קבל את "Pamplin Edge" הקריירה שלך
  • ללמוד את הטוב ביותר להיות בין הטובים ביותר
  • לבחור מתוך סדרה של חמישה ריכוזי להתמחות
  • קבל גישה אחת של רשת הבוגרים הפעילים ביותר בארה"ב על פני הגלובוס
  • Access למעסיקים הדף עבור הסטאז והזדמנויות תעסוקה קבועה

תוכנית MBA Pamplin וירג 'יניה טק מציעה לסטודנטים חוויה חינוכית יוצאת דופן, עם איכות האתגר הצפוי של תוכנית מבוססת היטב, MBA מוסמך באופן מלא. אנו מציעים:

  • בכיתה בגדלים קטנים עם יחס אישי
  • ערך יוצא דופן עבור ההשקעה שלך
  • # 63 מדורגת התוכנית ברחבי העולם (US News & World Report 2007)

וירג 'יניה טק מאסטר של התוכנית למינהל עסקים של ההון הלאומי אזור המשלב את המשאבים של הקמפוס של אוניברסיטת Blacksburg עם הנגישות לאזור וושינגטון הבירה, המטרופולין. הוא מציע את האיכות ואת האתגר שהיית מצפה התוכנית מבוססת היטב כי הוא מוכר היטב על ידי AACSB הבינלאומי, האגודה לקידום קולגייט בתי ספר למינהל עסקים. והוא תוכנן במיוחד עבור הצרכים של המקצועי במשרה מלאה מי מרוויח את ה-MBA על פי לוח זמנים גמיש, חלקית או מזורזת.

הסטודנט הטיפוסי נרשמה התוכנית היא בת 29 עם 9 שנים של ניסיון בעבודה. ראשון GPA ממוצע ציוני ה-GMAT, בהתאמה הם 3.3 ו 620. תשעים וחמישה אחוז של התלמידים בעלי ניסיון עבודה מקצועי 35% מהתלמידים לומדים תלמידים בינלאומית. יחס גברים ל-הנשי הוא 60% עד 40%.

קבלה

תוכנית MBA Pamplin הלאומי הון אזור מזמינה מיישומים סטודנטים פוטנציאליים המעוניינים רודף את התואר ב במשרה מלאה, חלקית או מעמד לא החלטי (הקמפוס העמים). עם יותר מ 55 קורסים בשנה, תלמידים מסוגלים לסיים את התוכנית במשרה מלאה במשך שנתיים או להרחיב את תוכנית הקורס שלהם עד למקסימום של חמש שנים על בסיס משרה חלקית. סטודנט טיפוסי במשרה חלקית יסיימו בעוד כשלוש וחצי שנים. בנוסף, סטודנטים יכולים לבחור את החלופה קמפוס העמים לפני שאושפז באופן מלא לתוכנית. במקרה זה, התלמידים יהיו נרשם כמובן רק MBA אחד היסודות. זה מאפשר למבקש להשלים שלו / שלה מנות הבקשה להיחשב למעמד הקבלה הרגיל בסמסטר עתידי. סטודנטים יכולים להירשם במהלך הסתיו, האביב או הקיץ סמסטרים.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 1 תוכניות שמוצעות על ידי Pamplin College of Business, Virginia Polytechnic Institute and State University »

קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2019
ספט 2019
Duration
בקשת מידע
תכנית חלקית
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date