הנהלה מוסמך במנהל עסקים

כללי

6 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

MBA

תכנית Executive MBA בבית ארצות הברית האוניברסיטה משלבת התאוריה והסטודנטים-המאפשר תרגול כדי ליישם את מה שהם למדו. סטודנטים יכולים גם לעבוד התמחות או עבודה הקשורים לתחום לימודיהם, בעוד בבית הספר, באמצעות CPT שלהם. תכנית זו משלבת אוכלוסיית סטודנטים בינלאומיות בעיקר עם סטודנטים מקומיים המאפשרים הם הקבוצות של סטודנטים את ההזדמנות לחלוק חוויות העבודה המגוונת שלהם.

ארצות הברית האוניברסיטה ממוקמת בסן דייגו היפה, קליפורניה. USU הוא אוניברסיטה ברמה עולמית, המציע גם שיעורים מקוונים ולמידה בקמפוס. ישנם מאות עסקים מקומיים וחברות המציעים תלמידים והזדמנויות הבוגרים ניסיון בעולם האמיתי, מחקר תוך כדי לימוד או תעסוקה לאחר סיום הלימודים. אנו מדגימים את מסירות שלנו תלמידינו באמצעות תלמידים בכיתות קטנות המבטיחים אף תלמיד לא נשאר מאחור. אנחנו שומרים על שיעורי לימוד סבירים שהופכים חינוך נגיש. סן דייגו היא ביתם של סטודנטים מגוונים שמקדמים הכללה והבנה בכיתה, בקהילה, בעולם. ארה"ב אונ' היא דקות מן החופים יפים ויש לו שנת אקלים כמעט מושלמת. קבלת התואר שלך יכול להיות מהנה ב- US האוניברסיטה.

תלמידים יהיו להשיג הבנה רחבה של תחומים הפונקציונליים של עסק (מימון וחשבונאות, שיווק, משאבים אנוש, טכנולוגיית מידע), כמו גם לפתח את כישורי המנהיגות שלהם באמצעות קורסים בהתנהגות ארגונית, משפט עסקי ואתיקה, ניהול בינלאומי / הגלובלי, תכנון אסטרטגי ושינוי וחדשנות ארגוני.

זמין: Hybrid: באינטרנט עם תושבות פעמיים בחודש

גודל כיתה ממוצע: 8 - 10 תלמידים

זמן להשלים: 36 נקודות זכות בסמסטר / 4 סמסטרים / 18 חודשים

העברה: מקסימאלי של 6 יחידות

עלות:

 • סטודנטים בינלאומיים: 675.00 $ לכל אשראי
  • כ 6,075.00 $ לכל סמסטר + תשלומים החלים

דרישות תכנית:

סטודנטים שלא סיימו תואר ראשון בעסקים חייב להשלים BUS BUS 440. 440 ניתוח נתונים וקבלת החלטות למנהלים (לשעבר MGT 301)

מבנה קורס:

36 נקודות; 12 קורסי ליבה, הכוללים כמובן אבן הראשה הסופי.

תנאי קבלה

 • טופס בקשה מלא
 • דמי רישום 100 $
 • העתק של תמלילים רשמיים; תורגם & מוערך על ידי סוכנות NACES אושרה
 • הוכחת אנגלית; IELTS ציון מינימאלי 6.0+; מינימום TOEFL 61+
 • הצהרה & מסמכי תמיכה כספיות
 • עותק של דרכון עם תמונה
 • דוח על המטרה
 • 2.5 GPA מינימום

קורס CPT אופציונלי: MGMT 999

CPT מוגדרת "עבודה חלופית / מחקר, התמחות, חינוך שיתופי, או כל סוג אחר של התמחות נדרשה או פרקטיקום אשר מוצעים על ידי מתן חסות מעסיקה באמצעות הסכמי שיתוף פעולה עם בית הספר". לפיכך, CPT לסטודנטי F-1 מיועד לספק ניסיון בעבודה בארה"ב במצבים בהם העבודה משמשת כחלק אינטגרלי של תוכנית הלימודים של הסטודנט. CPT חייב להיות תעסוקה שעשויה לעכב את השלמת הלימודים.

CPT מוצע כמנת .5 אשראי בכל הפעלת 8 בשבוע. עלות הקורס MGT 999 בכל הפעלה הוא 337.50 $ או $$ 675 לסמסטר. סטודנט חייב להגיש בקשת CPT לפני תחילת הפגישה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The Consortium of Boutique Universities helps students achieve economic and social progress through a student-centric approach to education. Our small colleges allow us to offer exceptional, personali ... קרא יותר

The Consortium of Boutique Universities helps students achieve economic and social progress through a student-centric approach to education. Our small colleges allow us to offer exceptional, personalized and flexible student services as well as a quality education at an affordable price. קרא פחות
ארה"ב מקוונת , שווייץ און ליין , סן דייגו , וושינגטון , לונדון , ג'נבה + 5 יותר פחות