Duration
22 חודשים
תכנית מלאה
Price
129,000 USD
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date