המשרה חלקית במשרה חלקית

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

המשרה חלקית במשרה חלקית

צעד למעלה. שנה כיוון. לשנות את הקריירה שלך.

מיקום: סאו פאולו, ברזיל

סדנאות חווייתיות המניעות, פרויקטים קבוצתיים שמאתגרים ועמיתים מעוררים השראה. עם תוכנית זו גמישה, גלובלית אתה יכול ללמוד איתנו במנצ'סטר, דובאי, שנחאי, סינגפור, הונג קונג או סאו פאולו. הגדר את עצמך בנפרד במקום העבודה מיום אחד.

מנצ 'סטר גלובלי במשרה חלקית MBA נועד להתאים את העבודה ואת המחויבויות האישיות, נותן לך את הגמישות ללמוד כאשר זה מתאים לך ביותר.

ההוראה ברמה עולמית מועברת בבלוקים בסדנאות מגורים, המשלימה בפעילות מקוונת להעשרת חווית הלמידה. זה אומר את הזמן הפיזי מחוץ למשרד מתוכנן מראש עבור שיבוש קריירה מינימלית. הקריירה שלך צריכה לקחת אותך לחו"ל, אתה יכול להמשיך את הלימודים בצורה חלקה באחד מששת המרכזים הגלובליים שלנו.

התוכנית מלמדת במלואה באנגלית ואנחנו מביאים אליאנס MBS אקדמאים לסאו פאולו לשיעורים. בברזיל, אנו מנהלים את ה- MBA העולמי בשיתוף עם FGV, בית ספר עסקי יוקרתי מקומי, ומספר מודולים בתכנית נלמדים על ידי האקדמאים שלהם באותה תכנית בעולם.

גישת הלמידה הממוזגת שלנו מספקת שילוב מאוזן של לימוד עצמי ולמידה מעשית עם עמיתים גלובליים. סמסטר טיפוסי יכלול עד שלוש סדנאות פנים אל פנים, שיישלחו בחזרה לאחד המרכזים שלנו ברחבי העולם. לצד זה, תוכלו להשתתף הפעלות הדרכה מקוונת, לימוד מקוון בסביבה e-Learning ייעודי, ולהשתתף בדיונים בפורום עם מדריכים אלקטרוניים ועמיתים.

(פניות צריך להיות מופנה contato@mbsbrazil.com.br )

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Manchester Business School was founded in 1965 and is one of the UK’s first business schools. In 2015, we celebrated our 50th anniversary.

Manchester Business School was founded in 1965 and is one of the UK’s first business schools. In 2015, we celebrated our 50th anniversary. קרא פחות
סאו פאולו , מנצ'סטר + 1 יותר פחות

אקרדיטציות