המוצעים על ידי: קולנג 'לו המכללה לעסקים

סקירה

להגדיל את ההזדמנות שלך עם MBA בשיווק
השגת מיומנויות להתחרות על תפקידים ארגוניים ברמה גבוהה במיתוג ופרסום עם מאסטר של אוניברסיטת גרנד קניון של מנהל עסקים (MBA) עם דגש בשיווק. המוצעים על ידי קולג 'קולג' קולג 'עסקים, זה MBA מקוון בתוכנית שיווק משלבת טכנולוגיה מחקר מלומד כדי לעזור לך להשפיע על השיווק הארגוני. עם תוכנית הלימודים מוטבע בפיתוח אסטרטגיה, תוכנית זו מטפחת את רוח היצירה שלך ומעודד פרקטיקות אתיות בשירות שלך.

בתואר MBA בשיווק תואר, אתה מנתח את המגמות הנוכחיות ונושאים מול תאגידים בינלאומיים. להתחיל אסטרטגיות למקד לשווקים שונים על ידי השוואת שפה, אסתטיקה, דתות, מנהגים עסקיים עמדות על מושגים שיווק ואסטרטגיות נחקרות. בקיצור, סביבות מגרה למידה אקדמית, לדון באסטרטגיות ניסוח וביצוע בארגונים וקיימים בשוק העולמי. מחקר פונקציות מחלקתיות מתוך עמדה ניהולית, ולדון התנהגויות וטכניקות הנם בעלי השפעה ולאמץ מגוון.

תוצאות תואר

מנהיגות משרת המחקר
במנהל עסקים זה בתוכנית השיווק, מושם דגש על השפעת השיווק על הכלכלה העולמית ועל צמיחה ארגונית, תכנון וניהול. אתה משתמש בכישורים הבין אישיים שלך כדי לטפל בכל פונקציה עסקית ולדון בשיטות חדשניות כדי לתרגל שיווק שירותים, שיווק בינלאומי וניהול.

מה תלמד

האץ את הידע השיווקי שלך
MBA מקוון בשיווק מאיצה את הלמידה שלך באמצעות נושאים ומספר הקורסים:

  • מושגים ואסטרטגיות ניהוליים הקשורות בניהול פעילות בשתי סביבות הייצור ושירות
  • ניהול הפונקציה השיווקית, ניתוח שוק סביבתי וכן תכנון שיווקי, אסטרטגיה ובקרה
  • מושגים המיקרו ואת המקרו רלוונטיים לעסק עכשווי
  • כלים וטכניקות כמוני לשמש מודל פונקציות עסקיות ויישומים
  • שירותים שוטפים לשיווק מושגים, עקרונות ותיאוריות
  • יישום מושגי שיווק שירותים בפועל בפועל באמצעות ניתוח מקרה פרויקטים חיצוניים

קריירה תוצאות

לקדם את הקריירה שלך עם כישורי מנהיגות מתקדם
שיווק MBA מציע לך מיומנויות מתקדמות ומכין אותך להמשיך קריירה כמו מנהל שיווק, מנהל, מנהל או מנהיג עסקי אחר. כותרות עבודה אופייניות כוללות סגן נשיא של שיווק, מנהל שיווק או מנהל בכל סוגי העסקים והשירותים.

מיקומיתוכניות

באינטרנט
לרדוף את הדור הבא של החינוך עם תואר מקוון מאוניברסיטת גרנד קניון. להרוויח את התואר עם נוחות וגמישות עם קורסים מקוונים המאפשרים לך ללמוד בכל מקום ובכל זמן. GCU מציע ההנהגה המנוסה הגבוהה ביותר באספקת תוכניות תואר באינטרנט. חברי סגל במשרה מלאה ומדריכי נלווה מאומנים היטב, מצויד עם רקע אקדמי חזק וניסיון מעשי בתחומים שלהם, לתמוך בך בכל צעד ושעל. עוצב עם קריירה מונחה מקצועי בראש, השיעורים המקוונים שלנו לספק סביבה אינטימית שממגרת דיונים מרתקים ומאתגרים. בחר מתוכניות פני המכללות הברורות שלנו, אזורי תעסוקה גבוהה פי דרישה. חוגים להתחיל בתדירות גבוהה.

עֶרֶב
גרנד קניון תוכניות הערב של האוניברסיטה לספק את הדרישות של אנשי מקצוע המעדיפים סביבת למידה אישית. שיעורי הערב שלנו להיפגש רק פעם בשבוע ומציעים אינטראקציה ודיון בכיתה בקולג 'טיפוסית. כיתות הלילה מיועדות מספר מסוים של תלמידים, מתן סביבה חמה וטיפוח שתומכת חווייה מרתקת. במאמר עוקבה בערב, תוכלו להתקדם דרך תוכנית התואר שלך עם אותו לכיתה הקריירה אופקים, מתן הזדמנות ליצור קשרים ליצור מערכות יחסים שהן מעבר בכיתה. חוגים להתחיל בתדירות גבוהה במקומות שונים, כולל בקמפוס הראשי שלנו.

באינטרנט ובתוכניות הערב

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 9 תוכניות שמוצעות על ידי Grand Canyon University »

קורס זה הוא מקוון, מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2020
Duration
בקשת מידע
תכנית חלקית
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2020
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2020
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2020
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2020
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2020
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2020

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date