קרא את התיאור הרשמי

AACSB Accredited

המשימה שלנו

בית הספר של ראדי לניהול מפתחת מנהיגים אתיים ויזמיים, אשר משפיעים בעולם באופן חיובי על ידי חדשנות, שיתוף פעולה וידע.

הערכים שלנו

התרבות המשותפת שלנו מבוססת על חמשת ערכי הליבה של חדשנות, השפעה, שיתוף פעולה, שלמות ונטילת סיכונים.

העתיד שלנו:

ב -14 השנים שלנו, הסטודנטים והבוגרים שלנו פיתחו למעלה מ -150 חברות לטובת אחרים ולהשפיע על הכלכלה החדשנית באזורנו, המדינה, המדינה והעולם. נמשיך לגייס סגל בכיר, למשוך חוקרים מובילים לסטודנטים, וליצור אקלים לשיתופי פעולה עסקיים ומחקר חדשניים.

Rady מציעה תוכנית במשרה מלאה במנהל עסקים , שתי תוכניות FlexMBA עבור אנשי מקצוע עובדים, תואר שני של תוכנית האוצר , מאסטר למדע בניתוח עסקי , תוכנית דוקטורט , כמו גם קורסים לתואר ראשון ומנהל הלימודים. השושלת של סן דייגו כוללת 16 חתני פרס נובל (סגל לשעבר ועתיד) ושמונה מקבלי פרסים מטעם קרן מקארתור. בית הספר של ראדי נמצא במיקוד של מחקר, פיתוח וחדשנות - הוא עומד בבסיס תוכנית הלימודים שלנו והמודל האקדמי שלנו.


מוסד גלובלי

בית הספר Rady לניהול באוניברסיטת קליפורניה בסן דייגו הוא בית ספר מקצועי באחד המוסדות הבכירים ביותר בארה"ב להשכלה גבוהה ומחקר. נוסדה בשנת 2003, מוכר על ידי AACSB הבינלאומי (האגודה לקידום קולגייט בתי ספר לעסקים) בשנת 2011, בית הספר ראדי הוא בית הספר העסקי החדש רק שנוצר על ידי חדשות ארה"ב

UC סן דייגו מוכר כאחד האוניברסיטאות המובילות בעולם והוא בר מזל להניב מגוונת מבחינה תרבותית, גוף הסטודנטים הבינלאומי. בית הספר ריידי מאמץ את ההכללה התרבותית כחיונית למרקם בית הספר. גיוון הוא יסוד ליצירה, לחדשנות, לתובנה ובמיוחד להבנה, שכולם תורמים לפסיפס שהופך את בית הספר שלנו לרדי כל כך יוצא דופן.

בית הספר ראדי מחוייב למשוך, לקבל בברכה את כל האוכלוסייה המקומית והבינלאומית. קהילת סן דייגו זוכה לגירוי אינטלקטואלי, להעשרה תרבותית, למחויבות חברתית ולהבנה גלובלית של אוכלוסיות מגוונות.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Rady School of Management

במשרה מלאה MBA הוא טבילה בחדשנות, שנועד לעורר את החזון שלך של העתיד ולתת לך את הידע להעביר רעיונות גדולים לשוק. ... [+]

טבילה בחדשנות

במשרה מלאה במנהל עסקים נועד לעורר את החזון שלך של העתיד ולתת לך את הידע להעביר רעיונות גדולים לשוק. סטודנטים במשרה מלאה במנהל עסקים הם חכמים, שיתופי, נלהב על העסק של חדשנות, מתעניין בעולמות המדע והטכנולוגיה - ומוכן להשיק את השלבים הבאים של הקריירה שלהם.

קריירה ממוקד

אנו מתמקדים הקריירה שלך מהיום הראשון.

המשימה של Rady בוגר קריירה חיבורים היא לסייע מאסטר של אנשי עסקים במנהל בפיתוח, הערכה ויישום החלטות קריירה.... [-]

ארצות הברית סן דייגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
21 - 30 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

תואר שני במינהל עסקים MBA בתכנית חלקית

Rady School of Management

במשרה חלקית MBA - Rady FlexMBA התלמידים עובדים מקצוע עם תשוקה לחדש את הכונן כדי ליצור הצלחה עסקית. הם בוחנים רעיונות חדשים והזדמנויות לגלות ולפתח דרכים להפוך את העסק ואת ... [+]

במשרה חלקית MBA (Rady FlexMBA)

סטודנטים FlexMBA עובדים מקצוע עם תשוקה לחדש את הכונן כדי ליצור הצלחה עסקית. הם בוחנים רעיונות חדשים והזדמנויות לגלות ולפתח דרכים להפוך את העסק ואת העולם.

תלמידי FlexMBA מצטיינים בתפקידים הנוכחיים שלהם ומוכנים לקחת על עצמם יותר אחריות ולהגדיל את תרומתם. תוכנית הלימודים במשרה חלקית מאפשרת לסטודנטים לעמוד ביעדים שהם וארגוניהם הציבו לפיתוחם החינוכי והמקצועי.

תמיכה לסטודנטים של FlexMBA... [-]
ארצות הברית סן דייגו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
24 - 30 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

StartR - Rady School's Accelerator

Rady School of Management
כתובת
Gilman Drive,9500, La Jolla
92093 סן דייגו, קליפורניה, ארצות הברית
Website
טלפון
+1 858-534-9000