St. Petersburg College in Florida

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

על SPC

סנט בוגר פטרבורג קולג '(SPC) בוגרים בדרגה הראשונה בפלורידה עבור השכר את השכר הגבוה ביותר. SPC נוסדה בשנת 1927 כמו סנט פטרסבורג ג 'וניור קולג', המכללה הראשונה של פלורידה שנתיים. גישה, מצוינות ותמיכה סטודנט הם סימני ההיכר של סנט פטרסבורג קולג '. מוכר מוסמך מבחינה ארצית ומוכר ארצית, SPC היה המכללה הממלכתית הראשונה בפלורידה להציע תואר ראשון. סנט פטרסבורג קולג 'מציעה יותר מ -100 מעלות ותוכניות תעודה של מחקר, ורבים ביקוש גבוה, מיומנות גבוהה בתעשייה מוכרת הסמכות כוח אדם. אנו מציעים תוכנית ממוקדת קריירה שנוצרה בשיתוף עם מומחים בתעשייה כדי להבטיח התלמידים שלנו מסוגלים לענות על הצרכים של המעסיקים של היום.

הַאֲמָנָה

סנט פטרסבורג קולג 'הוא מוכר על ידי האגודה הדרומית של מכללות ובתי ספר הוועדה על מכללות (SACS-COC). תוכניות אקדמיות מסוימות גם מוכר או מאושר על ידי המדינה הפרטית וארגונים לאומיים.129534_SPC5.jpg

מנהיגות המכללה

סנט פטרסבורג קולג 'הוא אחד 28 בתי ספר במערכת פלורידה קולג' המספקים גישה פתוחה לסטודנטים להרוויח מעלות הכשרה כי לענות על הצרכים של מעסיקים מקומיים המדינה. בפלורידה סטייט קולג 'סיסטם, הנשיא הוא המנכ"ל והוא אחראי על התפעול והניהול של המכללה. הנשיא משמש גם כמנכ"ל ומזכיר החברה של חבר הנאמנים. כל קולג 'בפלורידה נשלטת על ידי חבר הנאמנים המקומי, אשר לקיים כללים שנקבעו על ידי מועצת החינוך של המדינה. נאמנים אלה ממונים על ידי המושל במשך ארבע שנים של תנאי שירות.

קהילה ושותפים אזרחיים

סנט פטרסבורג קולג 'גאה שותפויות חזקות שלה עם ארגונים קהילתיים, מוסדות חינוך, עיריות, ועמותות.

המשימה, החזון החזון והערכים

הצהרת משימה

המשימה של סנט פטרסבורג קולג 'היא להעצים את התלמידים שלנו ואת הקהילה כדי להשיג הצלחה וניידות כלכלית באמצעות מצוינות אקדמית ומעורבות.

הצהרת חזון

מכללת ראש הממשלה מעשרת ומחזקת חיים באמצעות קהילה של טיפול.

קולג 'מחויבויות חזון

מצוינות אקדמית

  • אנו נספק חינוך איכותי לתלמידים שלנו על ידי יצירת סביבת לימוד חדשנית ומרתקת בתרבות קולגית תומכת.

ניידות כלכלית

  • אנו נספק לתלמידים הזדמנויות להתכונן לקריירה בשכר גבוה ובצמיחה מקצועית, אשר יתרום להצלחתם הכלכלית ולשפר את איכות החיים בקהילה שלנו וכן לסייע בהשלמת מחזורי העוני של הדורות.

מעורבות קהילתית

  • אנו נשקיע ברווחתה ובצמיחתה של קהילתנו על ידי המשרתים כמנהיג, מזמין וזרז לשינוי חיובי. אנו נשמור על מחויבות זו על ידי יצירת שותפויות חזקות, השתתפות בלמידה אזרחית ובמעורבות קהילתית וטיפוח קהילה של טיפול.129533_SPC1.jpg129532_SPC2.jpg

דוחות ערך

הצלחה סטודנטים

  • אנו מאמינים שהתלמידים הם הלב של SPC, ואנו מיישרים משאבים, החלטות ומאמצים להעצים אותם להצליח.

יושרה

  • אנו מטפחים אמון, שקיפות והון באמצעות מוסר אישי, מוסדי, אמפתיה וחמלה.

מיקוד חברתי

  • אנו מטפחים ומדגישים את עקרונות ההכללה, השירות, השותפות והאחריות החברתית באמצעות מעורבות קהילתית לבניית קשרים חזקים בארץ ובחו"ל.

צמיחה והעצמה

  • אנו מספקים לתלמידים ולעובדים Pathways ברורים לצמיחה אישית ומקצועית, וכתוצאה מכך הזדמנויות מתמשכות למנהיגות, למעורבות ולקידום.

תִקשׁוֹרֶת

  • אנו בונים מערכות יחסים פתוחות ויושר כדי להבטיח דיאלוג כולל עם בעלי העניין לקבל החלטות מושכלות ושקופות.

הון עצמי

  • אנו מחויבים להבטיח שכל בעלי העניין יקבלו את מה שהם צריכים כדי להצליח באמצעות חוויות, מדיניות, נוהגים והתנהגויות שהם צודקים, הוגנים ומשלבים עבור אנשים להגיע לפוטנציאל שלהם.

ארצות רבות, מכללה אחת

בסנט פטרסבורג קולג ', אנו מעריכים את המגוון האינטלקטואלי והתרבותי שהסטודנטים הבינלאומיים מביאים לקמפוסים שלנו. אנו מבינים כי בחירת המכללה היא החלטה גדולה ואנחנו רוצים לעזור לך לעשות את האדם הנכון. נכון לעכשיו, SPC יש יותר מ 200 תלמידים מ 60 מדינות שונות ברחבי העולם.

בתור סטודנט המבקש תואר, אתה יכול ללמוד בארה"ב עם ויזה F1 או ללמוד באינטרנט ממקום מגוריך. SPC מציעה גם מגוון של תוכניות שיעזרו לך ללמוד אנגלית. למידע נוסף על ההנחיות הפדרליות ללימודים בארצות הברית כתלמיד בינלאומי.

מיקומים

סנט פטרסבורג

כתובת
St. Petersburg College
FL 33733-3489 סנט פטרסבורג, פלורידה, ארצות הברית

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: