קרא את התיאור הרשמי

המסר של האוניברסיטה

המשימה של אוניברסיטת המזרח-מערב הרפואה היא להכין בוגרים מוסמכים של תוכניות תעודה ותואר בבריאות משלימה ושדות רפואה המזרחיים, המאפשרים לבוגרים לקדם את הידע שלהם ולהיכנס או לשפר את אפשרויות הקריירה שלהם בעמדות שיהיה להגדיל בריאות אמריקנית מסורתית אכפת שירותים על ידי מתן אפשרויות לרווחת לקוחות או חולים.

יכולות ליבה

הדוחות המוסדיים Core ההתמחות הם מחויבות לתלמידים ולציבור כי הסגל וצוות יעבדו עם תלמידים, כך שהתעודה שלהם או תואר מאוניברסיטת המזרח-מערב הרפואה תייצג ידע, מיומנויות, ועמדות המשתקפים בתחום הליבה אזורים. יכולות הליבה הן תוצאות ש, כאשר מילאו, יובילו למימוש המשימה של המוסד.

להפגין עניינית מומחיות

סטודנטים יפגינו רכישת הידע ומיומנויות בתחום הנבחר שלהם של מחקר, מתאים לתואר או התעודה שלהם, ברמה שמכינה אותם להיכנס לתעסוקה או משפרת את הידע מקצועי, הכישורים והיכולות שלהם. נתוני תעסוקה: מדידה.

לחשוב באופן ביקורתי

סטודנטים לנתח ולפתור בעיות, להעריך רעיונות ושיטות, הערכה ולצפות את תוצאות המבוססים על עקרונות הבסיסיים ביחס לתחום מסוים של מחקר; וברמות תואר מתקדמות, תלמידים לפרש מחקרים מדעיים, לאמת את הסבירות של מסקנות, לחקור חלופות, להכיר שונה פרספקטיבות, ולהתאים את רעיונות ושיטות למצבים חדשים. מדידה: סיום בהצלחה של קורסים ו / או במרפאה עם מחקרי מקרה ותרגילים בפתרון בעיות.

לתקשר ביעילות

תלמידים לבטא את עצמם בצורה ברורה ומהורהר בדיון עם לקוחות או חולים, עמיתים, ואנשי מקצוע רפואיים אחרים. מדידה: סיום בהצלחה של קורסים ומרפאת.

למידה תרגול חיים ארוכה

סטודנטים יפגינו הערכה ללמידה לאורך חיים על ידי זיהוי וavailing עצמם של משאבים והזדמנויות לתעסוקה או שיפור מקצועי. מדידה: דיווחים עצמי מתלמידים; נוכחות באירועי UEWM; ממשיך תכנית DAOM

הגעה מודעות גלובלית

תלמידים יכירו הם חברי קהילה מקומית והעולמית. הם יכבדו ולהסתגל לגיוון חברתי, לשוני והתרבותי של עמיתים, מטופלים או לקוחות. מדידה: סיום מוצלח של המרפאה והסתגלות לסביבת UEWM.

לנהוג באחריות ואתית

סטודנטים יבחרו התנהגויות ולקבל החלטות באופן שישקף את הערכתם וההבנה של האחריות המשפטית והמוסרית שלהם בסביבה מקצועית. מדידה: סיום מוצלח של המרפאה.

יתרונות אוניברסיטה

אנו מחויבים לתמיכה בכל התלמידים שלנו בהשגת מטרותיהם ולממש את חלומותיהם. אנו מבינים את החשיבות וערך של שמירה על שלמות ברמה מנהלית, תוך שמירה על סביבת למידה ידידותית ומהנה.

UEWM מציע חינוך מוצק בTCM על ידי בחירת מדריכים מנוסים וידע רבים המוקדשים למקצוע ההוראה שלהם והלמידה של תלמידים. האוניברסיטה שלנו מציעה שילוב של הרצאה והתמחות קלינית לסטודנטים לשלוט ולהקים הלמידה שלהם. חברי הסגל שלנו נבחרו לחינוכם המקצועי, ניסיון קליני והוראה, ומסירות לחינוך ולפיתוח של TCM. שיעורים אקדמיים בתכנית ליבת TCM והכשרה קלינית מלמדים בדרך כלל על ידי תרגול אנשי מקצוע שיש להם ממוצע של עשרים שנות ניסיון קליני.

ההכשרה הדידקטית וקלינית האינטנסיבית שלנו מבטיחה את הרמה הגבוהה של מיומנות וביטחון הבוגרים שלנו צריכים. UEWM בוגרים להשיג ציונים גבוהים חולף בשתי בחינת רישוי מדינת קליפורניה ובחינת ההסמכה הלאומית.

UEWM מציע לימודים בחו"ל תכנית ומחליפה את פעילות עם אוניברסיטת בייג'ינג לרפואה הסינית, אנחווי מכללה לרפואה הסינית וארוכה ג'יאנג אוניברסיטת רפואה הסינית Hei. תכנית המחקר שלנו בחו"ל עם אוניברסיטאות אלה מציעה הזדמנות ללמוד עם אדונים בלב התרבות שהולידה את התרופה הזו. האוניברסיטה קשורה לברית של בריאות הבינלאומית וריפוי לקידום בריאות וריפוי.

UEWM מציע תכנית מיוחדת תעודה באסיה עבודת גוף המטפל והשתלמויות (CEU) שאושר על ידי דירקטוריון קליפורניה הדיקור. CEU יאפשר לבוגרים ומתרגלים מורשים לשמור על קשר עם המגמות האחרונות ומחקר הנוכחי בתחום.

אנו מציעים גם תכנית תשלום שכר הלימוד גמישה, שבו התשלומים הם ללא ריבית ותכנית ההלוואות זמינות גם על פי דרישה.

אנו מציעים לוח זמנים גמישים עם שיעורי יום, ערב וסוף השבוע באנגלית ובסינית לאו במשרה מלאה או סטודנטים במשרה חלקית. התכנית במשרה מלאה לוקחת כ 3 שנים והתכנית החלקית לוקחת בערך 8 שנים להשלמה. תלמידים רבים עשויים לקחת שיעורים כתכנית ללא תואר, שבו אתה יכול ללמוד את הידע ומיומנויות כדי לשפר את האיכות של בריאות לך ולמשפחתך. בית הספר שלנו מציע מדיניות קבלת גלגול, שמתחילה בחודשי ינואר, מאי, וספטמבר של כל שנה.

אנחנו ברשת עם בתי חולים ומרכזים רפואיים עם תוכניות דיקור להזדמנויות תעסוקה לבוגרים שלנו. הבוגרים שלנו מקבלים ללא הרף הטבות כגון טיפולים במרפאת וסמינרים לימודי ההמשך נדרשים על ידי דיקור קליפורניה המועצה למתרגלים ברישיון.

הסטודנטים שלנו מורכבים מתלמידים מכל קבוצות הגיל והרקע תרבותי ואתני שונים. הסטודנטים שלנו מורכבים מרופאים, כירופרקטורים, אחיות, פיזיותרפיסטים, מרפא בעיסוי, מהנדסים, מורי בית הספר, אמנים, שינניות, עורכי דין, רוקחים, מלצרים, כמו גם אנשים שרק סיימו שנתיים של מכללה ללא כל רקע רפואי.

גודל הכיתה שלנו הוא קטן מספיק כדי שתוכל לקבל את תשומת לב אישית, ובכך לעזור לך להטמיע את הנושא, עדיין גדול מספיק כדי לאפשר לגירוי אינטראקציות קבוצה.

האוניברסיטה היא מקצועית כדי לספק סביבת עבודה שקטה וממוקדת-נועד פנג שואי. האוניברסיטה היא נגישה בקלות מכבישים המהירים עיקריים, כבישים, ותחבורה ציבורית; חניה במגרש האוניברסיטה היא בחינם.

אנחנו נמצאים ליד מרכז העיר Sunnyvale, קליפורניה, בלב עמק הסיליקון. Sunnyvale הוא אחת הערים הבטוחות ביותר בארה"ב עם שמש בכל ימות שנה ובסביבות שכונה איכותיות. Sunnyvale קרוב לחופים נהדרים והרים יפים. לדברי KTSF / ערוץ 26 ועיתון WorldJournal, Sunnyvale הוא אחת מעשר הערים המובילות במדינה ציין לסביבה היפה שלה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • סִינִית
  • קוריאני

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

University of East-West Medicine

התואר השני באוניברסיטת Herguan במנהל עסקים מחויב לספק חינוך עסקי מקצועי ומעשי לתלמידי מוסמך ברמת הבוגר. ... [+]

הצהרת משימת תכנית:

התואר השני באוניברסיטת Herguan במנהל עסקים מחויב לספק חינוך עסקי מקצועי ומעשי לתלמידי מוסמך ברמת הבוגר. תלמידים לומדים תאוריה המבוסס על מחקר ויישומים מעשיים במנהל עסקים וניהול פרויקט שמטרתו שיפור אפשרויות הקריירה של תלמידים.

ריבונו של תכנית למנהל עסקים, ריכוז מנהל תוצאות למידה

תלמידים שסיים את לימודי עם תואר במנהל עסקים עם התמחות במנהל צפויים:

להפגין הבנה של פעילות עסקית מנקודת מבט מערכות כוללים משאבים אנוש, כספים, שיווק, טכנולוגיות מידע, וניהול. לנתח בעיות עסקיות מורכבות ולהחיל קבלת החלטות יעילה ודגמי פתרון בעיות כפרט או חלק מצוות. לתקשר בצורה יעילה בכתב ובעל פה, מפגין יכולת תקשורת מתקדמת בהכנת הודעות אסטרטגיות, בעבודה ביעילות בצוות, בביצוע מצגות, ובכתיבת מסמכים הקשורים לעסקים שיגרתי ומיוחדים, הכרת הקשר, מטרה, וקהל. לאסוף, לפרש ולנתח ו / או מחקר מקורי קיימים, תוך שימוש בכלים כמותיים, ולהחיל בתהליך קבלת ההחלטות. להשתמש בטכנולוגיה ויישומים מתאימים כדי לאסוף, לעבד, לנתח ונתונים הנוכחיים לתמוך תכנון וקבלת החלטות. להפגין יושרה ואחריות בקנה אחד עם משפטי עסקים אמריקאים וסטנדרטים אתיים להפגין הבנה של נקודות מבט מגוונות ולנתח את ההשפעה של הבדלים אישיים ותרבותיים בסביבה העסקית. ניתוח דוחות כספיים, אסטרטגיות ניהול סיכונים והשפעתם על תהליך קבלת החלטות. לנתח ההדדי של שוק, מגמות כלכליות, חברתיות ופוליטיות, ואת השפעתן על סביבה עסקית גלובלית. החל באופן משביע רצון בכיתה לימוד במקביל לניסיון מעשי בהתנדבות או הגדרת עבודה בתשלום. ... [-]
ארצות הברית סאניווייל
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית