קרא את התיאור הרשמי

הסגל אקדמי והסגל של המכללה הבינלאומית Tallahassee להכיר בכך שאנחנו קיימים, ומעל לכל, על מנת לספק ידע ולשרת את התלמידים שלנו. אנו מחויבים להציע חינוך מקוון של הסטודנטים לתואר שני עידן הדיגיטליים שיכול לאמץ את עידן המידע. פורצי טכנולוגיה במשלוח מקוון חינוכי יכין את הדור הבא של אנשים אוריינטציה עסקיים להשתלבות בשוק העבודה בהבנה כוללת של עסקים בינלאומיים.

אנו שואפים לשיפור מתמיד בכל התוכניות, תוכניות הלימוד שלנו ומצבי מסירה. המטרה זו מושגת באמצעות הוראה יעילה ויישומים מעשיים; אוריינות טכנולוגית; מחקר שרלוונטי למשימת הלמידה של המכללה, כוללים תרומות אינטלקטואליות שבעיקר לקדם בפועל ולשפר את ידע של משמעת.

תחילתו של עידן התקשורת הביאה לאינטרנט עם צורות חדשות של חינוך בכל הרמות. התכנית המקוונת בTIC תספק לסטודנטים מכל ארבע הפינות של העולם, החינוך איכותי שתפקנה כישורים דרושים כדי להיכנס לשוק העבודה של מדינה כלשהי.

בית הספר מספק הזדמנויות חינוכיות לכל התלמידים, ללא קשר לארץ מוצאם, ברמה חברתית-הכלכלי, ורקע גזעי, אתני, או דתי. היא מחזיקה במדיניות קבלה פתוחה לכל התלמידים מוסמכים.

כל תלמיד הוא אדם נפרד וייחודי שהוא כיבד ככזה. אחת המטרות לכל חבר סגל הוא לכבד וכדי לשפר את כבודה ובערכה של כל תלמיד. השירותים הניתנים על ידי בית הספר נבדלים ביניהם ביכולת הספציפית שלהם כדי לענות על הצרכים של תלמידים בהשגת המטרות שלהם בפרט. לשם כך, כל אחד מחברי סגל אקדמי וסגל תומך תרמו בתהליך של הדרכת סטודנטים. בית הספר מקיים תוכניות שלה עם דגש על הכרת הממדים בין-התרבותיים של למידה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע: