קרא את התיאור הרשמי

זה קל לדבר על מצוינות. אבל זה דבר אחר לגמרי באמת להתחייב לזה כל יום ויום. לחיות את זה. כדי לעורר אותו בכל מה שסביבך. באוניברסיטת Trine, מחויבות זו למצוינות יצרו סלע של הניסיון שלנו ליותר ממאה שנים. אתה רואה את זה, ואתה מרגיש אותו, השני אותך הצעד בקמפוס שלנו היפה, 450 דונם באנגולה, אינדיאנה.

בתי ספר מעטים יכולים לומר שהם כבר מקבלים את זה נעשה ברמה כה גבוהה במשך כמעט 130 שנים. אנחנו יכולים.

מחויבות למצוינות

מהתוכניות שלנו, לפקולטה שלנו, למתקנים שלנו, להשפעה החיובית שלנו יש העבודה בקהילות בכל מקום, אנו קובעים הסטנדרטים שלנו בTrine רק קצת יותר גבוהים. אנחנו לא יכולים לעזור לו. זה מי שאנחנו. זה למה ארה"ב News & World Report וPrinceton Review לדרג באופן עקבי בין האוניברסיטאות הטובות ביותר של המערב התיכון, וזה למה יותר מ 1,900 חברות ברחבי העולם מחפשות את הבוגרים שלנו.

קמפוס ללא תחרות

בעשור האחרון בלבד, אנחנו כבר בילינו יותר מ -75 מיליון דולרים בשיפוץ ומתקנים חדשים ברחבי הקמפוס שלנו. בין אם זה בתוספת חדשה, המדינה של אמנות בניין הנדסה ביו-רפואית; אצטדיון כדורגל שיגרום לכל מכללה פרטית בארץ גאה; דיור קמפוס בסגנון דירה ללא תחרות; או שיפוצים לאמנויות במה, עסקים, חינוך, ועשרות מתקנים אחרים; קמפוס Trine הוא, במילה אחת, יוצא דופן.

רוח חדשנית

חדשנות היא בדנ"א שלנו בTrine. זה תמיד היה. למעשה, כדור הגולף המודרני היה פטנט על ידי בוגר Trine. התלמידים שלנו נהנים מחוויית למידה פעילה ומרתקת, שזכו בפרסים לאומיים לידות על עבודתם להשיג. השקענו יותר מ -8 מיליון דולרים בחטיבה של חדשנות וטכנולוגיה. ואנחנו חשפו לאחרונה פרויקט בהתבסס מרכז למידה למצוינות חדש, היי-טק.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

1-year MBA

Trine University

בית ספר Ketner של מאסטר של עסקים במינהל עסקים "MBA" מאוניברסיטת Trine מתמקד באספקת תמורת עולם אמיתית על השקעה עבור אנשי מקצוע המעוניינים לפתח את הכישורים וסחירותם בעסקים ... [+]

תואר שני במנהל עסקים

בית ספר Ketner של מאסטר של עסקים במינהל עסקים "MBA" מאוניברסיטת Trine מתמקד באספקת תמורת עולם אמיתית על השקעה עבור אנשי מקצוע המעוניינים לפתח את הכישורים וסחירותם בעסקים ופיננסים.

ממוקד, מונע-ערכים, ומואץ, זה בוגר תכנית לשנה אחת למבוגרים מחזיקים תואר ראשון מוגדר על ידי התמקדות אינטנסיבית באסטרטגיה עסקית, ניהולי, קבלת החלטות, פיתוח שוק ופיננסים הגלובליים.

הניסיון ... [-]
ארצות הברית אנגולה
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Housing - Golf Course Apartments

Rick L. & Vicki L. James University Center

Fawick Hall of Engineering

Student Design Center

Taylor Hall of Humanities

Best Hall of Science

Trine University
כתובת
Trine University One University Avenue
IN 46703 אנגולה, אינדיאנה, ארצות הברית
Website
טלפון
+1 800-347-4878