קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת מדינת קרוליינה הדרומית, מוסד מקיף בכיר 1,890 מענק ארץ כ -3,500 תלמידים, מחויב לספק לתוכניות לתואר ראשון באיכות והתואר שני במחיר סביר ונגישים. דרך הוראה, מחקר, טכנולוגיה ושירותים, SC המדינה תורמת לפיתוח כלכלי, משפרת את איכות חייהם של אזרחים, ומכינה מיומן, מוכשר וחברתי בוגרים מודעים כדי לעמוד באתגרים של החיים ודרישות ומאפשרת להם לעבוד ולחיות באופן פרודוקטיבי ב חברה דינמית, גלובלית.

בית הספר לעסקים נוצר ב1983 עם תואר בחשבונאות, חקלאות, כלכלה, ניהול ושיווק. בשנת 2005, תכנית MBA נוספה עם ריכוזים ביזמות ועסקי חקלאות.

הצהרת חזון

החזון של התכנית העסקית באוניברסיטת מדינת דרום קרוליינה הוא להיות מוכר כ" התמורה טובה ביותר בדרום מזרח "באמצעות תוכניות האיכות והשירות שלנו לסטודנטים שלנו ובעלי העניין שונים אחרים.

הצהרת כוונות

המשימה של התכנית העסקית באוניברסיטת מדינת דרום קרוליינה היא לספק חינוך ניהול איכות ופיתוח מנהיגות לייצר בוגרים תחרותיים וחדשניים לסביבה גלובלית ומגוונת.

ערכי ליבה

המשימה של התכנית העסקית תתבצע באמצעות פעילויות הוראה איכותית, מחקר, פיתוח ושירות הדרכה. ההצלחה הכוללת שלנו בביצוע המשימה שלנו תימדד על ידי שיפור המוניטין שלנו בקרב הסטודנטים, הסגל, העמיתים, ובעלי העניין האחרים שלנו. לשם כך, אנו מאשרים הערכים של מנהיגות, שביעות רצון לקוחות, עבודת צוות, תרומה לקהילה, יושרה ואת ביצועים שלנו. לכן:

  • אנו מעריכים את הלמידה ושואפים לקדם את הפיתוח המקצועי ומנהיגות של כל התלמידים לכוללים כישורים טכנולוגיים, גלובליים, אתיים ויזמיים.
  • אנו תומכים ובמענה לצרכים הוליסטית של כל התלמידים.
  • אנו מעריכים את שיתוף פעולה ושותפויות עם בעלי העניין המגוונים שלנו לפעול לתוצאות חיוביות המשפיעות התכנית שלנו ולקהילה.
  • אנו שואפים לשיפור מתמיד בביצועים ובהערכה של התוצאות שלנו תוך הבטחה כי היושרה והאיכות שלנו היא מעולם לא התפשרו.

עקרונות מנחים

אנו ממשיכים להתמקד בגורמי הצלחה קריטיים שהתכנית העסקית זיהתה לשיפור מתמיד. לפיכך, את ערכיה של התכנית העסקית מבוססים על פיתוח ותחזוקת תלמידים באיכות, תוכניות ניהול איכות, סגל איכותי ושירות לקהילה. אנו מונחים על ידי העקרונות הבאים:

  • מתן סביבה תומכת לפתח תלמידי איכות - מתן תוכניות חינוך ניהול איכות - שמירה על סגל איכותי באמצעות הוראה, מחקר, פיתוח מקצועי, ושירות.
  • שמירה על קשר חזק עם הקהילה באמצעות הושטת יד ושירות.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

South Carolina State University School of Business

מוסמך במנהל עסקי תכנית (MBA) מאפשר לבוגרים להתחרות בהצלחה בעולם העסקי המשתנה במהירות. ... [+]

ה תואר שני במנהל עסקים (MBA) הנו תואר שני פופולרי במיוחד לסטודנטים בעסקים ברחבי העולם תכנית (MBA) מאפשרת לבוגרים להתחרות בהצלחה בעולם העסקי המשתנה במהירות. תלמידים יכולים לבחור מתוך השנה אחת מואצת הכללי MBA וריכוזים בחקלאות ויזמות. תכנית MBA של אוניברסיטת מדינת SC הוא מוכר על ידי AACSB בינלאומי - האגודה לקידום קולגייט בתי הספר למנהל עסקים. AACSB הוא גוף accrediting המוביל עבור תוכניות עסקיות, עם רק 5% מתוכניות עסקיות עולמיים מרוויחים הבחנה זו. AACSB-הוסמך בתי ספר חייב לעבור תקני איכות קפדניים מאוד, ומוכרים ברחבי העולם על ידי מעסיקים העליונים. ... [-]

ארצות הברית אורנגבורג
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית