המוצעים על ידי: קולנג 'לו המכללה לעסקים

סקירה

להרוויח תואר שני שלך מנהיגות
לפתח את הביטחון והחלטיות של מנהיג בכיר. במנהל עסקים (MBA) עם דגש על תוכנית למנהיגות, אתה לומד את העקרונות של ניהול ובניית העסק שלך, תוך דגש על אפשרות מנהיגות מכין אותך להוביל את הצוות שלך. בתוכנית זו, המוצעים על ידי קולנג 'לו המכללה לעסקים, לך לטפח את הכישורים ואת התכונות כדי לסייע לך בצורה אתית לנהוג שינוי יעיל, ייצור וצמיחה.

MBA זה בתוכנית מנהיגות כוללת מגוון רחב של נושאים רלוונטיים תאגידים המאה ה -21. סקור את יסודות העסק, כולל כספים, חשבונאות, כלכלה ומחקרים כמותיים, בנוסף לניהול הפעילות. בסביבות למידה דינאמיות קטנות, אתה מעריך תפקידים מחלקתיים מעמדה ניהולית ודן באסטרטגיות חדשניות עם סגל מומחים ואנשי מקצוע בעלי רקע ופרספקטיבות מגוונים. הקורס הסופי מנחה אותך בשיטות עבודה מומלצות המסייעות לך לתמרן באמצעות שלבי פיתוח, צמיחה ושינוי בארגון שלך.

תוצאות תואר

מנהיגות משרת המחקר
בתוכנית זו תואר MBA למנהיגות, אתה מקבל הבנה של עסקים, הנהלה ומנהיגות. סקור את המרכיבים המבדילים בין מנהיגי המשרתים לבין התהליך כדי ליצור מערכת תלותית, פרודוקטיבית. חקור תקשורת מנהיגות ואסטרטגיות לבניית סינרגיה בין חברים, לפתח תרבות ארגונית חזקה לבנות ארגון בעל ביצועים גבוהים.

מה תלמד

גלה MBA שלנו בתוכנית הלימודים מנהיגות
MBA במנהיגות בוחן מגוון רחב של נושאים ומטרות למידה:

  • מושגים חשבונאיים ניהוליים ונהלים לדיווח פנימי, התנהגות עלות, מערכות, תקצוב והערכת ביצועים
  • החלטות עסקיות פיננסיות, לרבות חיזוי, פיתוח פרופורמות, ניהול הון חוזר וגיוס כספים
  • מודלים ומנהיגות מנהיגות מוערכים באמצעות מגוון של תובנות ונקודות מבט
  • טיפוח וקידום נהלים עסקיים אתיים וחברתיים
  • תכנון, ביצוע והגדרת אסטרטגיות בתוך ארגונים

קריירה תוצאות

לקדם את הקריירה שלך עם כישורי מנהיגות מתקדם
זה תואר MBA למנהיגות מספק לך את הכישורים הדרושים כדי לפתח ולצבור ביטחון עצמי בהנהגה שלך. קריירה אופיינית לבוגרי תואר שני במנהל עסקים במנהיגות, מנהלים, מנהלים או מנהיגים בכל סוגי העסקים או ארגוני השירות.

מיקומיתוכניות

באינטרנט
לרדוף את הדור הבא של החינוך עם תואר מקוון מאוניברסיטת גרנד קניון. להרוויח את התואר עם נוחות וגמישות עם קורסים מקוונים המאפשרים לך ללמוד בכל מקום ובכל זמן. GCU מציע ההנהגה המנוסה הגבוהה ביותר באספקת תוכניות תואר באינטרנט. חברי סגל במשרה מלאה ומדריכי נלווה מאומנים היטב, מצויד עם רקע אקדמי חזק וניסיון מעשי בתחומים שלהם, לתמוך בך בכל צעד ושעל. עוצב עם קריירה מונחה מקצועי בראש, השיעורים המקוונים שלנו לספק סביבה אינטימית שממגרת דיונים מרתקים ומאתגרים. בחר מתוכניות פני המכללות הברורות שלנו, אזורי תעסוקה גבוהה פי דרישה. חוגים להתחיל בתדירות גבוהה.

עֶרֶב
גרנד קניון תוכניות הערב של האוניברסיטה לספק את הדרישות של אנשי מקצוע המעדיפים סביבת למידה אישית. שיעורי הערב שלנו להיפגש רק פעם בשבוע ומציעים אינטראקציה ודיון בכיתה בקולג 'טיפוסית. כיתות הלילה מיועדות מספר מסוים של תלמידים, מתן סביבה חמה וטיפוח שתומכת חווייה מרתקת. במאמר עוקבה בערב, תוכלו להתקדם דרך תוכנית התואר שלך עם אותו לכיתה הקריירה אופקים, מתן הזדמנות ליצור קשרים ליצור מערכות יחסים שהן מעבר בכיתה. חוגים להתחיל בתדירות גבוהה במקומות שונים, כולל בקמפוס הראשי שלנו.

באינטרנט ובתוכניות הערב

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 9 תוכניות שמוצעות על ידי Grand Canyon University »

קורס זה הוא מקוון, מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2019
Duration
בקשת מידע
תכנית חלקית
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date