אמן בכיר במנהל עסקים - EMBA

כללי

תיאור התכנית

תוצאות תוכנית EMBA:

הקורסים EMBA UBIS המוצעים בערבים לעבודה מקצוע התוכנית מעניקה לתלמידים הזדמנות לזכות בהשכלה עסקים מיושם בתוך סביבת למידה דינמי ורב-תרבותית. התכנית לא רק משפרת את יכולות קבלת החלטות של תלמידים על ידי מתן תשתית עסקית פונקציונלית, זה גם משפר אנליטיים, התקשורת שלהם, ומיומנות טכנולוגית. EMBA מ UBIS נותן לך את הכישורים הדרושים כדי לקחת על עצמו מאמצע ועד בכיר ניהול ברמה תפקידים ניהוליים בעולם התאגידים. הבוגרים שלנו יצטרכו את הביטחון כדי להמשיך בקריירה בעמדות סמכות במגזר הפרטי, במנהל ציבורי, ארגונים בינלאומיים או ארגונים לא-ממשלתיים.

מבנה התוכנית:

כדי לקבל מאסטר ההנהלה למנהל עסקים (EMBA), התלמידים צריכים להרוויח 48 ש"ש סמסטר, אשר תהיה שווה 16 קורסים, כולל עבודת גמר, מעל 15 חודשים ללימודים במשרה מלאה. הלימודים כוללים קורסים ראשוניים (30 ש"ש), בתוספת קורסי בוגר (48 ש"ש).

פרופיל של כמה פרופסורים שלנו:

DG לשעבר פומרי, LVMH שווייץ; סגן נשיא ארה"ב לשעבר - המזרח התיכון ואפריקה ב PepsiCola בינלאומי; מייסד ושותף מנהל ב- O plc; ראש לשעבר של שירות החדשות WWF / מנהל תקשורת, הבינלאומי WWF.

המסמכים הדרושים ליישום (לחצו כאן):

1) מלא בקשה (כולל מסמכים תומכים בהמשך)

2) שלח תמליל באוניברסיטה מוסמך הרשמי שלך (תעתיק הסופי של הציונים וקורסים) ועותק של תעודת רשמי באוניברסיטה שלך. זה כולל תמלילים רשמיים לכל למדו באוניברסיטות. 

3) העתק של קורות חיים / חידוש ו / או עבודת תעודת המפרט הישגיך המקצועיים

4) תלמידים הזקוקים אשרת סטודנט שוויצרי ללימודים על-האדמה, חייב גם להגיש את המסמכים הבאים, נדרש על ידי שלטונות שווייץ, בנוסף, פריטים 2 המפורטים לעיל.

  • דוחות בנק מראים לפחות CHF9'000 או שווה ערך
  • צילום של דרכון בתוקף
  • תכנית לימודים המציינת מדוע התלמיד בחר בשוויץ, למה ז'נבה, למה UBIS, מה התלמיד מתכנן ללמוד, כמה זמן זה ייקח, ובאיזו מידה (ים) התלמיד מתכוון להשיג, ואת התוכניות של התלמיד לעזוב בשוויץ לאחר ההשלמה שלו / לימודיה 

 5) TOEFL או תוצאות בחינת מיקום אנגלי רשמיות אחרות (אם הלימוד הקודם שלך לא היה באנגלית או ללא דוברי אנגלית כשפה אם). יש כל התוצאות שהוגשו למשרדנו ישירות מסוכנות הבדיקות. 

6) שים בעמלת יישום CHF100 להחזרה

הערה: עותקים של מסמכי הבקשה ותמיכה ניתן לשלוח בדואר אלקטרוני אל: admissions@ubis-geneva.ch, ואחריו המקור בדואר.

עדכון אחרון: ינואר 2017

אודות בית הספר

UBIS University is an internationally accredited, Swiss private university located in Geneva, Switzerland and offers Bachelor (dual Swiss/U.S.) and Master degrees in Business Administration and Intern ... קרא יותר

UBIS University is an internationally accredited, Swiss private university located in Geneva, Switzerland and offers Bachelor (dual Swiss/U.S.) and Master degrees in Business Administration and International קרא פחות