Read the Official Description

ג 'ונסון Cornell Tech MBA

הטכנולוגיה הופכת כל היבט עסקי - החל בשיווק וקשרי לקוחות ועד פיתוח מוצרים ורשת אספקה ​​- מזין סביבה תחרותית שמגמלת את השחקנים היצירתיים והחדשניים ביותר. המכללה למנהל עסקים של ג'ונסון- Cornell Tech מספקת לסטודנטים את כישורי המנהיגות, הניהול והעבודה בצוותים עבור חברות טכנולוגיה דינמיות וצוותי מוצרים.

A להשלים ג 'ונסון MBA עם מיקוד טכנולוגי

את ג 'ונסון Cornell Tech MBA הוא הוענק על ידי סמואל קרטיס ג' ונסון בוגר בית הספר לניהול באוניברסיטת קורנל, אחד הגדולים 15 בתי ספר עסקיים במדינה, על פי חדשות ארה"ב

מהירות ללא תחרות לשוק: MBA MBA מבוסס על מודל חינוכי immersive המאפשר לך להשלים את התוכנית רק שנה אחת, אז אתה מבלה פחות זמן מתוך כוח העבודה ולהתחיל להרוויח את rewards של המחקר שלך הרבה יותר מוקדם ממה שהיית עושה עם תואר שני במנהל עסקים מסורתי.

ניסיון ללא תחרות: ה- MBA MBA בנוי סביב שלושה עמודי חוויה: סמסטר ראשון אימרסי בקמפוס איטקה של קורנל, שבו תלמד את הקורסים העסקיים שלך עם סטודנטים אחרים של MBA; פרויקט Studio Product שבו אתה וצוות חוצה תפקידים של תלמידי כיתת לימוד הכוללים סטודנטים למשפטים, הנדסה ומדעי המחשב יפתחו פתרון מונע טכנולוגיה לצרכים עסקיים אסטרטגיים של לקוח אמיתי; פרויקט סטארט-אפ סטודיו שבו אתה והצוות שלך יפתחו רעיון עסקי חדש ממושג להפעלה.

אמון לא מתאים ואמינות: תרוויח את התואר בליבה של קהילת הסטארט-אפ הטכנולוגית התוססת של ניו יורק, תוך עבודה עם חברי סגל שמחקריהם ורעיונותיהם - כמו גם פעילותם היזמית - מעצבים את התפתחות הטכנולוגיה והעסקים . תוכל גם לשפשף כתפיים עם כמה המנהיגים העסקיים החדשני ביותר של המדינה אז אתה בוגר עם ניסיון, את הרשת ואת שם ההכרה שאתה צריך להתחרות ולהצליח בכל שוק.

מי צריך להגיש בקשה?

אתה צריך להגיש מועמדות על ג 'ונסון Cornell Tech MBA אם יש לך תשוקה עבור הטכנולוגיה ואת רוח יזמית. נדרשת חוויה דיגיטלית חזקה, עם רקע במדע והנדסה המועדפת. רקע דיגיטלי יכול לכלול פעילויות כגון שיווק דיגיטלי, עיצוב, פיתוח תוכנה, אב טיפוס ופעילויות קשורות אחרות. בסך הכל, ועדת הקבלה מצפה כל מועמד להיות הוגה ביקורתי, מנהיג הוכיח, Communicator חזק פותר בעיות. ועדת הקבלה מקבלת את החלטותיה על סמך הישגים אקדמיים קודמים, הישגים מקצועיים, אופי והבטחה מקצועית.

תואר שני במינהל עסקים ותואר שני במנהל עסקים מוצע גם באיתקה על ידי סמואל קרטיס ג 'ונסון בוגר בית הספר לניהול באוניברסיטת קורנל עבור אנשי מקצוע המחפשים פיתוח מנהיגות וניהול מומחיות, ולא טבילה חווייתית של Cornell Tech בטכנולוגיה ויזמות.

נושאים מכוסים

 • מדע נתונים
 • שיווק דיגיטלי
 • מודלים עסקיים
 • מימון ההפעלה
 • אסטרטגיה טכנולוגית
 • משא ומתן

קורס מהודר

iTrek

קרדיטים 1.50

תכנית ה- MBA MBA בולטת בחוויות הלמידה הפרואקטיביות והמעשיות של התלמידים באמצעות פרויקטים ואינטראקציות עם חברות הזנק, חברות טכנולוגיה גדולות וחברות המפעילות טכנולוגיות משבשות. הטרק לישראל נמצא בתחום הזה. מטרתו העיקרית של המסע היא לערב סטודנטים באופן פעיל ומשמעותי עם חברות בכלכלה הדיגיטלית; להבין את האתגרים הניצבים בפניהם; אינטראקציה וניסיון בעבודה עם אנשים וסטארט-אפים מתרבות אחרת, וכדי לקבל תובנה שתסייע לתלמידים בחיים המקצועיים שלהם. לקראת הטיול, הסטודנטים עובדים בצוותים על פרויקט ייעוץ עם סטארט-אפ ישראלי, כדי לסייע בפתרון חלק מהאתגרים שפניהם ניצבים בפני החברה. במהלך המסע עצמו, התלמידים מבקרים את החברות ומציגים את הפתרון שלהם לסטרט-אפ, אחרים בכיתה iTrek, ואורחים חיצוניים כגון קרנות הון סיכון, משקיעים מלאכים, ובנקאים.

קריירה בשדה

 • מנהל מוצר
 • מנהל שיווק מוצרים
 • מנהל פרוייקט
 • מייסד אתחול

תוכנית הלימודים

ג 'ונסון Cornell Tech MBA מתחיל בקמפוס אוניברסיטת קורנל באיתקה, ניו יורק עם תוכנית אינטנסיבית של עשרה שבועות של הליבה עסקים ומנהיגות החינוך.

בשבוע ה -11 שלך, תעבור לקמפוס של העיר ניו יורק במשך שני סמסטרים של קורסים יזמיים קפדניים, בינתחומיים, חדשניים. בחודש ינואר בין שני הסמסטרים האלה, אתם וחבריכם לכיתה ייסעו לישראל לרשת ולהציג פתרונות עסקיים לחברות סטארט-אפ מקומיות.

בחידוש חינוכי ייחודי Cornell Tech , תוכלו גם להשתתף בחוויית סטודיו מדהימה, שבה תוכלו לפתח את כישורי בניית הצוות שלכם ואת כישורי המנהיגות שלכם תוך פיתוח רעיון מוצר חדש, בהתאם לצרכים האסטרטגיים של ארגון אמיתי ליצור ההפעלה שלך.

מה את לוח הזמנים אולי תיראה

בקיץ, תוכל להניח את הבסיס שלך MBA ​​MBA על קמפוס אוניברסיטת קורנל ב Ithaca עם אינטנסיבית 10 שבועות התוכנית של הליבה עסקים קורסי מנהיגות.

בסמסטר הסתיו, תעבור לקמפוס NYC של Cornell Tech . אתה בדרך כלל לבלות את הבוקר שלך על קורסים הקשורים ליזמות טכנית אחר הצהריים שלך עובד על צוות מבוסס פרויקטים ב Product Studio ו Startup רעיונות וללמוד ממקור ראשון בתעשייה של מנהיגים בתעשייה ב אולפן.

בתחילת ינואר תיסע לישראל במסע של עבודה ברשת וייעוץ. תוכלו לבלות את שארית האביב בחזרה על Cornell Tech NYC עם קורסים בבוקר עוד יותר על יצירה וניהול של חברות סטארט-אפ ופרויקטים מבוססי צוות בסטארט-אפ סטודיו וניהול מוצרים בשעות אחר הצהריים.

יישום ציר זמן

יישום 2018-2019 יהיה זמין ביום שלישי, 1 באוגוסט 2017. מועדים היישום הם כדלקמן:

סיבוב 1 - יום חמישי, 5 באוקטובר, 2017 בשעה 11:59 שעון ניו יורק

סיבוב 2 - יום רביעי, 15 בנובמבר, 2017 בשעה 11:59 ET

סיבוב 3 - יום רביעי, 10 בינואר 2018 בשעה 11:59 שעון ניו יורק *

סיבוב 4 - יום חמישי, 15 בפברואר, 2018 בשעה 11:59 ET

בקשות שהוגשו לאחר 15 בפברואר 2018 ייבדקו על בסיס מתגלגל.

החלטת מלגות: כל המועמדים להתקבל ייחשבו למלגות המבוססות על הכשרון בהתבסס על חוזק הבקשה שלך להתקבל.

* מלגה: כדי להיחשב עבור מלגה מבוססי ראוי, מועמדים מעודדים מאוד ליישם עד המועד האחרון 10 ינואר 3 יישום.

דרישות יישום

כדי להיחשב, כל המועמדים חייבים לספק את הדברים הבאים ביישום המקוון שלהם:

קורות חיים

אתה חייב להגיש קורות חיים הנוכחי יחד עם הבקשה שלך. עם השימוש של LinkedIn, תהיה לך אפשרות אוטומטית לאכלס את המידע תעסוקה החינוך המפורטים הפרופיל המקצועי המקוון שלך. ניתן לערוך כל מידע מאוכלס אוטומטית מ- LinkedIn.

יש לציין כי כל המידע שנמסר חייב להיות המידע העדכני ביותר הרלוונטי לגבי השכלה וכל תעודה שלאחר תואר ראשון.

יְצִירָתִיוּת

כאן Cornell Tech , אתה תהיה חלק מסביבה שבה יצירתיות, עומק טכני ומנהיגות חולקים את המושבים ליד השולחן. אנו מעריכים ביטויים של מי אתה ומה שאתה מוסיף לנוסחה זו. ספק דוגמה ליצירה, לסגנון ולעומק הטכני שלך על-ידי שליחת קישור אלינו לעבודה או מתן דוגמא כתובה. הגשת שלך צריך להדגיש את החוויות האישיות שלך להפגין את היצירתיות שלך, מנהיגות ויכולות טכניות.

בפרט, אל תהסס לפרט על פרויקטים שיש לך הושלמה, היבטים יצירתיים וטכניים שלהם; כל חוויות היזמות או מנהיגות; מטרות הקריירה המקצועית שלך; את היתרונות של להיות חלק של המערכת האקולוגית טק בניו יורק; ומדוע ג 'ונסון Cornell Tech MBA הוא בשבילך. אתה יכול פשוט להעלות מסמך Word או PDF עם חיבור, או שאתה יכול לספק קישור לכל סוג של מדיה באינטרנט. זה עשוי לכלול קטעי וידאו, בלוגים או כל ביטוי אחר מולטימדיה שאתה רוצה.

הפניות

אתה צריך לבחור שניים עד שלושה הפניות אשר מכירים את הרקע שלך יש הבנה של איך יש לך למקם את עצמך כדי לבדוק את היכולות שלך. שקול לשאול מנהל הנוכחי או לשעבר, מפקח או לקוח.

ציוני מבחן

או GRE או GMAT נדרשת להתקבל לתואר MBA MBA ג 'ונסון Cornell Tech . כל ציוני הבחינה הרשמיים צריכים להיות מדווחים ישירות לבית הספר למוסמכים של ג'ונסון.

תמלילים

תמלילי מכל מכללה השתתפו בעבר או באוניברסיטה, אשר חייב להיות רשום על הבקשה ואת קורות החיים שלך, נדרשים. אם תתקבל, תידרש להגיש תמליל רשמי ישירות לבית הספר של ג'ונסון לפני הבגרות בחודש מאי.

דמי רישום

עליך להגיש עמלת בקשה שאינה ניתנת להחזר בסך $ 200 כדי להשלים את בקשתך.

תהליך הראיון

תהליך הראיון הוא שני סיבובים בהזמנה בלבד. הסיבוב הראשון הוא ראיון טלפוני של 20 דקות. זמן קצר לאחר מכן, תקבל הודעה אם אתה כבר נבחר לראיון בסיבוב השני בקמפוס. אנו מעודדים ומעדיפים לבוא לקמפוס אם מוזמנים לראיון בסיבוב השני. מידע נוסף לגבי כאשר אנו מציעים את הסיבוב השני ראיונות וכיצד להכין יהיה מועבר ההזמנה.

מועמדים בינלאומיים

תמלילים

יש לתרגם תמלילים שנמסרו לאנגלית לפני ההגשה. עם זאת, אם תתקבל, תידרש להגיש תמליל רשמי בשפה המקורית לבית הספר למוסמכים של ג'ונסון.

דרישות אקדמיות

בתור מועמד בינלאומי, אתה צפוי לקבל תואר baccalaate מ מכללה או אוניברסיטה של ​​מעמד מוכר כי הוא שווה תואר ארבע שנים אמריקאי baccalaureate.

TOEFL ו- IELTS

כל המועמדים חייבים גם להפגין בקיאות בשפה האנגלית. דוח הבחינות בשפה האנגלית נדרש אם שפת האם שלך אינה אנגלית. ה- TOEFL הוא הבחינה המועדפת, אך נקבל את ה- IELTS או את מבחן האישיות של אנגלית.

ניתן לדחות את דרישת ה- TOEFL אם תפגוש לפחות אחד מהקריטריונים הבאים:

 • אתה אזרח יליד ארצות הברית, אוסטרליה, קנדה (למעט קוויבק), אירלנד, ניו זילנד או בריטניה.
 • למדת במשרה מלאה לפחות שנתיים אקדמיות בחמש השנים האחרונות בארצות הברית, באוסטרליה, באירלנד, בניו זילנד או בבריטניה, או בהוראת השפה האנגלית בקנדה או בדרום אפריקה. עליך להגיש תמליל המראה כי השתתפת במכללה באחד המיקומים המאושרים.
Program taught in:
אנגלית
Last updated July 3, 2018
This course is Campus based
Start Date
May 15, 2019
Duration
1 שנה
תכנית מלאה
Price
102,652 USD
המחיר כולל שכר לימוד, עמלות וביטוח בריאות (אינו כולל דיור)
Deadline
בקשת מידע
Round 1 – Wednesday, October 10, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Thursday, November 15, 2018 at 11:59 pm EST. Round 3 – Thursday, January 3, 2019 at 11:59 pm EST
By locations
By date
Start Date
May 15, 2019
End Date
Aug. 31, 2020
Application deadline
בקשת מידע
Round 1 – Wednesday, October 10, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Thursday, November 15, 2018 at 11:59 pm EST. Round 3 – Thursday, January 3, 2019 at 11:59 pm EST

May 15, 2019

Location
Application deadline
בקשת מידע
Round 1 – Wednesday, October 10, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Thursday, November 15, 2018 at 11:59 pm EST. Round 3 – Thursday, January 3, 2019 at 11:59 pm EST
End Date
Aug. 31, 2020

The Johnson Cornell Tech MBA

This is Cornell Tech