קרא את התיאור הרשמי

מחויב למצוינות, TSU כבר מופיע באופן עקבי בחדשות ארה"ב & World Report של "מדריך למיטב המכללות של אמריקה" במשך יותר מתריסר שנים.

נוסד בשנת 1912

נוסד בשנת 1912, אוניברסיטת מדינת טנסי (TSU) היא מעורב, מוסד מקיף, עירוני, קרקע מענק. בית נאשוויל מציע שני מיקומים-מקנני הקמפוס המרכזי 500 דונם בלב שכונת מגורים יפה לאורך נהר קמברלנד, וקמפוס Avon וויליאמס במרכז העיר יושב בסמוך למרכז של רובע העסקים והממשל של נאשוויל.

סיפור המכללה לעסקים שלנו היא שקול באופן ייחודי בלב הליבה של העיר נאשוויל כמנוע יזמות ומחקר חזק, חזק, והרחבת חינוך,, השפעה חיובית גם המארג היזמי וכלכלי של נאשוויל, מדינת טנסי, והעולם. באמצעות הוראה חדשנית, מחקר התמקד במושגים עסקיים עכשוויים, ותרבות מעוגנת על ידי מחויבת לשירות ולמידה לאורך חיים, כ -900 הסטודנטים לתואר הראשון והתואר שני במכללה הוכנו על ידי סגל מסור ומגוון מבחינה תרבותית להצלחה כלכלית העולמית.

מכללת TSU של סיפור העסקי

בית הספר לעסקים הראשונים בנשוויל להרוויח הסמכה כפולה מהגוף accrediting היוקרתי ביותר לבתי ספר לעסקים בעולם, האגודה לקידום קולגייט בתי הספר למנהל עסקים (AACSB בינלאומי) נבחרו על ידי מגזין נאשוויל הסצנה בשנת 2012 כאחת 3 MBA העליון תוכניות בנשוויל. TSU MBA מציע ריכוזים ב:

חשבונאות ניהול מערכות מידע כספים ניהול שרשרת אספקה

סגל להכרה בינלאומית, כל תארי הדוקטורט מחזיקים, פרסמו למעלה מ -400 עבודות מחקר בתוך 5 השנים האחרונות.

תכנית ה- MBA של שיתוף פעולה חדשה עם אוניברסיטת פוליטכניק טיאנג'ין בסין.

עריכות המכללה, מפרסמת, פרסום מדעי בינלאומי, כתב העת של תחומי פיתוח.

המכללה יש פיננסי חדר מסחר המדינה של האמנות.

בוגר תואר ראשון במנהל עסקי התואר ב:

חשבונאות מנהל עסקים מערכות מידע עסקי כלכלה וכספים

ריכוזים חדשים לתואר ראשון ב: ניהול אירוח, עסקים בינלאומיים גלובליים מוכרים תוכניות לתואר ראשון ניהול שרשרת אספקה ​​ובוגר שני להבחין כסאות ניחן של מצוינות בחשבונאות ושירותי בנקאות ופיננסיות.

יש מכללת תמיכת מנהיגות ארגונית ועסקית חזקה עד 5 לוחות היועצים שלנו.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

1-year MBA

Tennessee State University

תכנית הלימודים TSU MBA הוא חינוך ניהול מבוסס רחב שמספק לך את הידע ואת המיומנויות שאתה להניח תפקידי מנהיגות בחברות ציבוריות ופרטיות. ... [+]

TSU MBA תכנית לימודים הוא חינוך ניהול מבוסס רחב שמספק לך את הידע ואת המיומנויות שאתה להניח תפקידי מנהיגות בחברות ציבוריות ופרטיות. התכנית היא מוכרת על ידי AACSB בינלאומי. שיעורים מוצעים בערב, כך שעובדים במשרה מלאים להתקשר עדיין להצטרף לתכנית.

תכנית ה- MBA כוללת 12 קורסים במשך 36 שעות של נקודות זכות. תכנית ה- MBA מוצעת ב 2 אפשרויות משלוח:

MBA האפשרויות מסורתיות: קורסים מוצעים בקמפוס ונפגשים פעם בשבוע בימים שני עד שישי, 5: 30-8: 30 בערב האופציה השני במנהל עסקים המואץ מציעה תואר השני במנהל עסקים במסגרת זמן קצר יותר, תוך השגת אותו מספר השעות בכיתה וללמוד את תוצאות כתכנית ה- MBA המסורתית של המכללה. האפשרות המואצת מורכבת של 36 שעות אשראי שהושלמו ב -12 חודשים קצרים מובילים לכללי MBA. כיתות נוחות מוצעות: ימי שישי • מ17:30-09:30 (בקמפוס קמפוס אבון וויליאמס) • שבת מ 8:00-04:00 (בקמפוס קמפוס אבון וויליאמס). באופן מלא באינטרנט במהלך הקיץ. ... [-]
ארצות הברית נאשוויל
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית