ייל MBA למנהלים

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

ייל MBA למנהלים:
מנהיגות בתחום הבריאות

התכנית

המינהל למנהיגות של ייל למנהיגות: תוכנית למנהיגות בבריאות היא תוכנית אינטנסיבית של MBA, בת 22 חודשים, המובילה לתואר MBA במנהל עסקים באוניברסיטת ייל. תוכננה במיוחד עבור אנשי מקצוע הנוכחי, אשר שואפים להוביל שינוי בתעשיית הבריאות, תוכנית זו MBA מלמדת את התלמידים המנהיגות ואת הכישורים העסקיים הדרושים כדי לטפל בבעיות דחופים ביותר בחוד החנית של אי פעם מתפתח בתעשיית הבריאות.

תוכנית הפורמט המבצעי מאפשר לאנשי מקצוע לעבוד כדי להרוויח MBA ייל תוך המשך התקדמות הקריירה שלהם בתחומים שלהם. תלמידינו מגיעים מרקע מקצועי מגוון, הסביבה מעודדת שיתוף פעולה כדי להרחיב את נקודות המבט ומאפשרת הערכה טובה יותר של האתגרים הייחודיים העומדים בפני שירותי הבריאות. כתוצאה מכך התלמידים שלנו בטוחים יותר בקבלת ההחלטות הקריטיות הנדרשות לשינוי.

מרכיבים עיקריים של התוכנית:

  • תוכנית הלימודים הלימודית החדשנית והמשולבת של ייל הספר לניהול
  • MBA עם התמחות מיוחדת על עסקי הבריאות
  • גישה למשאבים ברמה עולמית באוניברסיטת ייל
  • גודל הכיתה קטן וקהילות אינטימיות של אנשי מקצוע עם מנהיגות הפגינו בצומת של החברה והחברה
  • רשת בוגרים נרחבת של בריאות עולמית ומנהיגים עסקיים
  • פורמט החינוך ההנהלה כדי להקל על המשך עבודה במשרה מלאה
  • ייל תואר MBA


הקורסים הקפדניים מושם בהקשר האמיתי שלו על ידי הקולוקוויום ב מנהיגות בריאות, וכן נתון יישום מעשי על ידי תוכנית הלימודים שדה. סדרת הקולוקיה מביאה מתרגלים דגולים מכל תחומי הבריאות לקמפוס כדי להיפגש עם סטודנטים בקבוצות קטנות ולדבר על נקודות המבט שלהם בנושאים שוטפים בתחום הבריאות, הארגונים שלהם, עבודתם והקריירה שלהם. Field Studies היא תוכנית שנתית, מבוססת פרוייקט, המשלבת את הידע והמיומנויות שנרכשו מקורסים ובקולוקוויה במסגרת בריאות פעילה.

השיעורים מתקיימים בימי שישי ושבת בכל שבוע, עם תקופות מגורים אינטנסיביות של שבועיים בשבוע הראשון ובשבוע השני. על לוח זמנים זה, התלמידים מסוגלים להשלים את הדרישות של MBA ייל בעוד עשרים ושניים חודשים. הסיום הוא במקביל עם MBA במשרה מלאה בכיתה.

מי בוחר את מנהיגות ייל ב MBA MBA

תכנית הלימודים של MBA למנהלים ותכנון חינוכי משקפת את המחויבות שלנו לחינוך מנהיגים לתפקידים אינטגרטיביים ואסטרטגיים, ובהם הם יסייעו בקביעת כיוון הארגונים שלהם. כמו כן, אנו מקדישים עדיפות גבוהה בהבאת תלמידים אשר המגוון המקצועי שלהם מאפשר להם ללמוד אחד מהשני במקביל ללמוד מהפרופסורים שלהם. זה אומר אנשי מקצוע מכל סוגי ארגוני הבריאות - ואפילו מארגונים מחוץ לבריאות המשרתים לקוחות בתחום הבריאות או לקוחות - למצוא את המנהיגות בתחום הבריאות MBA נכס רב ערך כפי שהם לרדוף את המטרות האישיות והמקצועיות שלהם.

למה אתה צריך לשקול את MBA ייל עבור מנהלים

קוריקולום

באמצעות תוכנית הלימודים המשולבת החדשנית של ייל, תלמד מיומנויות עסקיות בסיסיות בהקשר עשיר. קורסים מתקדמים עם סגל ייל ייתן לך הבנה עמוקה של הבעיות הגדולות ביותר מול תעשיית הבריאות.


לוּחַ שָׁנָה

לוח הזמנים מאפשר לך לקבל חינוך מקצועי קפדני בלי להפריע את הקריירה שלך או לעקור את החיים שלך. סביבות העבודה המקוונות שלנו מאפשרות לך להיפגש עם צוותי הפרופסורים והפרופסורים גם כאשר אינך בקמפוס. והשיעורים שלנו יסתיימו בלוח זמנים שיאפשר לך לסיים את הלימודים עם שאר האוניברסיטה.

קולג

חבריכם לכיתה ופרופסורים יהפכו לרשת תמיכה מקצועית לכל החיים; מנהיגות בבריאות alums משנים אחרות ירחיב את הרשת; ותהיה חבר בקהילה למנהיגות של ייל, הכוללת את בוגרי מכללת ייל, בית הספר לרפואה של ייל, בית ספר ייל לבריאות הציבור, בית הספר לסיעוד של ייל ותוכניות מדעי החיים המתקדמות של ייל, וכן בוגרי בית הספר לניהול במשרה מלאה, שכל אחד מהם ניתן למצוא בתפקידי מפתח בכל פינה בתחום הבריאות.

עדכון אחרון: ספטמבר 2017

אודות בית הספר

המשימה SOM ייל לחנך מנהיגים עסקיים בחברה היא הלכה למעשה בכל יום על ידי הבוגרים שלנו, אשר מגלמים החזון שלנו עבורם השראה כמו, עוסקת באופן כללי, המבוסס על ערכים מנהיגים בעלי ולפתור בעיות קשות, כי עניין. ... קרא יותר

המשימה SOM ייל לחנך מנהיגים עסקיים בחברה היא הלכה למעשה בכל יום על ידי הבוגרים שלנו, אשר מגלמים החזון שלנו עבורם השראה כמו, עוסקת באופן כללי, המבוסס על ערכים מנהיגים בעלי ולפתור בעיות קשות, כי עניין. ייל משולבת לניהול תוכנית הלימודים נועדה לטפח ולפתח את התכונות הייחודי שהפכו ייל SOM בוגרי מנהיגים בתחומים כה רבים. מובילה ניהול חוצה גבולות. עם יסודות במורשת multisectoral של בית הספר, המושגים של אירוסין רחבה ופרספקטיבה רחבה יותר נלכדים עכשיו במשלוח תחומית של תכנית הלימודים המשולב שלנו, כמו גם את הרכיבים הבינלאומיים נתיב שבירת הנדרש של תוכנית ה-MBA שלנו. זה גלומה גם את הקריירות של רבים מהבוגרים שלנו, אשר ידועים רמה גבוהה של שיתוף פעולה; ואת העובדים, לרוץ, וליצור ארגונים מגיבים למציאות הארגונית הגלובלית של העולם המודרני. שינוי ערכים חיוביים אל אישי, מקצועי, והתקשרויות מוסדיים. באותו היום SOM, דרך המנהיגות שלנו תוכנית הפיתוח של פעילויות לימוד ושיתוף לימוד אחרים, אנו מעודדים את התלמידים שלנו לחשוב עמוקות על הערכים האישיים שלהם ומה ערכים אלו רומזים על אפשרויות עתידיות שלהם והפעולות האישיים והמקצועיים. בנוסף, בשנת הלימודים הליבה שלנו, כי הקורסים מאורגנים סביב לא הדיסציפלינות האקדמיות אך סביב הבחירה הארגונית, אנחנו יכולים למקד את הדיון על שיקולים אתיים בדרכים MBA המסורתי לא יכול. אבל זו מחויבות לערכים הוא לא תוצר לוואי של תוכנית הלימודים החדשה שלנו: הוא מאפיין בסיסי של בית הספר לניהול באוניברסיטת ייל מאז היווסדה. כתוצאה מכך, בוגרי ייל SOM ידועים היושרה שלהם ואחריות שלהם, לא רק על מעשיהם, אלא גם את הארגונים שהם יוצרים, שאת המטרות הן ליצור ערך להוסיף ערך לחברה. להביא יצירתיות משמעת בעיות ניהול מורכבות. על ידי de-דגש על יישום שגרתי של מסגרות ונוסחאות הטמונה בתוכנית הלימודים המבוססת על משמעת, הלימודים משולבים שלנו מציג תלמידים עם בעיות ניהול, כי הם לא "ארוז" לצורך ניתוח קל, וכך מגרה את היצירתיות בגישתם לפתרון בעיות. במקביל, על ידי הצגת הידע וניהול קריטית בהקשר הארגוני, התלמידים שלנו לפתח את הרגלי למידה של המוח, המאפשרים להם למקסם את האפקטיביות של הניהול שלהם בקבלת החלטות. כמו כן, בוגרי ייל SOM, במיוחד אלה בעשייה יזמית או בשיכול סקטוריאליות, כבר מזמן להכרה שילוב ייחודי של מיומנויות שלהם "רכים" ו - "קשה" - שילוב כי הוא מסיע יותר כדי לזהות - בהצלחה הפועלים על - הזדמנויות כמו הם מציגים את עצמם. קרא פחות
גן עדן חדש , ניו יורק + 1 יותר פחות