המוצעים על ידי: קולנג 'לו המכללה לעסקים

סקירה

היכונו עבור מכון ניהול הפרויקט שלך (PMI) ® הסמכה
עם גראנד קניון אוניברסיטת (GCU) מאסטר של מנהל עסקים (MBA) עם דגש על ניהול פרויקטים, אתה יכול לחזק את הכשירות שלך בשיטות עסקיות יעילות. המוצעים על ידי הקולג 'קולנג' לו של עסקים, תוכנית זו תוכנית ניהול תואר משלבת אסטרטגיות מבוססות מחקר עם יסודות עסקיים לטפח את היכולות שלך בניהול פרויקטים מסורתיים זריז. קורסים כדי להכין אותך לניהול פונקציונלי מוטבע לוגית לאורך התוכנית שלך כדי לתמוך בפיתוח שלך לתוך מנהל הפרויקט מיומן.

ב MBA זה בתוכנית ניהול פרויקטים תואר, אתה לומד את הפונקציות הליבה של מנהל הפרויקט וליישם מושגים המבוססים על מחקר כדי לשפר את היעילות שלך. אתה משתמש במיומנויות הבינאישיים שלך כדי לטפל בכל פונקציה עסקית ולדון בשיטות חדשניות כדי למזער תהליכים ולשפר את הפרודוקטיביות. אם תבחר להמשיך תואר שני של מנהל עסקים עם דגש על ניהול פרויקטים, יש לך גישה הכשרה אקדמית אינטנסיבית כדי לעזור לך להתכונן תהליך הסמכה תחרותי מן המכון לניהול פרויקטים (PMI) ®.

תוצאות תואר

להרוויח MBA שלך ולהתכונן הסמכה PMI שלך
מסורתית, ערב ומקוונת MBA קורסים ניהול פרויקטים ליישר עם המדריך של PMI של ניהול הפרויקט של גוף הידע (PMBOK ® מדריך) והוא עשוי להכין אותך עבור הסמכות הבאות:

עמית מוסמך בניהול פרויקטים (CAPM) ®: הסמכה ברמת הכניסה עבור מתרגלי הפרוייקט. מיועד לאנשי מקצוע עסקיים עם ניסיון פרויקט קטן או לא, הסמכה זו מדגימה הבנה מוגברת שלך של ידע בסיסי, טרמינולוגיה ותהליכים הנדרשים לניהול הפרויקט יעיל.

ניהול פרויקטים מקצועי (PMP) ®: נדרש גלובלית, הסמכה זו חשובה עבור מנהלי פרויקטים המבקשים בתעשייה מוכרת אישורים. זה מדגים את היכולת שלך להוביל ולהוביל פרויקטים.

Agile Certified Practitioner (ACP): מתוכנן עבור מנהלי פרויקטים הפועלים בסביבות נוזל מאוד, הסמכת ACP ממחישה את הידע שלך על ניהול פרויקטים זריז, המשמש לפיתוח מוצרים שאינם סטנדרטיים להתאמה אישית ב- IT, תשתיות והנדסה.

מה תלמד

Real-World MBA ניהול פרויקטים קורסים
MBA בניהול פרויקטים מאיצה את הלמידה שלך באמצעות נושאים ומספר הקורסים:

  • מושגים ואסטרטגיות ניהוליים הקשורות בניהול פעילות בשתי סביבות הייצור ושירות
  • ניהול פרויקטים מסורתי כפי שמוסבר במדריך PMBOK®
  • מושגים המיקרו ואת המקרו רלוונטיים לעסק עכשווי
  • כלים וטכניקות כמוני לשמש מודל פונקציות עסקיות ויישומים
  • שירותים שוטפים לשיווק מושגים, עקרונות ותיאוריות
  • הגדרה, גיבוש וביצוע אסטרטגיה בתוך ארגונים

קריירה תוצאות

קריירה פוטנציאלית עם מיומנויות ניהול פרויקטים מתקדמות
תואר ניהול פרויקטים מציע לך מיומנויות מתקדמות ומכין אותך לקריירה כאנליסט בפרויקט, מנהל פרויקטים, מנהל, מנהל תפעול, מנהל או מנהיג עסקי אחר. מקומות עבודה אופייניים כוללים ישויות עסקיות, ארגוני שירות, חברות הנדסה ו- IT, ארגוני עיצוב וסוכנויות ממשלתיות.

*PMI, PMBOK, CAPM, PMP ו- ACP הם סימנים רשומים של המכון לניהול פרויקטים, Inc.

מיקומיתוכניות

באינטרנט
לרדוף את הדור הבא של החינוך עם תואר מקוון מאוניברסיטת גרנד קניון. להרוויח את התואר עם נוחות וגמישות עם קורסים מקוונים המאפשרים לך ללמוד בכל מקום ובכל זמן. GCU מציע ההנהגה המנוסה הגבוהה ביותר באספקת תוכניות תואר באינטרנט. חברי סגל במשרה מלאה ומדריכי נלווה מאומנים היטב, מצויד עם רקע אקדמי חזק וניסיון מעשי בתחומים שלהם, לתמוך בך בכל צעד ושעל. עוצב עם קריירה מונחה מקצועי בראש, השיעורים המקוונים שלנו לספק סביבה אינטימית שממגרת דיונים מרתקים ומאתגרים. בחר מתוכניות פני המכללות הברורות שלנו, אזורי תעסוקה גבוהה פי דרישה. חוגים להתחיל בתדירות גבוהה.

עֶרֶב
גרנד קניון תוכניות הערב של האוניברסיטה לספק את הדרישות של אנשי מקצוע המעדיפים סביבת למידה אישית. שיעורי הערב שלנו להיפגש רק פעם בשבוע ומציעים אינטראקציה ודיון בכיתה בקולג 'טיפוסית. כיתות הלילה מיועדות מספר מסוים של תלמידים, מתן סביבה חמה וטיפוח שתומכת חווייה מרתקת. במאמר עוקבה בערב, תוכלו להתקדם דרך תוכנית התואר שלך עם אותו לכיתה הקריירה אופקים, מתן הזדמנות ליצור קשרים ליצור מערכות יחסים שהן מעבר בכיתה. חוגים להתחיל בתדירות גבוהה במקומות שונים, כולל בקמפוס הראשי שלנו.

באינטרנט ובתוכניות הערב

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 9 תוכניות שמוצעות על ידי Grand Canyon University »

קורס זה הוא מקוון, מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2020
Duration
בקשת מידע
תכנית חלקית
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2020
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2020
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2020
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2020
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2020
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2020

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date