הורים של חברה בתכנית (cmba) מנהל עסקים בקורסים

כללי

תיאור התכנית

CMBA מספק הזדמנות עבור אנשים כדי לקדם את הקריירה שלהם בניהול עסק, כמו גם למתרגלים כדי לחדד את כישורי הניהול עסקי והידע שלהם.

התכנית משכה קהילת מוטיבציה גבוהה של תלמידי מרקע אקדמי מגוון וחוויות עובדות. אנחנו מביאים יחד חווינו, מרצים מסורים ומוסמכים כדי להבטיח תכנית חדשנית, המכוון ליישום ורב תחומי. CMBA הוא יוצא מן הכלל משום שהיא שמרה את התכונות הטובות ביותר של MBA המסורתי בשילוב עם התכונות עכשוויות דרשו על ידי מנהלי העסקים של היום.

פרטי התוכנית

CMBA היא תכנית אב על ידי עבודה כמובן על משך זמן מינימאלי של 18 חודשים, שהוא מחקר מקביל של מינימום של 5 סמסטרים. התכנית בנויה לשלושה מודולים, כל הגדרת אזור תפקודי ספציפי של מחקר. מודולים מחולקים לליבה, בחירה ומחקר.

Core מודול מספק את הבסיס של חינוך עסקי כללי וסקירה כללית של ניהול עסק. סטודנטים נדרשים לקחת בסך הכל שמונה קורסי חובה, כדי להבטיח לתלמידים ברמה משותפת של ידע ביסודות של עסק.

הבחירה מודול מעודד את התלמידים לחקור רעיונות ולהמשיך לחקור נושאים ניהוליים. סטודנטים נדרשים לקחת בסך הכל חמישה קורסים ומותר לבחור כל 5 קורסים ממרכיב זה כדי להתאים את האינטרסים שלהם או צרכי קריירה.

מודול המחקר הוא המרכיב האחרון של תכנית CMBA, אשר מורכבת של פרויקט חברות העסקי. זה דורש מתלמידים להפגין גישה ביקורתית לmangement בעיות ולהתייחס בנושאים ספציפיים על מנת להרחיב את נקודות מבט הניהול של תלמידים.

דרישות כניסה

קבלה לתכנית, מועמד חייב לעמוד בקריטריונים הבאים:

  • התואר הראשון בCGPA מינימום של 2.50 או; - התואר ראשון או שווה ערך אבל CGPA פחות מ 2.50 עשוי להתקבל בכפוף למינימום של ניסיון של חמש שנים בעבודה בתחום הרלוונטי או, - כישורים שווי ערך אחר כפי שאושר על ידי הסנאט - לסטודנטים בינלאומיים, ציון IELTS של 6.0 נדרש בנוסף לדרישות כניסה לעיל.
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Universiti Malaysia Sarawak (UNIMAS), Malaysia's eighth university was officially incorporated on 24 December 1992. A university that is contemporary in character and forward-looking in outlook, it is ... קרא יותר

Universiti Malaysia Sarawak (UNIMAS), Malaysia's eighth university was officially incorporated on 24 December 1992. A university that is contemporary in character and forward-looking in outlook, it is committed in providing the nation with leaders, managers, scientists and technical specialists as well as thoughtful citizens who are capable of handling the complex challenges of our common future - confidently, competently, and creatively. קרא פחות