בעל תואר שני במינהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

באקלים כלכלי מאתגר ומורכב, קיים ביקוש הולך וגדל למנהיגים עסקיים רעיוניים, יזמיים ואחראיים, עם הכישורים הנדרשים, ההבנה והחשיבה כדי להתמודד עם האתגרים הקשים הניצבים בפני ארגונים מכל הגדלים. MBA שלנו נועד לפתח ולשפר את כישורי המנהיגות האסטרטגית שלך כדי לנהל את הביקוש הזה.

פרטי הקורס

אתה לחקור נושאים שישפרו את הידע שלך מושגים מרכזיים, כמו גם את האפשרות ליישם מיומנויות ישירות כדי להוסיף ערך למקום העבודה שלך, או עבור אלה הלומדים במשרה מלאה איתנו, להוסיף ערך על ידי עבודה על פרויקטים בזמן אמת עם השותפים שלנו, לתרום לארגון ולשפר את הפיתוח שלך. על ידי לימוד MBA שלנו, אתה לא רק לזכות בעל שם בעל שם עולמי אבל תוכל לפתח מיומנויות היזמות והמנהיגות כדי להשפיע מיידית על מקום העבודה. אם אתם שואפים לתרום תרומה משמעותית לארגון שלכם ולחברה באופן כללי יותר על ידי מובילים ברמה אסטרטגית, זה כמובן בשבילך. עם השלמת תוכנית MBA אתה:

 • לחשוב ולפעול באופן יזמי כדי להוביל בתנאים לא בטוחים ומשתנים במהירות בסביבה העסקית העולמית.
 • להיות מנהיג אחראי המסוגל לעבוד עם מגוון צוותים מגוון, בהקשרים תרבותיים מגוונים.
 • להיות בינלאומי בהשקפתך ולהבין את האתגרים וההזדמנויות שהסביבה העסקית הגלובלית מציגה לעסקים.
 • הבנה מעמיקה של תפקידי העסק והערכת החשיבות של שיתוף פעולה פונקציונאלי להשגת יעדים ארגוניים.
 • היה מתרגל בהשתקפות עצמית עם מודעות חריפה לזהותך העצמית וערכייך.
 • להבין את חשיבות תפקידו של העסק בחברה.

שימו לב כי מצב הלימודים במשרה חלקית קשור לתואר שני במנהל עסקים (MBA), בעל תואר שני בחטיבת הביניים. אתה יכול ללמוד במשרה חלקית במנהל עסקים דרך מסלול שאינו החניכות שבו תלמד לצד תלמידים בעקבות Pathway החניכות.

מבנה הקורס

מודולי ליבה

 • סוגיות שוטפות בעסקים ובחברה
 • מנהיגות יזמית
 • אסטרטגיה גלובלית: אתגרים וחירות
 • מובילים את עצמך ואת האחרים
 • תואר שני במנהל עסקים
 • ארגון בר קיימא

המודולים המוצעים עשויים להשתנות.

איך אתה לומד

מגוון של שיטות למידה משמש לפיתוח הידע וההבנה שלך, כולל סדנאות, טיולים שדה, מקרים חיים פרויקטים ופרויקטים, סימולציות, ערכות למידה פעולה ומגוון של שיטות מעורבב, תוך שימוש בטכנולוגיות למידה העדכנית ביותר.

התוכנית שמה דגש על ההקשר הגלובלי של העסק. אתה לומד באופן אותנטי עם ודרך עמיתים שלך לפתח פתרונות לאתגרים אסטרטגיים בארגונים. אתה לוקח על עצמו חוויית למידה בינלאומית שבמהלכה אתה משלים פרויקט הדורש ממך ליישם את הידע שלך לאתגר עסקי אסטרטגי חי כחלק ממודול אסטרטגיה גלובלית: אתגרים ומודעות.

MBA שלנו הולך מעבר הידע העסקי. ההתמקדות העיקרית שלו היא ביישום ידע באמצעות התמודדות עם אתגרים אסטרטגיים. תוכלו לפתח את יכולות המנהיגות שלך באמצעות המודול המוביל עצמך ושל אחרים במהלכם אתה לומד על עצמך, על הערכים שלך ועל האמונות וכיצד אתה נתפס על ידי אחרים. באמצעות אימון ערכות פעולה למידה, לך לשפר את היכולות שלך כמנהיג אסטרטגי להשפיע באופן חיובי על אלה סביבך.

גישת מחקר המבוססת על הוראה מחלחלת לתוכנית, וחושפת אתכם למנהיגות החשיבה העדכנית ביותר בהיבטים של יזמות, מנהיגות וניהול ותחומים אחרים באמצעות המודלים הרב-תחומיים השוטפים במודלים עסקיים וחברה. גישה מחקרית זו מבוססת על מחקר אקדמי וכוללת מחקר מקצועי ויישומי, הודיע ונמסר על ידי רשת ענפה של אנשי מקצוע העוסקים בתוכנית באמצעות הרצאות אורח ופרויקטים.

איך אתה מוערך

התוכנית מאמצת מגוון של שיטות הערכה מעצבות וסיכוםיות שיתאימו לדרישות ולדרישות של האופי המיושם של התוכנית. אלה כוללים דוחות עסקיים, ניתוח מקרה, מצגות, הערכות אבחון עצמי, דוחות רפלקטיביים הצעת מחקר ועבודה קשורה.

אפשרויות קריירה

בדרך כלל בוגרי לעבור לניהול כללי או בכיר ותפקידי מנהיגות אסטרטגית, יועצים פנימיים / פרויקטים מנהיגות הפרויקט או לתפקידים חיצוניים ייעוץ. אתה בונה על ניסיון העבודה הקיים שלך ואת הכישורים, ואת התוכנית משפר את היכולת להוביל ולנהל את השינוי.

דרישות כניסה

אתה חייב להיות בוגר בהצטיינות בכל משמעת, עם מינימום של 2.2 המתקבל מאוניברסיטה מוכרת, או להחזיק בעל הכשרה מקצועית מקבילה מקובל על בית הספר עסקים Teesside University . כמו כן, יש לך מינימום של שנתיים, רמת בוגר, ניסיון עבודה במשרה מלאה בתפקיד רלוונטי (כגון ניהול / ניהול / מקצועי / יכולת פיקוח).

אתה עדיין עשוי להיחשב כניסה אם אתה לא עומד בקריטריונים אלה אם יש לך ניסיון ניהולי משמעותי ו / או שיא של הישג בעסקים ומנהיגות.

בהינתן הגישה המבוססת על עבודה להערכה העומדת בבסיסה של תכנית זו, קיימת ציפייה כי המועמדים מועסקים כיום (עדיף בתפקידים ניהוליים) ויכולים להתייחס לתפקידיהם ולארגוניהם בסיום הערכותיהם.

תלמידים ששפתם הראשונה אינה אנגלית חייבים להוכיח בקיאות בשפה האנגלית המקבילה ל- IELTS 6.5.

מעמד מתקדם

מועמדים אשר סיימו רמה 7 ברמה העסקית האחרונות הקשורים בנושא עשויים להיות מוצעים מתקדמים לעמוד על התוכנית. לאור מגוון רחב של כישורים מקצועיים מגוון מגוון של ערך האשראי עבור כישורים אלה, יישומים ייחשב על בסיס אישי לאחר הכרה של האוניברסיטה של תהליך הלמידה מראש.

למידע נוסף אנא עיין בדרישות הכניסה בסעיף הקבלה שלנו.

מועמדים בינלאומיים יכולים לגלות אילו כישורים הם צריכים על ידי ביקור במדינתך.

שימו לב כי מצב הלימודים במשרה חלקית קשור לתואר שני במנהל עסקים (MBA), בעל תואר שני בחטיבת הביניים. אתה יכול ללמוד במשרה חלקית במנהל עסקים דרך מסלול שאינו החניכות שבו תלמד לצד תלמידים בעקבות Pathway החניכות.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

At Teesside University, we offer a broad range of flexible, online and open learning courses designed to fit around you and your other commitments, putting you in control of pace and place.

At Teesside University, we offer a broad range of flexible, online and open learning courses designed to fit around you and your other commitments, putting you in control of pace and place. קרא פחות