קרא את התיאור הרשמי

AACSB Accredited

בונה על מסורת של מצוינות

במשך כמעט 60 שנים, המכללה למינהל עסקים באוניברסיטת סן דייגו סטייט ביססה את עצמה בתור מוביל וחדשני בחינוך עסקים. עם רשימה מרשימה של בוגרים, סגל מכובד נרחב ותוכנית לימודים פורצי דרך, המכללה ממשיכה לחנך מנהיגים מוכשרים מצוידים ידע תיאורטי וניסיון בעולם האמיתי.

המכללה למנהל עסקים כבר מדורגת בחדשות ארה"ב האחרונה & World Report הסקר כאחד מבתי הספר העסקיים הטובים ביותר בעשירייה הראשונה בקליפורניה בין 50 בתי הספר הציבוריים של העסק הטוב ביותר בארצות הברית.

יש SDSU בתכנית ה- MBA רק באזור סן דייגו כי היא מדורגת בין הטובים ביותר במדינה על ידי פורבס, חדשות ארה"ב & World Report, ו ביזנסוויק. זהו גם תוכנית MBA הנתמך בידי המדינה רק בדרום קליפורניה כי היא מדורגת בין הטובים ביותר במדינה על ידי צבא טיימס. (דירוג & שבחים) באמצעות סדרה של לוחות מייעצים, תוכניות חונכות ומרכזים חינוכיים, המכללה פתחה קשרים ארוכי שנים עם הקהילה עסקית, לתת לנו תובנה לגבי העולם אמיתי המיומנויות וחינוך נדרש הבוגרים שלנו להיות יקר בתוך השוק הגלובלי. להלן רשימה של חלק מהמשאבים התוכניות החדשניות המוצעים לסטודנטים SDSU:

עם תלמידים רבים להביע כשרון ליזמות, מרכז היזמות להכרה הארצי לאווין ואת התוספת האחרונה של קטין היזמות מוצעים לכל הסטודנטים ללא קשר המרכזי מספק לתלמידים את הבסיס החינוכי שהם צריכים לבנות מפעל מוצלח.
בתור אחד הראשונים מסוגו בחוף המערבי, המעבדה שווקים פיננסיים וולס פארגו מציע סטודנטים למנהל עסקים ואנשי סגל כלים מחקר, תהליך ולנתח נתונים כלכליים ופיננסיים בזמן אמת.
הנהלת המכירה ומכירות המקצועית ההתמחות פותחה עם חברת 3M בתגובת הביקוש העולמי הגובר בוגרי מכללות עם מכירות כישורי ניהול. SDSU הוא רק אחד מתוך שתי אוניברסיטאות במדינת קליפורניה להציע תוכנית התמחות במכירות סטודנטים.

משאבים אלה ותוכניות מייצגות רק חלק קטן של הנפקות עשירות לרשות תלמידים של SDSU.

מחקר מצטיין שלנו, סגל עטורת פרסים ומסירים שיעורים וקורסים בפיתוח נועדו לענות על האתגרים של המקום בסביבה העסקית של ימינו המכללה למנהל עסקים של SDSU בין בתי ספר האליטה העסקית מכל רחבי עולם.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

San Diego State University

מדורגת # 4 ברחבי העולם - MBA SDSU ב ספורט ניהול מכין את התלמידים כדי לעמוד באתגרים ואת הדרישות של קריירה בספורט. תאריך ההתחלה של ינואר. 12 חודשים אינטנסיבית + 6 חודשים מי ... [+]

בחרה את אחד הטובים ביותר 5 מאסטרים של תואר ראשון בניהול ספורט בעולם בספורט עסקים מגזין 2017

אוניברסיטת סן דייגו סטייט נכסים בבחירת הזכות לתואר שני ללמוד עסק הספורט, ישנם מספר גורמים שיש להביא בחשבון. להלן הסיבות העיקריות מדוע אנו מאמינים כי SDSU Sports MBA הוא המקום האידיאלי להמשיך MBA ​​התמקד בספורט. אנו מאמינים כי הדירוג האחרון שלנו של # 4 בעולם בספורט עסקים בינלאומיים, הדירוג המוביל עבור תוכניות לתואר ראשון עסקים בספורט, משקף את העבודה שאנחנו והבוגרים שלנו יש לשים את זה כדי להפוך את זה בחירה מצוינת עבור סטודנטים שאפתניים. יתר על כן, מכללת פאולר של עסקים מדורגת של 50 עסקים ציבוריים בארה"ב בתי ספר ציבוריים. ... [-]

ארצות הברית סן דייגו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
18 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

San Diego State University MBA Program

San Diego State University Executive MBA Program