הבינלאומי MBA (פוקוס: אסיה)

כללי

תיאור התכנית

תיאור התוכנית

MBA הבינלאומי (IMBA) נועד כדי להתאים עידן של גלובליזציה, שינויים משבש מתמיד ואת החשיבות הגוברת בהתמדה של מזרח אסיה בעולם העסקים העולמי. לימד באנגלית מעל 16 חודשים תוכנית IMBA שואפת להעצים את התלמידים עם הידע הליבה, מיומנויות, ומיומנויות שיכינו אותם לקריירה ניהול גלובלית המתפתחת במהירות בתוך דינמי, מורכב יותר תחרותי הסביבה העסקית הבינלאומית.

מה תלמד

קורסי הליבה הבסיסיים מתוכננים ללמוד את כל הדיסציפלינות במנהל עסקים עם בולטות ברורה בהיבטים הגלובליים והבינלאומיים של כל נושא. בנוסף לחזון העולמי, התוכנית מציעה דגש אזורי חזק על עשיית עסקים עם מדינות מזרח אסיה כמו סין, הודו, יפן וקוריאה.

ל- IMBA חיפה שני שותפים אסטרטגיים באסיה: ECNU בשנחאי ו- IMT בהודו. שניהם מובילים בתי ספר עסקיים. כל התמחות אזורית כוללת:

  • סמינר משותף עם סטודנטים לתואר שני במנהל עסקים בסין ו / או בהודו, עובדים יחד על פרויקטים ושותפויות שהוזמנו על ידי חברות בשתי המדינות.
  • טיול לימודים לסין או להודו, אשר יקבלו אותך במגע ישיר עם עמיתים ומנהלים במדינות אלה ולאפשר לך להחליף איתם, כמו גם לגלות את המדינה שלהם וניסיון הגישה שלהם לניהול.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers.

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers. קרא פחות