קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים לאוניברסיטת ורמונט בית הספר למנהל עסקים. אנו מכינים את התלמידים להיות מנהלים אחראים בכלכלה גלובלית קיימא דינמי, ביניהם ומורכבת.

חברי הסגל שלנו מצטיינים בחינוך, מחקר, ובפועל בתחומם ולהציע תכנית לימודים תובעניים שמפתחת כישורים אנליטיים כמותיים ורעיוניים חזקים.

בית הספר של UVM למנהל עסקים מחנך המנהלים אחראים להצלחה ב,, רב-בעלי עניין הגלובליים מורכבים וסביבות ברות קיימא. הסטודנטים וחברי הסגל שלנו הם מתלהב בניית ארגונים וחברה טובה יותר טובים יותר.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

1-year MBA

University of Vermont, School of Business Administration

אוניברסיטת התכנית של ורמונט החדש קיימא יזמות MBA (SEMBA) של מכינה את התלמידים ליצירת הזדמנויות עסקיות רווחיות ובר קיימא בעולם עובר שינוי מתמיר. ... [+]

One-Year קיימא היזמות MBA

האם אתה מסתפק רק "עסקים כרגיל" או שאתה מישהו שהוא מעוניין בעסק כדי לשנות את העולם? אוניברסיטת התכנית של ורמונט החדש קיימא יזמות MBA (SEMBA) של מכינה את התלמידים ליצירת הזדמנויות עסקיות רווחיות ובר קיימא בעולם עובר שינוי מתמיר. אנחנו מחפשים אנשים כמוך - אנשים לא תוכן לעשות דברים בדרך שהם תמיד עושים, גורם הפרעות, ממציאים ויזמים בעלי חזון. מנהיגים שחושבים אחרת ויודעים שיש דרך טובה יותר לעשות עסקים, ושמוכנים לצאת לחינוך עסקי שיכין אותם לחיות בצורה שונה, יובילו באופן שונה ורווח שונה. אנחנו קראנו לזה היזמות MBA בר קיימא, וכן, זה שונה - לא MBA כרגיל.... [-]

ארצות הברית ברלינגטון
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית